• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@lenkasaf Jojo sama v lekarne :slight_smile:
10. bře 2014 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice aha, děkuji, taky přemýšlím
10. bře 2014 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka no, asi tě nepotěším, ale mě se rozjíždí MS a řekla jsem si, že test si udělám nejdřív ve středu, tak sem učetřila :grinning:
10. bře 2014 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky asi blbý dotaz :slight_smile: Jak dlouho přežijí spermie v mužském těle bez ejakulace? tvoří se 2dny, ale kam kdy zmizí? tvoří se stále nové? nebo pro ně není místo? jsou staré spermie schopný oplození? :grinning:
10. bře 2014 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 Blby dotaz urcite ne, kdyz nevis, se proste zeptas :grinning:
Zrovna nedavno jsem nekde cetla (ted nevim kde na netu), ze zena ma do vinku dano x mnozstvi vajicek, ktera ma jiz pri narozeni a behem zivota postupne mizi, kdezto chlapovi se behem zivota vytvari nove a nove spermie. Tato "tvorba" trva, jestli se nepletu, psali 72 dni, takze pokud chlap bere neco na podporu spermii, projevi se to za ca. 3 mesice. Pokusim se najit casem ten clanek, bylo to zajimave. Clovek ma stale co zjistovat a ucit se. :wink:
10. bře 2014 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia no jo ale stále to nevím :grinning: asi pošlu dotaz doktorovi :grinning:
10. bře 2014 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
10. bře 2014 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 no vidis, jak jsi sikovna :dizzy_face:
10. bře 2014 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok myslis ten ascorutin? Po tom jsem to mela klasicky...cyklus mi to nijak nerozhazelo. Tak, ze by hnizdeni :wink:
10. bře 2014 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jj, ten sem myslela, hnízdění neee, začíná ms :slight_smile:, tak mi to moc nepomohlo :frowning2:, brala jsem 3x1 , 10DPO jsem měla slaboulinké krvácení, pak už jen růžový výtok na toaleťáku a dnes už i na kalhotkách, tak si ho brát nebudu :slight_smile:, dostat jsem to měla zítra :slight_smile:...
10. bře 2014 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia to je mi lito, tak hura do dalsiho kola!
10. bře 2014 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok aha...skoda. tak hura do dalsiho kola.
10. bře 2014 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin nevěším hlavu :slight_smile:, já čekám na tebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2014 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, jsem si myslela, ze budu zakoncovat nasi skupinku snazilek kdyz se nam ty menouskove nepodarili a ono to vypada, ze na me cekate nebo co? Tak supky, supky at muzu byt zlata tecka na zaver :wink:
10. bře 2014 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky tak mě se sekl asi teploměr na 37 stupních :D už 4 dny stejně ..... já jsem tak napnutá co bude dál :slight_smile:
10. bře 2014 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@monikaklosova tak to je dobré!! že jo?! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. bře 2014 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak já byla dneska ráno na vyvolávačce - a už se tu začínám kroutit a trošku špinim - to je rychlovka.. nebo mi ji sestřička pichla zbytečně.. nevím :slight_smile: tak jedu s váma další kolo! Tak budem rodit ježíšky a silvestryně, jo! :slight_smile: a začne krásnej novej rok 2015 :slight_smile:
10. bře 2014 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jaropa no zatím to vypadá dobře ... zalží co bude dále ... ;) snad už neklesne :D
10. bře 2014 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova To vypada slibne :wink:
10. bře 2014 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova nooo co bude dál, kontrola, ultrazvuk, průkazka, měření, vážení, velký břuch a za 8,5 měsíce zase malý břuch a uzlík v náručí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: prostě to nejkrásnější období :slight_smile:
10. bře 2014 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaropa jéé ty mi přeješ ... kéž by ;) pokud mrcha nedojde v pátek udělám test ;)
@maice zatím ano... ;)
10. bře 2014 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova krásný,takhle se mi teplota držela až v těhotenství,Jinak litala hrozně...vypadá to opravdu nadějně.
10. bře 2014 v 15:06  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já hlásím 40DC, po vyvolávačce a stále nic :(
10. bře 2014 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 jo ?? no to by se mi líbilo ;) už at je pátek :D
10. bře 2014 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice já ji dostala dnes ráno - také 40 DC, a už špinim, ale myslím, že Ivet1987 to taky dostala až po 9 dnech po včeličce - každá na to budem reagovat jinak.. ono se to určitě dostaví. Hlavu vzhůru, nesmíme mysleat negativně :slight_smile: čím víc dnů uteče, tím blíž jsme tomu našemu štěstí ,o)
10. bře 2014 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova zatím si nedělala testík?
10. bře 2014 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě prosím @monikaklosova o info, kde najdu na zapisování takovou krásnou tabulku :slight_smile:
10. bře 2014 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaropa ne ne zatím ne ;) MS by měla dojit asi v pátek nebo sobotu... takže zkusím vydržet do pátku ;) ale před chvílí jsem si udělala kafe, jednou si hltla a šla ho vylít do dřezu .... tohle se mi stalo poprvé ...
jinak ja pouzívam graf na womenzone.cz - páč je to česky ;)
10. bře 2014 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin diky. jsem zvedava kolik tech kol jeste bude :frowning2: a ja se tesila, ze do prace nastoupim jako tehule, jsem si rikala, od rijna to musi klapnout a ono prd. ach jo, je mi smutno :frowning2:
10. bře 2014 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova hele :grinning: tohle se mi vzdy stalo v tehotenstvi. a vzdy si ted rikam, ze mi kafe zatim chutna, takze to nevyslo. podle toho a zacpy jsem to vzdy poznala bezpecne.
10. bře 2014 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek