Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
verik2
12. bře 2014
@missuulle to neres,já s přítelem po měsíci držela pozitivní test a to jsem prášky brala...3 měsíce to už jde 😉 teď s ním čekám 3 miminko a budem mít svatbu,třeba ti to taky vyjde 😉
verik2
12. bře 2014
@donia já na to koukala i od začátku,když jsem to zjistila a fakt se mi zdály stejný....prej moc těhotná 😃
donia
12. bře 2014
@andrusinka jasne, ptala. Ta do roka neschopenka je klasika, pak kazdopadne ukonceni neschopnosti. Po pul roce se zajima socialka (jde to mimo dr., tomu je to jedno a nic neresi) jak to s pacientem vypada, aby meli predstavu, zda ten dotycny ma pravdepodobnost navratu do prace, nebo to prejde na invalidni duchod. Takze zalezi jak je socialka aktivni a kdy na koho dojde. Pak by prezkusovali ten stav atd. atd.
Ty chodis pravidelne na nejake kontroly k dr.?
monikaklosova
12. bře 2014
@lupinpupin
@verik2 děkuji holky, snad to dopadne udělám Vám radost prolomím smůlu v naši skupině a všem rozešlu těhu bacily !!!! JJ teplota se tentokrát drží hezky 😉
donia
12. bře 2014
@verik2 😃 tak to vis, ze na vsechny to neplati, ale rika se to a nektere to tak fakt maji
donia
12. bře 2014
@monikaklosova co ten podbrisek, mas tvrdy?
monikaklosova
12. bře 2014
@donia hele nevím ... 😃 řekla bych že asi spíš ne .... 😉
donia
12. bře 2014
@monikaklosova to mas jedno, ja zas mam pocit, ze ho mam tvrdy furt 😃 😃
ivet1987
12. bře 2014
@baya66 já na fertility taky koukala jako na zjevení ze začátku, teď si ho nemůžu vynachválit 🙂
@monikaklosova já mám radši doma zásobu testů 😃
@maice není pravda že se dostává do týdne od vyvolávačky, většinou do 14 dnů určitě, potom další injekce.
jaropa
12. bře 2014
@baya66 uložila jsem si to do adres a mrknu až budu mít trošku času, za chvíli odjíždím do hor, tak příští týden napíšu, jestli pořád měřím 😃 mějte se tu fajnově, pa
monikaklosova
12. bře 2014
@ivet1987 já nemám žádný ... jen počůrané ovulační 😃 😃 nechtěla jsem kupovat dopředu ... zbytečně by mě to lákalo 😉 do pátku už počkam
baya66
12. bře 2014
@jaropa Tak si užij hory - závidím 🙂
baya66
12. bře 2014
@ivet1987 @maice Mně taky říkali do 14 dnů a četla jsem to tak i na netu.
monikaklosova
12. bře 2014
Děkuji holky za podporu a udržování naděje 😉 jdu chrnět ať je ten pátek zase o kousek blíž 😉
donia
12. bře 2014
@monikaklosova Jee, to je dobrej napad, jit to zaspat 😃
maice
12. bře 2014
@ivet1987 Tlumocim co rekl dr. V CARu.Rikal,ze do tydnw bych to mela dostat,ma doktorka rikala do 10 dnu...
monikaklosova
13. bře 2014
Dobré ráno 😉 hlásím,že teplota se stále drží na 37 zítra touhle dobou budu dělat test 😉
lupinpupin
13. bře 2014
@monikaklosova no uz aby to bylo 🙂
wlcodlac
13. bře 2014
@monikaklosova také držím palce na testík, ať ti to zítra klapne.

Já jsem na to testování a měření expert, dělal jsem to první měsíc, a řekla bych, že ovulační testy jsem házela do koše moc brzo a u měření teploty se mi dařilo občas dřímnout - jestli já tu rtuť jednou nepolknu, tak to bude zázrak. Takže jsem se na měření vybodla od minulé soboty.
Tenhle týden toho mám nějak moc, tak jsem večer jakási utahaná - v práci pakárna, manžel na cestách a k tomu hyperaktivní syn a bígl - tak chodím dřív spát a ráno se zas brzo budím, tak jsem začla vyplňovat čas zas měřením a teplota se zatím drží nahoře. MS čekám někdy začátkem příštího týdne, ale zas v podbřišku mám pocit, jako bych to měla dostat už co vnevidět =-) ]-( :-S
monikaklosova
13. bře 2014
@lupinpupin
@wlcodlac už se nemůžu dočkat holky, zítra na mě musíte myslet a držte všechny palce co máte 😉

Byla jsem te´d zkontrolovat čípek 😃 nějak jsem ho téměř nemohla nahmatat .... což se mi nestává normálně.... jinak to co jsem nahmatala tak vypadá zavřeně a možná trošku změknul .... tak uvidíme co dál 😉
monikaklosova
13. bře 2014
@wlcodlac jéé tak uvidiš, jako mě to měření taky dává zabrat 😃 už mě to těžce nebaví ...... 😉 třeba už mrcha nepřijde 😉
donia
13. bře 2014
@monikaklosova no super, to vypada stale dobre, tak rychle spat, at uz je zitra 😃
monikaklosova
13. bře 2014
@donia 😃 jj tak teda dobrou 😃 tak v práci mi to snad uteče pak se stavím pro test a zítra hurá na to !!! Ať to tam je !!!! prosííííím
donia
13. bře 2014
Ja se holky vcera rozhodla, ze to uz budu resit hned. To proto, ze me dr. jeste nechal doma s tim kolenem a nedovedu si predstavit, ze se po pul roce vratim do prace a hned bych chodila na nejake vysetreni. Skoncil mi menzes, tak chci dojit na gyndu, at mi udela nejaka vysetreni uz ted, dokud jsem doma. Tezko bych vysvetlovala kam zase chodim a rict to nikomu nechci, dokud nebude jiste, ze je vse ok.
donia
13. bře 2014
@monikaklosova mas vyhodu, ze ho nemas doma. To ja mam v zasobe, co kdyby 😉 a tak by me to lakalo. Takze ted uz ti stejne nic nezbyva, kdyz ranni moc je lepsi, nez pockat na zitra rano. Neboj, to das 🙂
lenkasaf
13. bře 2014
@donia To je rozumné a budeš mít více času na to chodit po doktorech.
lenkasaf
13. bře 2014
@baya66 Tak já kontryhelový čaj piju už 2.cyklus a dobrý, zvykla jsem si i na tu chuť a mám docela pravidelnou MS. Beru i listovku a teď si chci koupit ten Gynex. Zatím jsem žádné prášky přímo od doktora neměla, jak píšeš, je to všechno chemie, tak zatím to chci zkusit na té přírodní bázi a uvidím.
wlcodlac
13. bře 2014
@monikaklosova jj, já se teď měřím spíš jen že se ráno vzbudím dřív, jinak na to prdim, neměřim pravidelně. Buď ms přijde nebo ne, to zjistím i bez měření teploty. Pokud to teď neklapne, tak ovulační testíky zas koupim, ty jakž takž zvládám 🙂
donia
13. bře 2014
@lenkasaf no prave, to abych se doma naaahodou nenudila 😃
Predpokladam, ze me posle na krev a pak se uvidi. Netusim. Ale cetla jsem neco o hormonalnich profilech, pak take, ze se nejak da zjistit ovarialni rezerva. No, snad neco vymysli co pomuze.
lenkasaf
13. bře 2014
@donia Jj, ten hormonální profil se bere z krve v určitý den cyklu. Určitě něco vymyslí.

Začni psát odpověď...

Odešli