• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@andrusinka no ale to vypada nadejne, nebo? A zatim zadne spineni, zadne tlaky pred MS?
9. bře 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Já vím, že jsi to měla taky tak nějak jako jako... Já doufám, že zabere - ona totiž zabrat nemusí - je to vlastně zároveň takový test (jemnuje se to progesteronový test).
9. bře 2014 ve 12:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (13. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no prave ze nic prsa neboli zadne spineni ani bolest divny mam pocit ze to ale nevyslo-jinak vzdy sem mela pocit ze ano a nakonec nic-proste zmatek a rezignace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka no tak prave, ted, kdyz si myslis, ze nevyslo, tak treba zrovna jo. No uvidis zitra. Kup test a uvidis zitra.
9. bře 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka tak já mám furt růžový výtoka v úterek ji čekám :slight_smile:
9. bře 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok nedalo mi to tak jsem byla pro test a nic snehobilo ach jo v tydnu vezmu Kaju-syn a kolo a pojedem na cyklo stezku k nam do Branika-dnes jsme se tam byly projit a ja slintala ze nemuzu jet taky tak ted uz vim ze muzu :grinning:
9. bře 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem dneska 9 DPO - teplota pořad nahoře a pocity smíšené ..... jsem zvědavá kdy mrcha dorazí pokud dorazí (po minulém dlouhem cyklu netuším kdy jí čekat tentokrát) ..... kéžby už nedošla :D
9. bře 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka nic si z toho nedelej, ja ji cekam zitra uz misto utery :slight_smile:. Sem se zazrala do jarniho uklidu a prdim na to :slight_smile:. To bude fajn na stezce :slight_smile:.
9. bře 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova drzim palcaky, aby nedorazila :slight_smile:
9. bře 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok děkuji ;) ikdyž si myslim že nejspíš dojde ....
9. bře 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova myslet pozitivne :slight_smile:. Ja od 10DPO spinim, takze taky smolik :grinning:. Premyslim zda to bylo tim kontryhelem, ale tento mesic jdu do jineho caje, tak uvidime :grinning:.
9. bře 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no jako mě se po kontryhelu prodloužil cyklus z 28 dní na 35 :grinning: teda nevím jestli to bylo vyloženě tím ... ale nic jiného jsem nepožívala .... takže si myslím že mi to ovlivnil ale zase jsem pak měla silnější MS ... tento měsic jsem ho nepila ale zase zkoušela Gynex (a ten kontryhel taky obsahuje) takže uvidime co to semnou uděla.... a špiníš jako furt jo ?? hm to je divný ..... ale tak dokud nedošla regulerní MS ještě je naděje ;)
9. bře 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova cekam ji kazdym dnem a ren gynex je volne prodejny a na co dobry??? Mam ji dostat v utery, ale vidim to dnes v noci ze ji mam v gatich :grinning:
9. bře 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no kupovala jsem ho přes net, nevím jestli se dá sehnat i v lékarně to jsem nezkoumala ... no jsou to bylinky takové kapky, mělo by to srovnat hormony v těle, mělo by to působit i na psychiku. Popisují ho téměř jako všelék ;) myslím že mě hodil víc do pohody .... (možná jen placebo efekt) :grinning: každopadně jsem víc v klidu než minule měsíce ... ;) http://www.energy.sk/cz/menu_x329x.asp
9. bře 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ale tak třeba nééé ;) taky mam někdy pocit že už klepe na dveře a nakonec nic :D
9. bře 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak ja na to mrknu vecer az budu na pc :slight_smile:. Vyzkouset musim vse :grinning: . A jak se dlabe???
9. bře 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova to bys musela videt toaletak :grinning:. Je za dvermi :grinning:
9. bře 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok kapky 2 - 3 deně (7 kapek) zapiješ vodou a to je vše .... chuťově nic extra :D ale přežít se to dá ... No právě jsou to jen bylinky takže myslím že nic proti ničemu ..... ;) hele tak ji přivítej vysvětli ji co a jak a příště ať už se neodvažuje :D
9. bře 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova já ji to vysvětlím, to se neboj :grinning:... ale naštěstí mě to neva jako minulý měsíc, to jsem byla hooodně zklamaná :frowning2:
9. bře 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak vyleze slunicko tak nabirame optimizmus a pupiky tak nehrotine co?neprijde vam to?
9. bře 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova ze by jsi byla prvni kdo tu nasi smulu prorazi????moc bych ti to a nam vsem prala
9. bře 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jj se sluníčkem je to lepší ;) jinak klidně to tu prorazím ;) když mě budete všechny hnedka nasledovat ;) domluveno ?? :slight_smile:
9. bře 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova beru priste ja a rozdelim se z
@teok
9. bře 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andrusinka @monikaklosova holky, urcite se vsichni dockame, driv nebo pozdeji se zadari :grinning: .
9. bře 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok raději dřív :grinning:
9. bře 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka hele a co ja??????? :grinning:
9. bře 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@monikaklosova
@andrusinka
@teok

žádný soukromý párty tady :grinning: já chci taky!!!! :grinning:
9. bře 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaropa :grinning: holky tak šup ..... // hned teď !!! :wink:
9. bře 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jak by měl ten čípek vypadat? kdyby se zadařilo? mne přijde, že je pořád na středu a pořád pootevřený od začátku ledna :grinning: já to prostě nerozpoznám.... :slight_smile:
9. bře 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa sup, sup :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek