• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@andrusinka a jak dlouho se snažíte?
11. bře 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok od listopadu
11. bře 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...vy se mate...my uz od kvetna...
11. bře 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice taky pekny kdo to konecne prolomi tu smulu-asi vlezu do jiny diskuze tam se jim dari-lednovky a unorovky jsoyu uz skoro vsechny tehule-traaapky jak rekla
@teok
11. bře 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka hele, zadny zbehy. Tady to bude o to zajimavejsi, ze se nam to povede pak vsem najednou :grinning:
11. bře 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice zase na tobe uz neco zkousi, kdezto my zatim "po domacku" :grinning:
11. bře 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to mas pravdu jsem na to tady moc zvedava abych zdrhala :grinning: :sunglasses: :wink:
11. bře 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No zkousi,ale ani menses stale nemam...talze 10 mesicu k nicemu :frowning2:
11. bře 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no jo no, to je fakt, mas pravdu. Ale podivej na nas ostatni, menstruujeme vicemene pravidelne a take nic :frowning2: Kazdy ma neco.. Ale my to dokazeme :dizzy_face:
11. bře 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@verik2 od injekce 23 dní :grinning: skáče mi to nahoru dolů tak snad bude ovu tento měsíc.
11. bře 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin no určitě :grinning: co to s ní bude dělat nadále :slight_smile:
11. bře 2014 ve 14:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no právě máš to jak na horkej dráze :grinning: nedělá se ti z toho už blbě?No jde taky o to že v tom skoku jsi mohla ovulovat,jak jsem to měla já... těžko říct.
11. bře 2014 ve 14:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak co, dnes kava chutnala, nebo zase ne? :wink:
11. bře 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Dneska chutnala :D teplota ale o kousiček stoupla ... jsem dneska 31DC a 11 DPO... tak musím vyčkávat. Začínám být nervozní :slight_smile:
11. bře 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova to verim. tak vydrz, patek je za chvilku
11. bře 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj držím, snad v pátek seberu odvahu udělat test :slight_smile:
11. bře 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova neboj, jsme tu s tebou. kdyztak pisni a my ti v patek s tou odvahou pomuzem :grinning:
11. bře 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia děkuji ;) jj určitě dám vědět .... na jednu stranu se těším na druhou stranu když si vzpomenu každý měsíc na to zklamaní když nic není na testu ;o(
11. bře 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jj, to znam. jenze nam nic jineho nezbyva. musime byt silne a verit. furt a furt. ja mam test ve skrini, ani ho nepouziju, kdyz zacnu spinit, tak je mi to jasne. tak drzim palce :slight_smile:
11. bře 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, zase jedna perla, nevim jestli sem to sem uz psala, ale minuly mesic mi u doktora rekli, ze moje AMH je 0,1 coz znamena uplna neplodnost...zadna vlastni vajicka. Tak sem se cely mesic smirovala s tim, ze nikdy mit svoje deti nebudu a ze to nejak dam i bez toho a ze zkusime casem adopci...mezitim sem neudelala statnice protoze to byl prece jen trochu sok a nedokazala sem se na nic soustredit...Vcera mi napsali, ze se spletli a ze moje vysledky jsou uplne normalni? Orvala sem to, protoze sme to uz vsem i oznamili, ze proste dite nebude (kazdy se nas s chystanou svatbou ptal kdy uz a psychicky jsem to nedavala). A uz jsem se vlastne i trochu tesila, ze se postarame o nejake ditko, ktere nemelo takove stesti...ach jo...To je proste neco neskutecneho...
11. bře 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviks Ať žije naše zdravotnictví....na druhou stranu je to zase pozitivní zpráva...
11. bře 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eviks Tak to je děs a ostuda... Ale ještě horší by to bylo naopak...
11. bře 2014 v 19:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Já dostala vyvolávačku (svou první) v pátek a zatím taky nic... Pořád mám pocit, že už to přichází, ale chyba lávky... Co je horší, že mi podle ultrazvuku řekl doktor, že mé vaječníky jsou polycystického vzhledu. Prý to hned neznamená ten syndrom PCO, ale jsem vystrašená... :frowning2: Já mám velkou nevýhodu, že je mi 34. Nikdy jsem si nemyslela, že by to mohl být takový problém, moje mamka otěhotněla nechtěně i ve 37 letech... jenže holt do sebe necpala 15 HA jako já... :frowning2: Asi to mám za to, že jsou dlouho měla pocit, že bych se bez dětí obešla.
11. bře 2014 v 19:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova juuuu no tak na to jsem zvedava a hlavne ti moc drzim palce!
11. bře 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hlavinky vzhůru! My se snažíme od léta 2011 a stále se nenervujeme - nemá to smysl.. co si pomůžem :slight_smile: příroda je mocná čarodějka a at je nám dvacet nebo čtyřicet, povede se to ve správný čas.. Včera jsem ráno byla na vyvolávačce a myslela jsem si jak se ta mrcha rozjíždí a dnes jen špiním jak včera... Kdo se mnou tento měsíc jede prvně poctivé měření???? :slight_smile:
11. bře 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eviks hlavně, že se spletli! a státnice dáš na druhý pokus, se nic nestalo, zvládneš to ,o) zdraví je na prvním ,o)
11. bře 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova to je skvělé, že drží hore! :slight_smile: jen tak dál ženská jedna! :slight_smile: :slight_smile: určitě to přinese štěstí i nám zbylým :slight_smile:
11. bře 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já jsem taky zvědavá .... teď jsem se pozorovala v zrcadle, přijde mi že se mi zvětšily prsa :grinning: tak nějak vnitřně cítím že by to možná vyšlo ;) .... vím že to tak být nemusí ale bylo by to krásné !!!! už ať je pátek ;)
11. bře 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaropa děkuju snažím se držet ;) za 3 dny se ukáže jestli tam něco je .... ;)
11. bře 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak mrkni do zrcadla na oci - mas rozsirene panenky? Rikaji, ze to na zacatku byva :wink:
11. bře 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek