• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@lupinpupin děkuji ;) určitě bude všechno v pořadku ... musí ..... A Vám všem ostatním se brzo taky zadaří ...a nikdo tady ve skupince nezůstane !!!!
14. bře 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maice @monikaklosova Holky !! Moc vám gratuluji !!!!!!!! Je to pozitivní i pro nás snažilky, že to chce jen čas a povede se nám to všem !! Takže držím palečky a užívejte si to !! :slight_smile:
14. bře 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Můžu se zeptat, jak dlouho jsi brala ten gynex a jak často se to bere ? Taky si ho chci pořídit, když je to takový "zázrak". :slight_smile:
14. bře 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice
@monikaklosova holky, tak to je nádherný:slight_smile:)) moc gratuluji a držím palce, ať to všechno půjde jak má :slight_smile:
14. bře 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Brala jsem ho 3 týdny ráno a večer asi 7 kapek .... a takhle to dopadlo, težko říct zda to bylo tím nebo ne ... ale tenhle cyklus jsem ho brala prvně. Po třech týdnech se má na týden udělat pauza .... no a znovu už jsem ho užívat nezačla ;)
14. bře 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaggyy děkuji snad vše půjde jak má !!! Vám všem dalším moc držím palečky at všechny brzo ty // najdete....
14. bře 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova je to jo a kdy je má?To mu zabalus tehotensky test? :grinning: to bude koukat
14. bře 2014 v 08:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova presne tak, dalsi cyklus zbytek holek a ja budu jako tecka na konec v kvetnu :wink:
14. bře 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 narozeniny má až v listopadu ... to už dostane zabalené mimino :D
14. bře 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova gratulaceee velikanananska:slight_smile: konecene ta smůla prolomena!!!!já si vzala vitaminy,piju kontryhel,všechny testy koupeny tak příští týden v patek zacnu testit ovu pak sexik,uhnizdeni a pak? No přece pozitivní test a mimo-blázen no ale mám z vas tak pozitivní náladu jako kdybych mela ty testy pozitivní ja :grinning:
14. bře 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, moc moc gratuluju! Jen tak dál :slight_smile:
14. bře 2014 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin kdepak poslední budu já :grinning: teď už vím že to nepůjde, ale bylo by stres kdyby se podařilo v Londýně na výročí :grinning:
14. bře 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova aha :grinning: tak mi to dneska rekneš :wink:
14. bře 2014 v 09:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Moni to ti mooooc přeju!!! To je tak krasné a neboj, vsechno bude v poradku :wink: a takove strachy jsi mela, hlavne ted mysli pozitivne a bude vse ok.
14. bře 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Dneska ne... dneska spolu nebudeme a zítra se téměř mineme.... takže asi si to posetřím až na neděli, ráno udělám další testik a pak se s ním podělím o novinku ;)
14. bře 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle děkuji .... jsem štastná ;) konečně se nám to povedlo ;)
14. bře 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jj a budeš dělat strašně prekvapenou :grinning: přeji ti to ten neskutecnej pocit štěstí,obavy a něčeho neznámého....já u každého tehu to vnímám jako zázrak a jako by to bylo poprvé,každé tehu je jiné a teď si to konečně užívám a můžu se i hýbat a ne jen ležet.
14. bře 2014 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova kdy jste začínali? v listopadu?
14. bře 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Ja tomu porad nejak neverim...
14. bře 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice uz tu testovaci carku mas pekne silnou, super :wink:

@monikaklosova po uschnuti je ten test taky vyraznejsi, krasa :wink: Vidis, nechut kavy se potvrdila. Jen si nejak nepamatuji, ze by mi nechutnala uz takhle brzy.
14. bře 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak my to zakoncime spolu...budem posledni vlastovky :wink:
14. bře 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, co ty vis, jeste nas tu par ceka :wink:
14. bře 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ona mi nechutnala jen jeden den, druhy už pak jo ;) takže buh ví čím to bylo....
:grinning:
@verik2 já se na to tak strašně teším, asi mi to ještě pořadně nedochází ... jj je to zázrak ;) jsem štastná a užiju si každou minutu ;)
@ivet1987 jj v listopadu jsme se začli snažit .....
@maice já taky ne ;) nejraději bych jela k Dr. hnedka :D
14. bře 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jen si to uzivej, je to fajn a tak to ma byt - tesit se na to a uzivat si to :slight_smile:
14. bře 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia přesně tak !!! :slight_smile:
14. bře 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova moni a co manzel? Co tomu rikal? A tak... jejda ja mam radost a zase si ve me probudila chtic :grinning: :grinning: :wink:
14. bře 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle ještě nic neví ;) rano spal jako špalek :grinning: a dneska už se neuvidíme... musí si počkat na tu krásnou novinku
14. bře 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monikaklosova no ten bude urcite koukat az to na nej vybalis :slight_smile:
14. bře 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova a tak mas v planu neco originalniho? Aspon mas cas premyslet jak a kdy mu to reknes. :wink: :grinning: :grinning:
14. bře 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle no snažím se něco vymyslet .... ale nemám nápady
14. bře 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek