• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@monikaklosova a jestli drží teplota, tak to musí vyjít!!!! :slight_smile: jsem řekla, že začnu měřit po Tobě .-) ale pořád čekám na tu mrchu... dneska už 40DC... se z toho fakt zblázním z těch cyklů... :-/
9. bře 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa joooo, cipek take nachapu, ale v tehu musi byt zavreny, aby nam nic neuniklo :grinning:, ale polohu, tvar a tuhost nevim :grinning:
9. bře 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok doooobře... tak začnu měřit BT :grinning: to už je asi to poslední co by mohlo napovědít :slight_smile:
9. bře 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa no držela se i minuly měsíc a nic .... uvidime co další dny .... furt přemýšlim kdy testovat ;) chtěla bych počkat do pátku (páč mám domluvený mejdan) a podle testu bych se zařídila ;) (nebo zřídila) :grinning:
Jinak já mám čípek tvrdý dlouhy a zavřený .... při těhu musí být zavřený někde jsem četla že měkčí ... ale těžko říct myslím že tohle není zrovna rozpoznatelný symptom pro těhu .....
:frowning2:
9. bře 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova
@teok
holky, jsem si nikdy nemyslela jaká to je věda :grinning:
9. bře 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaropa take merim :grinning: a zatim mi to nerklo nic :grinning: a co dr. Na delku cyklu???
9. bře 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova já se tedy zřídila včera - na kole - okolo Lipna 80km.... to nevím, jeslti zítra dojdu do práce, ale tak krásně jsem si vyčistila hlavičku :slight_smile:

budu držet palečky, aby to tam v pátek bylo a vyřídilo Tě to :grinning:
9. bře 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok dal mi Proveru od 17 dne do 27 dne cyklu a řekl,že pokud do srpna nepřijdu těhu, že to budem řešit radikálněji i s manželem..
9. bře 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa a ta delka je v poho?
9. bře 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa jj nejlepší bude když mě zřídí // ;) tak uvidime. ty jo, tak to seš frajerka ..... ja bych umřela :grinning: ale věřím že to musel být skvělý relax ;)
9. bře 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok no,t to právě není :-/ ale ta Provera by to měla srovnat - po dobrání by to mělo příjít do tří dnů.. tak uvidíme, jestli zabere, mám ji na tři měsíce.. ale to je jasný, že zabere!!! ,o)

@monikaklosova bylo nádherný počasí včera, akorát horní úsek Lipna trošku na brusle místo na kolo :slight_smile: ale opravdu člověk vypustí špatný myšlenky (ale duši taky :grinning:)
9. bře 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa ja bychmu brnkla, at neztracis mesice :slight_smile:...
9. bře 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok zítra tam zavolám a jestli mne vezme, tak mi určitě dá vyvolávačku. Přešla jsem ke skvělýmu gyn, tak si myslím, že nás nenechá se trápit dlouho.. je to Mudr. na pravém místě :slight_smile:

Holky, jsem ze včerejška hotová, jdu spát, tak vám přeju pěkné sny a brzy ahoj! A až sem příjdu, tak chci vidět samé dálnice :grinning: jasné?! :slight_smile: paa
9. bře 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa tak drzim palce, aby ses mohla znova snazit :slight_smile:
9. bře 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok v těhotenství by měl být blbě na dosah,měkký jak ret a zavřený.Pro ovulaci by měl být otevřený a měkčí a při menzes tvrdý a zavřený....já to teda nepoznala,jen vím,že teď nedosahnu,deloha se mi narovnala takže by měl být zavřený a mekoucky je :grinning: ale on se stejně mění až tak kolem 4-5 tt.Do ty boby podle něj nepoznas nic a nebo ho... :grinning:
9. bře 2014 ve 22:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok v těhotenství by měl být blbě na dosah,měkký jak ret a zavřený.Pro ovulaci by měl být otevřený a měkčí a při menzes tvrdý a zavřený....já to teda nepoznala,jen vím,že teď nedosahnu,deloha se mi narovnala takže by měl být zavřený a mekoucky je :grinning: ale on se stejně mění až tak kolem 4-5 tt.Do ty boby podle něj nepoznas nic a nebo ho... :grinning:
@monikaklosova on v tehu mekne až dyl a při menzes a před ní je taky tvrdý a zavřený... nebo jestli pak mekne,těžko říct při menzes tam cpu tampin a ten blbec nic neřekne
9. bře 2014 ve 22:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky, moc vas zdravim! Konecne jsme s malou doma, respektive u babicky a dedy. Hura, hura, hura.Jen aby toho nebylo malo, tak dedovi jedna holcina odrela auto...nekoukla se ze neco jede kolem a proste otevrela dvere. Nastesti se nikomu nic nestalo. Ale i to stve. Tqkze se vyhlasujem za nejvetsi smolare roku.

A ted mi pekne povezte jak na tom jste, kdo ma //, kdo bude testovat, komu mrcha dorazila a kdo se tuli? Musimse vratit zas trosku do obrazu. Ted vim prd... a doufam, ze se vsechny mate dobre?!
10. bře 2014 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ahojda, jak je prdelce??? No ja zacala spinit,tak semsi vzala ty prasky a byl jen ruzovy vytok, MS cekam zitra :frowning2:, tak uvidime zda dijde jak mA :grinning:.
10. bře 2014 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ja vim ze podl cipku se neda orientovat, maxotevrenost a zavrenost :slight_smile:
10. bře 2014 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok dekuji za optani. Teploty nema a uz radi jak cerna ruka. Musim ji krotit, aby se neprepiskla a znovu si teplotu neuhnala.
i minulej mesic si pred MS spinila vid? Drzim ti palce!
10. bře 2014 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin špinila, ale dva dny před, teď jsem trochu krvácela 10DPO a pak růžový výtok :frowning2:... hele, když jsi zobala ty prášky, přišla MS normálně? a jak dlouho je mám jíst???
10. bře 2014 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Ahojm, tak to je dobře, že už jste doma a malá je v pořádku !! Já jsem po ovu nevím kolikátý den, za týden čekám mrchu, tak uvidíme. Držte se holky ! Smůlu už jste si snad vybraly všechnu, teď už bude jen dobře ! :slight_smile:
10. bře 2014 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice Ahoj, můžu se zeptat, ten Gynex sis pořídila sama, nebo ti ho předepsal přímo doktor ??
10. bře 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to je právě to.No tobě hlavně ať se mrcha nerozjede.
10. bře 2014 v 08:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 nestraš :-P, já tento měsíc na ni čekám jako na smilování zase :grinning:... nasadila jsem si sama "ascorutin" na špinění, tak nevím jak bych to pak dr.vysvětlovala :grinning:
10. bře 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčátka,tak dneska nám přijede firma dělat fasádu,budou tady 14 dní a do toho se bude dělat novej Zachod a ptej 4 dny...no nevím jak to dám,když jsem na záchodě furt.....a za 3 neděle nový dveře,ale ty starou půjdou i s futrama,tak to tu budu mít nehoraznej bordel.Di pozvu babí na práci,já bych sama všechno nezvládla....jinak už pomálu začínám cítit jak se malá ( podle mě holčička,to ukáže ultrazvuk) vrtí,občas už nějakej kopanecek cítím když večer lehnu....jinak dobrý včera jarní sestrich dřeviny,tak jsem.lezla po stromech a zehlila jsem tak jsem byla ko!Ale všechny ostatní tehule co tu byly někam zmizely a moc se neukazujou :frowning2:
10. bře 2014 v 08:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no dobrý teda :slight_smile: ale ono se to vždy stane když to nejmíň čekala,zákon schvalnosti pracuje 25 hodin denně,ten blbec ani nedodrzuje pauzu na oběd :grinning: tak uvidíš co se z toho vyrábí....no musím z postele v 9 tu budu mít remeslniky
10. bře 2014 v 08:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 furt špiním, tak se to rozjede, věřím tomu :grinning:
10. bře 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ahoj, fajn, ze vas pustili. ja opet par dni pred ms spinila, vcera se rozjela na plno. takze u me ani tento mesic neklapl. :frowning2:
10. bře 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ten test si nezkousela vid?u me se nic noveho nedeje :stuck_out_tongue_closed_eyes: mrcha uz by mohla dorazit kdyz je test bilej at jedem na novo :zipper_mouth:
@lupinpupin to je dobre ze uz jste doma-nic hrozneho se nepotvrdilo z tech testu
@jaropa ja se na kolo chystam dnes uz se tesim :grinning:
musim si najit nejakou zabavu a rozptyleni at na to tak nemyslim
10. bře 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek