• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@donia tak to nepoznám širší možná jsou , ale mám skoro černé oči a panenky mi témeř nejdou vidět :grinning: takže podle toho to nepoznám ..... :wink: nějaký jiný "zaručený" tip ??
11. bře 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Drž se holka...třeba prolomíš smůlu nás všech...
11. bře 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak domluveno :wink: já to prolomím a vy všechny hned v mém závětří ...
11. bře 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova no jiny osvedceny tip je tvrdy podbrisek. Mamka mi takhle sahla v prvnim tehotenstvi a rikala, ze je to jasne a to jsem jeste nemela udelany test :wink: Co tam citis ty? :grinning:
11. bře 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova ja myslim, ze nejjistejsi je test a pak navsteva doktora. Neboj za chvilku uz budes vedet na cem ses a ujazes nam tu ty dlouho ocekavane // nas vsech :wink:
A co dneska tepplota?
12. bře 2014 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin teplota stále nahoře 37.1 a cítím se tak nějak jinak nevím jak to popsat.
@donia zkusím jen co budu doma v klidu. Tak pak dám vědět
12. bře 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@baya66 Ahoj, to mám stejnou nevýhodu jako ty, je mi taky 34 a zkoušíme první, zatím taky pořád nic, v dubnu jdu na gyndu, tak uvidím, co mi tam řeknou.
12. bře 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka tak jak jsi na tom?
12. bře 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 Přemýšlím, že si tento měsíc koupím Gynex, četla jsem na něj samé dobré recenze, stojí sice přes 400,- ale musíme tomu pomoct jak to jen jde. :slight_smile:
12. bře 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak já porad nic mrcha nikde!Nic me neboli,test jsem neskousela-asi strach ze tam nic nenajdou pockam do víkendu a když bude čisto tak v po na injekci at se to neudržuje:slight_smile: tam se domluvim i s dr. co a jak třeba mi něco da na podporu co myslete holky:slight_smile:
12. bře 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova u tebe to vypadá nadějně,že by někdo prolomil tu smůlu?Jinak zornicky tam se to nepozná,já bych nekela,že je mám rozšířené a to jsem v 16 tt.Jediné počkat na testik co udělá.Držím palecky a už se na nek těším.
12. bře 2014 v 11:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dočíst vás asi nezvládnu, ale ráda bych se přidala. Snažíme se o druhé miminko, zatím to nějak nehrotím, nikam nespěcháme. První syn jde příští rok do školky, tak bych ráda, aby se miminko narodilo s nějakým předstihem, abysme se doma trochu sžili.
Manžel je tedy přes týden pryč, tak jsem teď zkoušela ovulační testíky a měření teploty, protože máme to plození teď dost limitované :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Testy zvládám, ale u měření usínám, protože ráno vstávám brzy a o víkendu mě štve kvůli tomu vstávat :grinning: :grinning:
Navíc jsem teď byla nastydlá a já mám hned ke všemu teplotu, tak tomu měření tenhle měsíc nedávám moc váhu. MS čekám za týden, tak se uvidí.
12. bře 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova no tak to je super, uz se nemuzu dockat testovani!
12. bře 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no zatím jo ;) ale teplota může spadnout kdykoliv ... :frowning2:
@lupinpupin já se začínám bát .... vnitřně cítím že to asi vyšlo, ale o to víc se bojím toho zklamání pokud na testu nic nebude ..... :frowning2:
12. bře 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova ahojky moc na tebe myslím a pevné doufam, že ti to vyšlo, chodím vás sem kontrolovat jak na tom jste, když my jsme se snažit přestali, ikdyž kdo ví, třeba tu budu v cukuletu zpátky. :grinning: prášky jsem brát nezačala a sexík byl v plodné dny, ale byla by to sakra náhoda a brzo, kdyby se to zadařilo. :grinning:
12. bře 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a jak jsi na tom ty? Taky na tebe koukám, zda se zadařilo :wink:
12. bře 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jéé ty sis na mě vzpoměla ... ;) děkuji taky doufám ...... jsem jak na houpačce :grinning: chvilku si říkam že to určitě vyšlo, pak si to vymlouvám ať nějsem zklamaná ;) no tak ješte zítra a v pátek ráno budu vědět na čem jsem..... nooo tak aby ses nedivila.... takové náhody většinou dopadnou ;) kdy by měla MS dorazit ??
12. bře 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždyť víš že to máme stejně, takze vždy tě pak jdu kontrolovat. Jj ja mam ted děsně nalitá prsa, snad až tak jsem je neměla :grinning: no uvidíme, ale kdyby tak i to vůbec nevadí a byla bych za to ráda a ješte bych dostavala 12tis mesicne, kdybych sla na rizik. Ale nechávám volny prubeh, ikdyz se snazime kdyz jsou plodne dny tak ven a nebo s, ale ted byla chut vetsi a nejak jsme zapomenuli.
12. bře 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova precti si to nad, zapomenula jsem te oznacit :wink:
12. bře 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle zapoměli :grinning: nooo tak myslim že jsi jasná ;) takové "nehody" z toho bude fazalka v bříšku ;)
12. bře 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova no to snad ne, zname se tri mesice, ale vubec by mi to nevadilo, ale Mates by koukal :grinning: ale co tak by se resila pak az aktualni situace. Momentalne to ted neresime, ale byla bych rada :wink: a Mates ve finaletake, ikdyz by to bylo dost tezky, jelikoz se zatim stara jeste o sestru a mamku. A hlavne ja ted dala tu vypoved v praci a ted mi konci hlavni pomer :grinning:
12. bře 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle nooo tak uvidiš, mysím že nikdy není ta správná chvile, takže jak to přijde tak to přijde a zvládne se to ;) no mě končí smlouva v říjnu, ještě je sice čas.... ale krátí se mi to ;)
12. bře 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova ty Fazolko!!! Ty ji mas ne ja :4-D
12. bře 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj mas pravdu. Uvidíme co bude či nebude.
12. bře 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle tak hlavně nezapoměn informovat ;)
12. bře 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tk dns 47 den a stále nic, ms nepřichází :( Jsem z toho už hrozně zdeptaná a smutná...poraďte, co dělat :(
12. bře 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice a rikal ti neco dr. do kdy by mela dorazit?
12. bře 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova hele, proc vlastne s testem cekas do patku, nechces uz zitra? Jsme hrozne napnute :grinning:
12. bře 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka a mivas takhle zpozdeni, nebo je to vyjimka?
12. bře 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 na ty rozsirene zornicky jsi uz moc tehotna :slight_smile: rika se, ze je to pozorovatelne jen hned ze zacatku
12. bře 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek