• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@donia Říkal do týdne, což je dnes :(
12. bře 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia páč se bojím, nemám doma test, chci ho koupit zítra. Nechci lovit žadne dušíky ;) v pátek budu 14 DPO tak to už půjde něco vidět pokud jsem v tom :grinning: a v pátek mám jít s holkama na tah tak ať vím jestli můžu táhnout nebo ne :grinning:
12. bře 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak jeste vydrz a nejdele v patek bych mu asi zavolala
12. bře 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jo tak to jo, tak zitra hezky kup testik a v patek se tesime na pozitivni zpravicky
12. bře 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ano prosím .... v pátek ráno budu informovat ... držte palce ať pozitivně !!!
12. bře 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monikaklosova :grinning: Jasne, ze jen pozitivni, jine testiky neberem :grinning:
12. bře 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ok ! tak snad Vás nezklamu .... ;)
12. bře 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wlcodlac vítej tu mezi náma :slight_smile:
12. bře 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa Já budu tento měsíc prvně měřit BT! Jsem na to mooc zvědavá - v týdnu ráno strašně nestíhám a o víkendu to bude taky radost mít budíka na tak brzo...
Jinak já jsem dneska konečně 1 DC - v pátek jsem dostala vyvolávačku, minulý cyklus trval 58 dní...
12. bře 2014 v 19:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 tak to vidíš! Já dnes taky 1DC a taky začínám měřit! Už jsem dostala i proveru, aby se mi srovnal cyklus, tu budu brát 17DC až 27DC a pokud se do srpna nepovede mimčo, tak další vyšetření - já i muž. V pondělí jsem byla na vyvolávačce a dneska mne celý den bolel podbřišek jak už dlouho ne!! To jsem zvědavá, jaké budem poctivky na to měření :grinning:
12. bře 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf My taky zkoušíme první... Já jsem si zase objednala tinkturu z drmku (ale mňamka to zrovna není, navíc se má brát 10 kapek 3x denně a já se to po ránu bojím - je v tom líh a já se třesu, abych náhodou nenadýchala - i když je to malinké množství). A taky se vrátím k pití kontryhelového čaje (zrovna mi tu chladne). První cyklus jsem ho docela poctivě pila a MS došla sice po 42 dnech, ale došla sama, narozdíl od druhého cyklu, který jsem měla teď a musela jsem na vyvolávačku... To jsem zrovna se na kontryhel úplně vykašlala...
12. bře 2014 v 19:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 dal ti mudr něco na podporu srovnání cyklu?
12. bře 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice zkus vydržet, musí to dorazit.. bolí Tě podbřišek nebo vůbec nic?
12. bře 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa Právěže zatím ne.. I když já jsem zatím i ráda, protože moc nechci další "chemii". Stačila ta vyvolávačka. Ale pokud bude dál problém - a toho se fakt bojím - tak se tomu stejně nevyhnu.
Tak budeme měřit spolu :grinning:
12. bře 2014 v 19:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 já jsem se chemii taky pořád vyhýbala.. ale... nakonec jsem ustoupila.. - cyklus 50 dní - znáš to sama, hrůza.. a ted jsem šla na vyvolávačku 40.den, a mudr mi doporučil tu proveru právě proto, že chceme mimčo už dlouho a nejde to a tak jsem na to také kývla.. všechny čaje, gynex, bylinky - vše vyzkoušeno... tak tohle už je taková ta poslední zkouška a pevně věřím, že to dopadne! na womenzone je dobrý kalendář na zapisování teplot - už jsem se tam zaregistrovala, a budu to tam postupně doplnovat :slight_smile: moc nevím jak BT funguje :slight_smile: :slight_smile: ale tak si spolu poradíme, vid :grinning:
12. bře 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia občas se mi stane ze se to o par dni sekne
12. bře 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyy červena je tuuuuu
12. bře 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka :rolling_eyes: tak ale aspon vis na cem jsi, tak ji rychle vyzen a hup na dalsi kolo
12. bře 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak budu na neschopence do konce mesice, pak navrat do prace. tak mi drzte palce, mam na to nase snazeni v klidu jeste tento cyklus.
12. bře 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to je super já taky stále neschopenka:slight_smile: :slight_smile: neptala jsi se mi jak dlouho múzu marodit?
12. bře 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle my se nesnazime....ba jeste nemuzeme....dnes jsem 4tydny od zkroku, tak si musim jeste nejakou dobu pockat. :sunglasses:
12. bře 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa Já jsem se zrovna zaregistrovala na http://fertilityfriend.com/ ale taky z toho zatím moc moudrá nejsem. Anglicky umím, ale přecejen to není ono. Tak uvidím...
A tuhle stránku znáš? http://merenibt.xf.cz/
12. bře 2014 ve 20:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Přidávám se k holkám - taky jsem na tebe MOC zvědavá a moc držím palce!
12. bře 2014 ve 20:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mít test po ruce tak už testuju .... teď mě přepadla hrozná chuť test udělat :D
12. bře 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka tak hodne sil do dalsiho kola!
12. bře 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova kdyz bych ho mela u sebe, tak bych ti ho poslala jak jsem napnuta :slight_smile:. Ale zase zitra koupis a v patek pekne z ranni moci testnes...to uz vydrzis a my snad taky :grinning:
12. bře 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin už musím ... když jsem tak dlouho vydržela ;) tak snad mi MS nezkazí testování ;)
12. bře 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka no nevím no, ale podle radosti ve zprávě, tak jupííí a hurá do dalšího kola semnou :grinning:
12. bře 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova snad ne :wink: drzim vsechny palce co mam!
12. bře 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova já vím no,ale jednou to vyjde...vím že to zklamání je hrozný,ale mě teplota vždy litala až v tehu se takhle držela,ale každá jsme jiná.Držím palecky na pátek.
12. bře 2014 ve 20:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek