Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
teok
6. led 2014
@missuulle no, necham se prekvapit, treba to je fakt uhnizdovani, ale uz moc neverim 😞
lupinpupin
6. led 2014
@missuulle já tohle nějak neřeším...já jsem spíš zjistila, že mě to tady jakoby uklidnuje...nikoho tím nemusím zatžovat koho to nezajímá a tady se tak jako uvolním, že nejsem sama čekatelka...
lupinpupin
6. led 2014
Holky a normálně před MS špiníte? já ne a nebo jen pár hodina né dny... najednou jak jsme se začali snažit,tak jsem špinila 3dny...no ono celkově jsem měla cyklus 28dní jak hodinky a v okamžiku když jsme siřekli, že jdeme do druhého,tak šup a cyklus 21dní a další 35 a pak zase 32...no tělo se zbláznilo 🙂
lupinpupin
6. led 2014
@michaela_n a MS očekáváš kdy?
monikaklosova
6. led 2014
@missuulle ji taky mi chutná 🙂 no to já tu nevydrzim nechodit 🙂 holky testujte tesim se na pozitivní testy a missulle my si pockame na ovu 🙂 🙂
teok
6. led 2014
Ja mela take ciklus 28 dni a ted 30 dni a jeste jsem od 5.12. Do 14.12. Kdy zacala MS spinila a ms jsem mela dva dny i s cestou 😞
teok
6. led 2014
@teok jeee, cyklus
missuulle
6. led 2014
@monikaklosova to víš že jo 😉 já už bse těším až mrcha odejde, mám už choutky:o) joa už mám koupené ty džusy,ale zapomenula jsem kdy se pijou 😃
lupinpupin
6. led 2014
@teok taky pěkné...to tělo je pěkná potvora 🙂
lupinpupin
6. led 2014
@monikaklosova a pak zase budeme čekat my jak budete testovat vy 🙂 máme to pěkně na půl cyklu 🙂
missuulle
6. led 2014
@lupinpupin no v tomhle máš pravdu,ale já jsem taková, že se ke všemu hned přilnu a věřím a nic,ale jdu dál, nestrácím optimismus a už se těším, až odejde mrška a mužu znobu:o) mám už zase choutky 😃
lupinpupin
6. led 2014
@missuulle jaké džusy sis koupila?
ircas1978
6. led 2014
@teok a kdy máš mít mrchu?
lupinpupin
6. led 2014
@missuulle bud ráda, že máš choutky...já bych byla ráda, když by to bylo bez práce 🙂 když malá večer usne, jsem ráda, že si sednu a mám chvilku klid a nebo peču dorty a u toho relaxuju 🙂
ircas1978
6. led 2014
já holky jsem dnes 17dc a dnes na ovu testu jeste silna carrka....jinak jsem teda jako 1dpo....a zacnu testovat kolem 17 ledna....
missuulle
6. led 2014
@lupinpupin grepový, ten se bere 5dni před ovu - na lepší hlen, a pak ananasový, ten se bere - pije 5dní po oplodnění na zahnízdění - a myslím že 2dc/den. pokud si to dobře pamatuji. myslím si že je to neškodné, mám džusy ráda a když to zabere nebo pomuže tak proč ne. 😃
ircas1978
6. led 2014
@missuulle kde si to vycetla s tema dzusama 😃
monikaklosova
6. led 2014
@missuulle 5dní před ovu grepovy 5 dní po ovu ananas 😉 někdo to tu radil . Taky už mám choutky a těším se na Dalši kolo.
@lupinpupin no jo máme to hezky půl na půl 😉
missuulle
6. led 2014
@lupinpupin jj chápu, že se to huře dělá či je chut, když máš doma malou a jsi celý den v klusu:o) ježiš jak já už se těším 😃
lupinpupin
6. led 2014
@ircas1978 budeme testovat spolu 🙂
missuulle
6. led 2014
@monikaklosova tak jsem si to pamatovala dobře. a jak dlouho máš mršku? já většinou jen 4dny a pak třeba 2dny špinění.
lupinpupin
6. led 2014
@missuulle
@monikaklosova
džusy mám taky ráda 🙂 to jsem ještě neslyšela 🙂
missuulle
6. led 2014
@ircas1978 někdo to tu na MK psal.jinak to nemám ničím podložené.
ircas1978
6. led 2014
@lupinpupin kdy cekas mrchu? 17teho? já kolem 18... 🙂
lupinpupin
6. led 2014
@missuulle jj, je to divné,ale kolikrát si fakt usím říct, že jdeme na to, jinak by bylo po intimních chvilkách...pak jsem vdy ale ráda, že jsem se "ukecala" 🙂 I když ted poslední dobou co je malá "velká", tak je to o dost lepší a hlavně, je už ve svém pokojíčku,tak to je hodně fajn...
ircas1978
6. led 2014
@missuulle no tak zítra koupim ananasový dzus 😃 nejaká konkrétní znacka nebo je to jedno? :-|
lupinpupin
6. led 2014
@ircas1978 když by byl cyklus 32dní tak by měla (neměla) dorazit 17.1.
missuulle
6. led 2014
@ircas1978 já si koupila 100% žádné ředění,ale značka je asi jedno. 😉
monikaklosova
6. led 2014
@missuulle já tak max 4 dny i se špinenim, trošku se bojím jestli to třeba není na škodu a nemůže v tom byt nějaký problémek... Ale tak snad ne.
@lupinpupin jo taky mám ráda džusy. Je to nic proti ničemu tak proč to nezkusit. Jen přemýšlím jestli ma stejný efekt i čistě ovoce. Co myslíte?
missuulle
6. led 2014
@lupinpupin já jsem to také nikdy neslyšela ale zkusím to. JJ taky se někdy přemlouvám a pak je to většinou ten nejlepší sex 😃

Začni psát odpověď...

Odešli