• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@monikaklosova držím pěsti :slight_smile: já snad tento týden budu mít ovu :slight_smile:
10. bře 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova Páni, tak tenhle graf vypadá hodně dobře, držím pěsti!
10. bře 2014 v 16:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no mě se to stalo poprvé v životě, že mi kafe nejede :D sama jsem na to koukala, nejdřív jsem myslela jestli jsem nenalila zkažené mléko ale to je dobré ... ;)
10. bře 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Děkuji ;) snad to vyjde .... tak to ať přijde ovu v plné síle ... a pořádně se snažit !!!!
@ester34 děkuju.... snad tak bude vypadat i za pár dní ;)
10. bře 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice teda ta si dava na cas... :unamused:
10. bře 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova no to je super!!!!drzim ti palce!
10. bře 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky me dneska doslo, ze ja vlastne budu cekat uz pomalu MS. Ve stredu budu 28dni od zakroku, tak by mrcha mohla nejak dorazit.... doufam co nejdriv, aby dalsi cyklus rychle utekl... :slight_smile:
10. bře 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen doufám, že ovu už nebyla, mám teploty jako po ovu, ale jinak bych o ní nevěděla :grinning: Vždyť mi sotva skončila menses :grinning:
10. bře 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to bys musela mit treba 2ovulky v tom dlohem cyklu ne? A nebo je zbysena treba jeste vlivem vyvolavacky?
10. bře 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia nebud smutna!!! Vsakse brzy urco dockas :wink: .
10. bře 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Diky, to jsem potrebovala slyset :wink:
10. bře 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin po vyvolavacce by tak dlouho zvýšená nebyla,mě už 5 den klesala a po menzes byla v normálu.Navíc už je to 14 dní co ji dostala,to už na to vliv nemá....těžko říct co se stalo,ale ty teploty má hodně nahoře....i když je možný že se srovnaly hormony a půjdou ještě víš...člověk se v tom nevyzná,navíc já otehotnela v době nízkých teplot a ty stoupali až 10 den oplodnění což jsem myslela :grinning: že je ovulace a ono prd....
10. bře 2014 ve 22:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jen me to tak napadlo...prece jen je kazde telo jine....no nechame se prekvapit, cim nas prekvapi :slight_smile:
11. bře 2014 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok
@andrusinka tak jak jste na tom holky?
11. bře 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia mrcha nikde test jsem delala v nedeli a nic-boze tohle cekani je hnus-jo a jedna pozitivni sprava-rano jsem slysela v tv ze od r 2015 by-snad meli opet obnovit porodne,tak ze by jsme za to cekani taky neco dostali??
11. bře 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@andrusinka já hlásím mrchu :slight_smile:
11. bře 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja snad dnes skoncim, tak muzem pak zase zacit. Koukala jsem na Jonasovu metodu pocetu, resp. vypocet poceti, tak kdyby to melo sedet, jeste si nejaky mesic pockam. Zajimave, ze jsem na to koukala uz v listopadu a rikala si, no to ne, to je za moc dlouho a podivej, stale cekam, snazime se a nic. Treba na tom neco bude.
11. bře 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka no tak pocket, vyjde nam to ted, porodime v prosinci a budeme mit smolika :grinning:
No ale bylo by to fajn, nikdo nevi, ze chceme treti, takze jsme vse velke prodali, jako kocarek, postylku atak. Takze to bychom museli porizovat znovu, tak porodne by se hodilo.
11. bře 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok tak aspon tak ja porad nic asi dam horkou vanu vecer.bricho neboli tak nevim jak ji jit naproti
11. bře 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka a nezkousela jsi dnes zopakovat test? treba si jen dava ta druha carka na cas
11. bře 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia nevěř té metodwě, náš Teo se naké narodil jinak :slight_smile: a hlavně letos podle ní nemám vůbec šanci :grinning:. já dostala MS, tak hůrá do daLŠÍHO KOLA :slight_smile:
11. bře 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok no ja si prave rikala uz v tom listopadu, ze bych se dle toho dockala nekdy v lete. A to by se mi nesmela posunout MS, tudiz pak ovulka, protoze to bych byla zase vis kde :grinning:
11. bře 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jeee, prď na to a snažte se bez metody :stuck_out_tongue_closed_eyes:, glídej svou ovu a bude zo v pořádku :slight_smile:
11. bře 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj, to delame. Jsem rozhodnuta, necham tomu tento mesic, vratim se do prace, tak to necham byt, abych hned nelitala po dalsich dr. a pokud to priste zase dostanu, po skonceni bych sla k dr. At neco dela, cas leti.
11. bře 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia také přemýšlím, kdy zajít l dr., snažíme se jen od listopadu, ale říkala jsem si, že bych se s ním zkusila domluvit jen na výšce sliznice zatím a velikosti folikul :slight_smile:, pokud to tento měsíc nevyjde :slight_smile:
11. bře 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok tak my se snazime "jen" o mesic dele, ale tlaci me cas, nejsem nejmladsi, tak abych to stihala, nebo kdyby zjistit, ze uz nic, tak abych se s tim aspon stihla smirit
Ale furt je mi to divne, obe deti na poprve a ted se cilene snazime a nic. Predtim jsme ani neresili kdy, proste to prislo.
11. bře 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak huraaa do dalsiho kola.
11. bře 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj, i náš teo bzl hend a teď prd :frowning2:
11. bře 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no vidis, takze vubec neni jistota, ze kdyz jde jedno (nebo dve :slight_smile:, musi jit i dalsi
11. bře 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@teok ja prvni hned na poprve a ted tohle?k mudrovi pujdu po dalsim cyklu-kdyby se to nepovedlo ted :grinning: muj chlap uz nejak rezignoval :frowning2: jo a test skusim asi zitra rano
11. bře 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek