Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
monikaklosova
11. bře 2014
@donia tak to nepoznám širší možná jsou , ale mám skoro černé oči a panenky mi témeř nejdou vidět 😃 takže podle toho to nepoznám ..... 😉 nějaký jiný "zaručený" tip ??
maice
11. bře 2014
@monikaklosova Drž se holka...třeba prolomíš smůlu nás všech...
monikaklosova
11. bře 2014
@maice tak domluveno 😉 já to prolomím a vy všechny hned v mém závětří ...
donia
11. bře 2014
@monikaklosova no jiny osvedceny tip je tvrdy podbrisek. Mamka mi takhle sahla v prvnim tehotenstvi a rikala, ze je to jasne a to jsem jeste nemela udelany test 😉 Co tam citis ty? 😃
lupinpupin
12. bře 2014
@monikaklosova ja myslim, ze nejjistejsi je test a pak navsteva doktora. Neboj za chvilku uz budes vedet na cem ses a ujazes nam tu ty dlouho ocekavane // nas vsech 😉
A co dneska tepplota?
monikaklosova
12. bře 2014
@lupinpupin teplota stále nahoře 37.1 a cítím se tak nějak jinak nevím jak to popsat.
@donia zkusím jen co budu doma v klidu. Tak pak dám vědět
lenkasaf
12. bře 2014
@baya66 Ahoj, to mám stejnou nevýhodu jako ty, je mi taky 34 a zkoušíme první, zatím taky pořád nic, v dubnu jdu na gyndu, tak uvidím, co mi tam řeknou.
donia
12. bře 2014
@andrusinka tak jak jsi na tom?
lenkasaf
12. bře 2014
@baya66 Přemýšlím, že si tento měsíc koupím Gynex, četla jsem na něj samé dobré recenze, stojí sice přes 400,- ale musíme tomu pomoct jak to jen jde. 🙂
andrusinka
12. bře 2014
@donia tak já porad nic mrcha nikde!Nic me neboli,test jsem neskousela-asi strach ze tam nic nenajdou pockam do víkendu a když bude čisto tak v po na injekci at se to neudržuje🙂 tam se domluvim i s dr. co a jak třeba mi něco da na podporu co myslete holky🙂
verik2
12. bře 2014
@monikaklosova u tebe to vypadá nadějně,že by někdo prolomil tu smůlu?Jinak zornicky tam se to nepozná,já bych nekela,že je mám rozšířené a to jsem v 16 tt.Jediné počkat na testik co udělá.Držím palecky a už se na nek těším.
wlcodlac
12. bře 2014
Ahoj, dočíst vás asi nezvládnu, ale ráda bych se přidala. Snažíme se o druhé miminko, zatím to nějak nehrotím, nikam nespěcháme. První syn jde příští rok do školky, tak bych ráda, aby se miminko narodilo s nějakým předstihem, abysme se doma trochu sžili.
Manžel je tedy přes týden pryč, tak jsem teď zkoušela ovulační testíky a měření teploty, protože máme to plození teď dost limitované 🙂 :-p Testy zvládám, ale u měření usínám, protože ráno vstávám brzy a o víkendu mě štve kvůli tomu vstávat 😃 😃
Navíc jsem teď byla nastydlá a já mám hned ke všemu teplotu, tak tomu měření tenhle měsíc nedávám moc váhu. MS čekám za týden, tak se uvidí.
lupinpupin
12. bře 2014
@monikaklosova no tak to je super, uz se nemuzu dockat testovani!
monikaklosova
12. bře 2014
@verik2 no zatím jo 😉 ale teplota může spadnout kdykoliv ... 😞
@lupinpupin já se začínám bát .... vnitřně cítím že to asi vyšlo, ale o to víc se bojím toho zklamání pokud na testu nic nebude ..... 😞
missuulle
12. bře 2014
@monikaklosova ahojky moc na tebe myslím a pevné doufam, že ti to vyšlo, chodím vás sem kontrolovat jak na tom jste, když my jsme se snažit přestali, ikdyž kdo ví, třeba tu budu v cukuletu zpátky. 😃 prášky jsem brát nezačala a sexík byl v plodné dny, ale byla by to sakra náhoda a brzo, kdyby se to zadařilo. 😃
missuulle
12. bře 2014
@lupinpupin a jak jsi na tom ty? Taky na tebe koukám, zda se zadařilo 😉
monikaklosova
12. bře 2014
@missuulle jéé ty sis na mě vzpoměla ... 😉 děkuji taky doufám ...... jsem jak na houpačce 😃 chvilku si říkam že to určitě vyšlo, pak si to vymlouvám ať nějsem zklamaná 😉 no tak ješte zítra a v pátek ráno budu vědět na čem jsem..... nooo tak aby ses nedivila.... takové náhody většinou dopadnou 😉 kdy by měla MS dorazit ??
missuulle
12. bře 2014
Vždyť víš že to máme stejně, takze vždy tě pak jdu kontrolovat. Jj ja mam ted děsně nalitá prsa, snad až tak jsem je neměla 😃 no uvidíme, ale kdyby tak i to vůbec nevadí a byla bych za to ráda a ješte bych dostavala 12tis mesicne, kdybych sla na rizik. Ale nechávám volny prubeh, ikdyz se snazime kdyz jsou plodne dny tak ven a nebo s, ale ted byla chut vetsi a nejak jsme zapomenuli.
missuulle
12. bře 2014
@monikaklosova precti si to nad, zapomenula jsem te oznacit 😉
monikaklosova
12. bře 2014
@missuulle zapoměli 😃 nooo tak myslim že jsi jasná 😉 takové "nehody" z toho bude fazalka v bříšku 😉
missuulle
12. bře 2014
@monikaklosova no to snad ne, zname se tri mesice, ale vubec by mi to nevadilo, ale Mates by koukal 😃 ale co tak by se resila pak az aktualni situace. Momentalne to ted neresime, ale byla bych rada 😉 a Mates ve finaletake, ikdyz by to bylo dost tezky, jelikoz se zatim stara jeste o sestru a mamku. A hlavne ja ted dala tu vypoved v praci a ted mi konci hlavni pomer 😃
monikaklosova
12. bře 2014
@missuulle nooo tak uvidiš, mysím že nikdy není ta správná chvile, takže jak to přijde tak to přijde a zvládne se to 😉 no mě končí smlouva v říjnu, ještě je sice čas.... ale krátí se mi to 😉
missuulle
12. bře 2014
@monikaklosova ty Fazolko!!! Ty ji mas ne ja :4-D
missuulle
12. bře 2014
Jj mas pravdu. Uvidíme co bude či nebude.
monikaklosova
12. bře 2014
@missuulle tak hlavně nezapoměn informovat 😉
maice
12. bře 2014
Ahoj holky, tk dns 47 den a stále nic, ms nepřichází 😞 Jsem z toho už hrozně zdeptaná a smutná...poraďte, co dělat 😞
donia
12. bře 2014
@maice a rikal ti neco dr. do kdy by mela dorazit?
donia
12. bře 2014
@monikaklosova hele, proc vlastne s testem cekas do patku, nechces uz zitra? Jsme hrozne napnute 😃
donia
12. bře 2014
@andrusinka a mivas takhle zpozdeni, nebo je to vyjimka?
donia
12. bře 2014
@verik2 na ty rozsirene zornicky jsi uz moc tehotna 🙂 rika se, ze je to pozorovatelne jen hned ze zacatku

Začni psát odpověď...

Odešli