• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@aaggyy No úplně přesně !!!!! Taky mám vždy chuť za ty "kecy" někomu vrazit !!!!!!! :grinning:
13. bře 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaggyy noo tak parada gratuluji ;) ono je fakt nejlepší zaměstnat se něčím jiným... ikdyž líp se to řekně než udělá .... :wink: no tak jako ja taky nemám žadné zvlaštní pocity břicho sem tam ale nic zasadního asi jako každý jiný měsíc .... jenom tak nějak cítím že možná jo .... tak uvidim zítra bude jasno ;)
13. bře 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak držím palce, budu netrpělivě čekat na foto:slight_smile:)
13. bře 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaggyy děkuji ;) test mám v kabelce teď už jen vyčkat na ranní moč :grinning:
13. bře 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova no vidis, krucek po krucku se k tomu priblizujes :grinning: dneska je krasne, uzivej si den a ono to utece
13. bře 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jsem zavřená v práci :frowning2: než půjdu domů bude skoro tma :D jj hezky pomalu a zítra ráno testit .... ;)
13. bře 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teď to tu bude jako epidemie, jeden pozitivní testík za druhým!
13. bře 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky 43DC a stale nic...podbrisek tlaci jako blazen uz 4 dny a stale nic :frowning2:
13. bře 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice chjo, to je des vid? No vydrz, neco uz prijit musi.
13. bře 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak u me to vzalo dnes rychly spad :wink: Sla jsem kolem dr. tak ze kouknu jak tam zitra je, abych se nevypravovala zbytecne. A ona zrovna vysla sestricka a ze tam nikoho nemaji, at jdu hned. No tak rychle domu se pripravit :grinning: a sup zpet k dr. Tak mi napsal doporuceni do Gennetu. Tam jsem ted volala a maji toho moc, takze jsem v poradniku na nekdy orientacne cerven / cervenec a zavolaji mi jakmile budou mit na me misto. No tak nevim jestli je to vyhra. Kazdopadne to tim padem nechavam byt, budeme se snazit jako doposud a bud to do te doby, vyjde nebo az mi daji termin, pojedeme do Prahy.
13. bře 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ty jo, tak to je fofr !!! Tak držím palce, aby jsi už do té Prahy nemusela jezdit. :wink:
13. bře 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaggyy krasne!!!gratuluji! Uz se tesim az zase zacnu lovit taky //
13. bře 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia a tvoje doktorka te prohlidla taky? To maji v genetu teda pekne poradniky...tak at tam nemusis.
13. bře 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf
@lupinpupin Holky diky, taky doufam, ze tam nebudu muset. Ja byla na preventivni v lednu, delal (mam doktora :slight_smile: ) i stery a to je ok, takze me ted ani neprohlizel. Rikala jsem, ze ovu testy pozitivni, MS pravidelna, partner stejny, tak to vidi spis jen v tom veku, tak tomu trosku pomoci - mluvil o inseminaci. Tak uvidim zda se preci jen jeste zadari, nebo pak co nam reknou tam.
13. bře 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova co já to spíše ty.
13. bře 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no tak to jo, něco jsem tu postřehla, ale necetla jsem vše a tak kdy zase na to jdete? Tak ja už do skupiny nepařim, také se nesnažím, rozešla jsem se s přitelem a teď už mám nového a jsem šťastná, ale mimi chci pořad, jen je oc brzo.ale kdyby prislo tak by jsme byli tři no :grinning:
13. bře 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle já jsem tak nervozní až je mi z toho špatně .... :grinning: co když tam zítra ty // nebudou ? :frowning2:
13. bře 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova neboj moni, všechno má svůj důvod a pokud tam budou, tak jediné dobre a ma to tak být. Pokud ne, tak příšté :wink: ale neboj, manžell i my holky tady stojíme při tobě!!!
13. bře 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýýý, SOS. Poslední dny krom toho, že mě tak tahá podbřišek mam ještě takový mokrý výtok...tak jsem ze srandy zkusila ovu test a koukejte na ně. At ctu co ctu, prý by vyvolávací injekce nemela mit na ovu testy žádný vliv a navíc ji mam za sebou už před týdnem...jsem naprosto zmatená...poraďte :(
13. bře 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle děkuji jsi hodná. Jo já vím když nebude budeme se snažit Dalši měsíc. A jednou to přijít musí
13. bře 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrkněte na to...asi už mám vidiny!!! Zkusila jsem tedy i těhu!
13. bře 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jsou taaaaam kdy byla ovu?
13. bře 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice gratuloval ještě nebudu:slight_smile: :slight_smile: nezakriknout :slight_smile: :slight_smile:
13. bře 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Já nevím...vubec nemela probehnout...a tak jsme snazeni pro tento mesic vzdali...celé je to nejake divné!
13. bře 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice sexik posledních 10 dni byl?když ano tak pomohla ta injekce-pry se dává i pro poceti-pomaha
13. bře 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice já ti to říkala nakonec to bude Egypťan jako ten můj klucina:slight_smile: :slight_smile:
13. bře 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka No nebyl právě...nějak se míjíme, práce, večerní šichty a taneční t trochu zamotaly a já to po té lékařské prohlídce a zmizelých folikulech a negativních testech vzdala...
13. bře 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Egyptan by to mohl být klidně sedminásobný, ale pak jsme lítali a doháněli povinnosti...
13. bře 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak test možná registruje tu injekci-kez bych se pletla já dnes vozila kamarádce pul ročního klucinu-az se mi z toho chtělo brecet ona me taky uklidňoval a ze se prý snažily 4mesice a pak to vyšlo taky to vzdavala a malej je tu a zdravej :sweat_smile:
13. bře 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka No tak asi nezbývá než čekat...Ale agolutin, který mi píchli je hormon progesteron a ten by se ani na ovu ani na tehu stestu nemel vubec projevit...
13. bře 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek