• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@lenkasaf aha, tak to abych ten den neprosvihla, pak bych stejne musela cekat na dalsi a to uz budu v praci. Ach jo, proc to nejde jednoduseji.
13. bře 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No právě, tak se raději objednej co nejdřív, ať nemusíš dlouho čekat, nevím, jak to teď máš, jestli čekáš MS nebo máš po... nějak se mi to tady plete :slight_smile:
13. bře 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf ja ted skoncila, takze k dr. muzu vyrazit. On neobjednava, tak tam muzu prijit kdykoli a vyckat frontu. Chystam se tam zitra.
13. bře 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tady máš info k tomu hormonálnímu profilu, kde se má dělat : http://eurofertil.cz/hormonalniprofil.php
13. bře 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia každý měsíc kontrola u dr.to je jasný vždycky něco napíše ani nevím co:slight_smile: a automaticky se me zeptá jestly někam specham-do prace dam ji lehkej uplatek-flasku vina a jdu dat papír na peníze do bývalé prace:slight_smile:
Skvěle si me potěšila:slight_smile: moc,moc ti děkuji ted ještě to mimo a jsem úplně z obliga:slight_smile: to už by si pak nemusela něco vymýšlet
13. bře 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Nemas zac :wink:
Ty mas zname i na socialce, ze jsi tak vysmata, ne? :grinning: :grinning:
13. bře 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Nene nemám nikoho,ale byla by to paráda:slight_smile:
13. bře 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Jo, to jo. Potrebuji jit ven a cekam na 10 hod. nebudu riskovat, uz tu dlouho nebyl :grinning: "Jen" 3x
13. bře 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia vis co je horší?máme zaplacnou dovcu v černu na 14 dni v Itálii:slight_smile: :slight_smile:
13. bře 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf diky, hned jsem cetla :wink:
13. bře 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia na me ještě nebyly ale taky to dodržují 12-18:slight_smile: :slight_smile:
13. bře 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka hm, hm. ale muzes si zazadat o jine misto pobytu pri nemocenske, i zahranici. Jen bys asi tezko vysvetlovala, ze Italie u more. No jedine nejaky pribuzny v zahranici a ze jedete k nemu, tam te nikdo kontrolovat nebude.
13. bře 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia taky me napadlo ze když nejsem vdaná a rodiče mám daleko a mám male dítě tak bych mohla zažádat o neomezené vychazky z důvodu ze se o něj musím starat-skolka nákupy,jako prosté ze jsem sama na něj zašla bych na cssz-mam to za barakem co myslis?
13. bře 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia četla jsem ze dělají výjimky
13. bře 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka tezko rict, abys na sebe zase zbytecne neupozornovala. Nebo pockej, nahoda je blbec, treba jeste do cervna prijdou a pak uz bys mela jistotu, ze ne. Koukam, ze jsi z Prahy, tak tam toho maji moc. No a pred dovcou to vzdy muzes vymyslet, jestli zajde na socku, nebo reknes dr. aby ti napsala pobyt u vasich, to by taky slo na ty 2 tydny dovolene.
13. bře 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to jsem si taky říkala abych na sebe neupozornila tak to necham byt a budu to resit začátkem června:slight_smile:
13. bře 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka presne tak, kor kdyz se ti blizi ten pulrok od kdy by ted mohli zacit resit stav pacienta a chtit prezkusovat. Nech to zatim byt, nekdy je to lepsi, nez byt moc aktivni.
13. bře 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holkyyyyy:slight_smile: nějak tomu nemůžu uvěřit:slight_smile: jsem dnes 12DPO..vidíte to tam taky?
13. bře 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@aaggyy Jooo, ja to vidiiiiiiiiiiim :slight_smile: Super, gratulace.
13. bře 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaggyy moc gratuluju :slight_smile:
13. bře 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ty bláho ,já zapomněla papat i tu listovku poslední dny :grinning:
13. bře 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaggyy taky vidím ;) super gratuluji ;) a pokusím se zítra přidat ;)
13. bře 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaggyy to je panečku motivace! Gratuluju!
13. bře 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji holky:slight_smile:
@monikaklosova už se těším na ten tvůj, to by jsem na tom byli vlastně stejně:slight_smile:
13. bře 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaggyy jj to by bylo super ;) a cítíš na sobě nějaké příznaky ?
13. bře 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova nejvtipnější je, že vůbec nic...právě mě jen bolí občas břicho jako před MS, to musím říct, že po minulé měsíce jsem toho měla víc (holt, sugesce dělá divy:D)..tak jsem byla trošku překvapená :slight_smile: :slight_smile: hlavně jsem si říkala, že to nebudu moc hrotit, koupila jsem si roční členství do fitka, začali jsem plánovat svatbu na podzim, našla jsem obrázek mých vysněných šatů, do kterých musím být jak proutek a začala mi několikatýdenní stáž na infekční klinice..jo a nějaké to pivko jsem si dala snad každý druhý den:D ale pak jsem si ten test stejně neodpustila - že jen mi potvrdí, že se tam nic neděje...a hele, ono se děje :slight_smile: :slight_smile:
13. bře 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaggyy Taky gratuluji !!! Tak to asi má být, vypustit to z hlavy a přijde to samo. :slight_smile: Tak držím palce, ať je vše v pořádku.
13. bře 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf asi jo:slight_smile: ale když mi to někdo řekl, tak jsem měla chuť mu jednu vrazit :grinning: :grinning: ten pocit asi znáte, že jo?
13. bře 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaggyy Gratuluji a straaaasne zavidim!!!
13. bře 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice děkuji...a moc moc moc držím palce...prostě se to MUSÍ povést a ono se to povede...
13. bře 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek