• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@missuulle to neres,já s přítelem po měsíci držela pozitivní test a to jsem prášky brala...3 měsíce to už jde :wink: teď s ním čekám 3 miminko a budem mít svatbu,třeba ti to taky vyjde :wink:
12. bře 2014 ve 20:31  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia já na to koukala i od začátku,když jsem to zjistila a fakt se mi zdály stejný....prej moc těhotná :grinning:
12. bře 2014 ve 20:33  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka jasne, ptala. Ta do roka neschopenka je klasika, pak kazdopadne ukonceni neschopnosti. Po pul roce se zajima socialka (jde to mimo dr., tomu je to jedno a nic neresi) jak to s pacientem vypada, aby meli predstavu, zda ten dotycny ma pravdepodobnost navratu do prace, nebo to prejde na invalidni duchod. Takze zalezi jak je socialka aktivni a kdy na koho dojde. Pak by prezkusovali ten stav atd. atd.
Ty chodis pravidelne na nejake kontroly k dr.?
12. bře 2014 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin
@verik2 děkuji holky, snad to dopadne udělám Vám radost prolomím smůlu v naši skupině a všem rozešlu těhu bacily !!!! JJ teplota se tentokrát drží hezky ;)
12. bře 2014 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verik2 :grinning: tak to vis, ze na vsechny to neplati, ale rika se to a nektere to tak fakt maji
12. bře 2014 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova co ten podbrisek, mas tvrdy?
12. bře 2014 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia hele nevím ... :grinning: řekla bych že asi spíš ne .... :wink:
12. bře 2014 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova to mas jedno, ja zas mam pocit, ze ho mam tvrdy furt :grinning: :grinning:
12. bře 2014 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@baya66 já na fertility taky koukala jako na zjevení ze začátku, teď si ho nemůžu vynachválit :slight_smile:
@monikaklosova já mám radši doma zásobu testů :grinning:
@maice není pravda že se dostává do týdne od vyvolávačky, většinou do 14 dnů určitě, potom další injekce.
12. bře 2014 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@baya66 uložila jsem si to do adres a mrknu až budu mít trošku času, za chvíli odjíždím do hor, tak příští týden napíšu, jestli pořád měřím :grinning: mějte se tu fajnově, pa
12. bře 2014 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivet1987 já nemám žádný ... jen počůrané ovulační :grinning: :grinning: nechtěla jsem kupovat dopředu ... zbytečně by mě to lákalo ;) do pátku už počkam
12. bře 2014 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaropa Tak si užij hory - závidím :slight_smile:
12. bře 2014 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 @maice Mně taky říkali do 14 dnů a četla jsem to tak i na netu.
12. bře 2014 ve 20:55  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji holky za podporu a udržování naděje ;) jdu chrnět ať je ten pátek zase o kousek blíž ;)
12. bře 2014 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova Jee, to je dobrej napad, jit to zaspat :grinning:
12. bře 2014 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 Tlumocim co rekl dr. V CARu.Rikal,ze do tydnw bych to mela dostat,ma doktorka rikala do 10 dnu...
12. bře 2014 ve 23:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :wink: hlásím,že teplota se stále drží na 37 zítra touhle dobou budu dělat test :wink:
13. bře 2014 v 06:45  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@monikaklosova no uz aby to bylo :slight_smile:
13. bře 2014 v 07:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monikaklosova také držím palce na testík, ať ti to zítra klapne.

Já jsem na to testování a měření expert, dělal jsem to první měsíc, a řekla bych, že ovulační testy jsem házela do koše moc brzo a u měření teploty se mi dařilo občas dřímnout - jestli já tu rtuť jednou nepolknu, tak to bude zázrak. Takže jsem se na měření vybodla od minulé soboty.
Tenhle týden toho mám nějak moc, tak jsem večer jakási utahaná - v práci pakárna, manžel na cestách a k tomu hyperaktivní syn a bígl - tak chodím dřív spát a ráno se zas brzo budím, tak jsem začla vyplňovat čas zas měřením a teplota se zatím drží nahoře. MS čekám někdy začátkem příštího týdne, ale zas v podbřišku mám pocit, jako bych to měla dostat už co vnevidět :confused: :angry: :confounded:
13. bře 2014 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin
@wlcodlac už se nemůžu dočkat holky, zítra na mě musíte myslet a držte všechny palce co máte ;)

Byla jsem te´d zkontrolovat čípek :D nějak jsem ho téměř nemohla nahmatat .... což se mi nestává normálně.... jinak to co jsem nahmatala tak vypadá zavřeně a možná trošku změknul .... tak uvidíme co dál ;)
13. bře 2014 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@wlcodlac jéé tak uvidiš, jako mě to měření taky dává zabrat :D už mě to těžce nebaví ...... ;) třeba už mrcha nepřijde ;)
13. bře 2014 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova no super, to vypada stale dobre, tak rychle spat, at uz je zitra :grinning:
13. bře 2014 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia :grinning: jj tak teda dobrou :grinning: tak v práci mi to snad uteče pak se stavím pro test a zítra hurá na to !!! Ať to tam je !!!! prosííííím
13. bře 2014 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja se holky vcera rozhodla, ze to uz budu resit hned. To proto, ze me dr. jeste nechal doma s tim kolenem a nedovedu si predstavit, ze se po pul roce vratim do prace a hned bych chodila na nejake vysetreni. Skoncil mi menzes, tak chci dojit na gyndu, at mi udela nejaka vysetreni uz ted, dokud jsem doma. Tezko bych vysvetlovala kam zase chodim a rict to nikomu nechci, dokud nebude jiste, ze je vse ok.
13. bře 2014 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova mas vyhodu, ze ho nemas doma. To ja mam v zasobe, co kdyby :wink: a tak by me to lakalo. Takze ted uz ti stejne nic nezbyva, kdyz ranni moc je lepsi, nez pockat na zitra rano. Neboj, to das :slight_smile:
13. bře 2014 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia To je rozumné a budeš mít více času na to chodit po doktorech.
13. bře 2014 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@baya66 Tak já kontryhelový čaj piju už 2.cyklus a dobrý, zvykla jsem si i na tu chuť a mám docela pravidelnou MS. Beru i listovku a teď si chci koupit ten Gynex. Zatím jsem žádné prášky přímo od doktora neměla, jak píšeš, je to všechno chemie, tak zatím to chci zkusit na té přírodní bázi a uvidím.
13. bře 2014 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova jj, já se teď měřím spíš jen že se ráno vzbudím dřív, jinak na to prdim, neměřim pravidelně. Buď ms přijde nebo ne, to zjistím i bez měření teploty. Pokud to teď neklapne, tak ovulační testíky zas koupim, ty jakž takž zvládám :slight_smile:
13. bře 2014 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf no prave, to abych se doma naaahodou nenudila :grinning:
Predpokladam, ze me posle na krev a pak se uvidi. Netusim. Ale cetla jsem neco o hormonalnich profilech, pak take, ze se nejak da zjistit ovarialni rezerva. No, snad neco vymysli co pomuze.
13. bře 2014 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia Jj, ten hormonální profil se bere z krve v určitý den cyklu. Určitě něco vymyslí.
13. bře 2014 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek