• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@andrusinka A na mamatest dálnice :slight_smile:
13. bře 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maice Jééé, já bych taky hned křičela gratulujuuuuuuuuuu.... ale tiše, abychom to nezakřikly... vypadá to dobře... :dizzy_face:
13. bře 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice wow no parada,tiše gratuluji doufám že to dobře dopadne a ty se po tom všem budeš radovat z miminka :wink:
13. bře 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no to vypada krasne, spojitost s tou vyvolavackou - nemam zkusenost, takze nepovim zda by to na to mohlo mit vliv a nejak to zkreslit. Ale nekde se nekde ptal zda se podle ovu testu da poznat i tehotenstvi, ze to holky takhle zkouseji - ovu i tehu test a na obou byva carka silnejsi, pokud tedy je tehu. To vypada nadejne, nebyla bys prvni, ktere daji vyvolavacku a ono nic, protoze je tehotna. No tak zitra udelej z ranni moci a uvidis, predpokladam, ze tohle je behem dne, nebo?
13. bře 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,prikladam foto s mamatestem a peknou dalnici...delane vse ted vecer...No tak to jsem zvedav :grinning:
13. bře 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@monikaklosova jj uz se tesim za tebe na zitra, dej pak hned vedet!!! :wink:
13. bře 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice To je těhotenský test??? :grinning:
13. bře 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Ano,oba ty modre...zeleny je ovu.
13. bře 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Ty bláho, to je jasnééé!!!! :slight_smile:)) To bude dobrýýý :slight_smile:
13. bře 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaggyy jo vidím jasně pozitivní test.Šup k doktoru na potvrzení :grinning:
13. bře 2014 ve 20:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova
@donia
@kristynaa2 Holky diky za podporu...me to prijde tak nepravdepodobne,ale cert vi...
13. bře 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky,zitra volaaaam dr...
13. bře 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaggyy já jsem měla to samé,taky jsem si říkala,že těhotná nejsem že žádný příznak ani blížící se mrsky a on pozitivní test a další 3 po tom taky,nemohla jsem uvěřit....no fitko asi padá,pivko taky a stáž....a svatba jedině s briskem...já jsem teď v 16 bříško nikde a svatba za 2 a půl měsíce hezky s briskem
13. bře 2014 ve 20:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice Tě pr....! :grinning: Kouknu sem a co nevidím - musím říct, že mi fotka tvých testů úplně zvedla náladu :slight_smile: Moc moc držím palce, aby se to potvrdilo!
13. bře 2014 ve 20:15  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice to už je přesně ono,když to nejméně čekás ono si te to najde :wink:
@missuulle jasný v 6 vstávám :wink: info bude brzy at už to najded dopadne jakkoliv
13. bře 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice já teda ten tehu vidím taky pozitivní,to je jasný,svý dny necekej...a šup na gyndu,teda 2 tehotny v 1 den :grinning:
13. bře 2014 ve 20:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jasné, tak doufám, ze se k tem ostatnim pridas, zacinaji tu byt same tehulky :wink: ja chcu takyyyyyy :grinning: , ale jeste radsi nee, ale jak jsem jiz psala byla bych za nehodu rada :grinning:
13. bře 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Moc gratuluji a strašně moc ti to přeji !!!!!! Držím palce !! :slight_smile:
13. bře 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tento měsíc asi nic, ani ovu, kdoví http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
13. bře 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice vyvolavacka výsledek testu neovlivní v žádným případě a těhotenství udrží,žádnej strach...holt folukula prskla 2 den a ten další co jsi tam byla byla fuč a už oplidnena :grinning:
13. bře 2014 ve 20:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Drzim palecky,urco je tam najdes
Ja udelala ovu test jen tak nahodou,prislo mi,ze jsem takova'vlhka' a ono tohle....a na mamatest jsem cumela jak puk...no,jeste nejasam...a ty se zitra pridas a dame tandem :wink:
13. bře 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no zatím de to jeví jako anovulacni cyklys....kdo ví.Ale lítá tě to pěkně
13. bře 2014 ve 20:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice to urcite res s dr. zitra, preci si to nebudes schovavat pres vikend :grinning:
Budes testovat jeste zitra rano? Kdyz to ted mas takove pekne, tak zitra by to musela byt dalnice jako blazen z ranni moci.
13. bře 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak čekej :wink: od zítra do toho jdeme spolu !!!! DOUFÁM
13. bře 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,nemáte někdo radu???Vždy jsem to měla pravidelně,nez problému...Od Ledna si nedáváme pozor a já od té doby nemenstruovala...\Jen velké tlaky v podbřišku,jako bych to měla dostat ale nic.Krev bez hcg a testy negativní...Vlastne od té doby,co jsme si přestali dávat pozor,s menstruací,jako kdyz utne....Antikoncepci jsem nebrala
13. bře 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Budu urco...:slight_smile: uvidime,co se ukaze :slight_smile:
13. bře 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. bře 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy jste me taaak pozitivně naladili ze tuším,ze to vyjde většině na ty vánoce:slight_smile: :slight_smile:

Ježíška do bříška:slight_smile: :slight_smile: -teda Ježíška ven z bříška :slight_smile: :slight_smile:
13. bře 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice tyyyyjo cototady vidim....no to je bomba!!!!drzim palce at sili a coti povi doktor. Jeee ja jsem uplne nervozni :slight_smile:
13. bře 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova
@maice no holky, vy mi delate radost!!! Ja se uzz nemuzu dockat na zitra na testiky!!! Drzim palce!!!!j
13. bře 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek