Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
maice
10. bře 2014
@lenkasaf Jojo sama v lekarne 🙂
lenkasaf
10. bře 2014
@maice aha, děkuji, taky přemýšlím
teok
10. bře 2014
@andrusinka no, asi tě nepotěším, ale mě se rozjíždí MS a řekla jsem si, že test si udělám nejdřív ve středu, tak sem učetřila 😃
ivet1987
10. bře 2014
Holky asi blbý dotaz 🙂 Jak dlouho přežijí spermie v mužském těle bez ejakulace? tvoří se 2dny, ale kam kdy zmizí? tvoří se stále nové? nebo pro ně není místo? jsou staré spermie schopný oplození? 😃
donia
10. bře 2014
@ivet1987 Blby dotaz urcite ne, kdyz nevis, se proste zeptas 😃
Zrovna nedavno jsem nekde cetla (ted nevim kde na netu), ze zena ma do vinku dano x mnozstvi vajicek, ktera ma jiz pri narozeni a behem zivota postupne mizi, kdezto chlapovi se behem zivota vytvari nove a nove spermie. Tato "tvorba" trva, jestli se nepletu, psali 72 dni, takze pokud chlap bere neco na podporu spermii, projevi se to za ca. 3 mesice. Pokusim se najit casem ten clanek, bylo to zajimave. Clovek ma stale co zjistovat a ucit se. 😉
ivet1987
10. bře 2014
@donia no jo ale stále to nevím 😃 asi pošlu dotaz doktorovi 😃
ivet1987
10. bře 2014
Už to vím 😃 životnost spermií jeden měsíc 😃
http://wanda.atlas.sk/zahady-okolo-spermii/well...
donia
10. bře 2014
@ivet1987 no vidis, jak jsi sikovna x-)
lupinpupin
10. bře 2014
@teok myslis ten ascorutin? Po tom jsem to mela klasicky...cyklus mi to nijak nerozhazelo. Tak, ze by hnizdeni 😉
teok
10. bře 2014
@lupinpupin jj, ten sem myslela, hnízdění neee, začíná ms 🙂, tak mi to moc nepomohlo 😞, brala jsem 3x1 , 10DPO jsem měla slaboulinké krvácení, pak už jen růžový výtok na toaleťáku a dnes už i na kalhotkách, tak si ho brát nebudu 🙂, dostat jsem to měla zítra 🙂...
lupinpupin
10. bře 2014
@donia to je mi lito, tak hura do dalsiho kola!
lupinpupin
10. bře 2014
@teok aha...skoda. tak hura do dalsiho kola.
teok
10. bře 2014
@lupinpupin nevěším hlavu 🙂, já čekám na tebe :-p
lupinpupin
10. bře 2014
Holky, jsem si myslela, ze budu zakoncovat nasi skupinku snazilek kdyz se nam ty menouskove nepodarili a ono to vypada, ze na me cekate nebo co? Tak supky, supky at muzu byt zlata tecka na zaver 😉
monikaklosova
10. bře 2014
Holky tak mě se sekl asi teploměr na 37 stupních 😃 už 4 dny stejně ..... já jsem tak napnutá co bude dál 🙂
jaropa
10. bře 2014
@monikaklosova tak to je dobré!! že jo?! 🙂 🙂 🙂
jaropa
10. bře 2014
Holky, tak já byla dneska ráno na vyvolávačce - a už se tu začínám kroutit a trošku špinim - to je rychlovka.. nebo mi ji sestřička pichla zbytečně.. nevím 🙂 tak jedu s váma další kolo! Tak budem rodit ježíšky a silvestryně, jo! 🙂 a začne krásnej novej rok 2015 🙂
monikaklosova
10. bře 2014
@jaropa no zatím to vypadá dobře ... zalží co bude dále ... 😉 snad už neklesne 😃
maice
10. bře 2014
@monikaklosova To vypada slibne 😉
jaropa
10. bře 2014
@monikaklosova nooo co bude dál, kontrola, ultrazvuk, průkazka, měření, vážení, velký břuch a za 8,5 měsíce zase malý břuch a uzlík v náručí 🙂 🙂 🙂 prostě to nejkrásnější období 🙂
monikaklosova
10. bře 2014
@jaropa jéé ty mi přeješ ... kéž by 😉 pokud mrcha nedojde v pátek udělám test 😉
@maice zatím ano... 😉
verik2
10. bře 2014
@monikaklosova krásný,takhle se mi teplota držela až v těhotenství,Jinak litala hrozně...vypadá to opravdu nadějně.
maice
10. bře 2014
Holky, já hlásím 40DC, po vyvolávačce a stále nic 😞
monikaklosova
10. bře 2014
@verik2 jo ?? no to by se mi líbilo 😉 už at je pátek 😃
jaropa
10. bře 2014
@maice já ji dostala dnes ráno - také 40 DC, a už špinim, ale myslím, že Ivet1987 to taky dostala až po 9 dnech po včeličce - každá na to budem reagovat jinak.. ono se to určitě dostaví. Hlavu vzhůru, nesmíme mysleat negativně 🙂 čím víc dnů uteče, tím blíž jsme tomu našemu štěstí ,o)
jaropa
10. bře 2014
@monikaklosova zatím si nedělala testík?
jaropa
10. bře 2014
ještě prosím @monikaklosova o info, kde najdu na zapisování takovou krásnou tabulku 🙂
monikaklosova
10. bře 2014
@jaropa ne ne zatím ne 😉 MS by měla dojit asi v pátek nebo sobotu... takže zkusím vydržet do pátku 😉 ale před chvílí jsem si udělala kafe, jednou si hltla a šla ho vylít do dřezu .... tohle se mi stalo poprvé ...
jinak ja pouzívam graf na womenzone.cz - páč je to česky 😉
donia
10. bře 2014
@lupinpupin diky. jsem zvedava kolik tech kol jeste bude 😞 a ja se tesila, ze do prace nastoupim jako tehule, jsem si rikala, od rijna to musi klapnout a ono prd. ach jo, je mi smutno 😞
donia
10. bře 2014
@monikaklosova hele 😃 tohle se mi vzdy stalo v tehotenstvi. a vzdy si ted rikam, ze mi kafe zatim chutna, takze to nevyslo. podle toho a zacpy jsem to vzdy poznala bezpecne.

Začni psát odpověď...

Odešli