• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@monikaklosova jj to je normální,1 šok je vidět ultrazvuk a pal když cítis kopance,tak už tě to dojde trochu víc a když porodis,tak už nejvic :grinning: ale těhotenství je skvělý,mé jen mrzí,že jsem do 12 tt byla ležák a to moje spineni,přece jen 4x jsem zaspunila,ale dobrý,mimco žije a začíná mě okopavat
14. bře 2014 ve 12:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova ja myslim, ze na MK je urcite diskuze jak to sdelit partnerovi, tak treba nacerpas inspiraci :grinning:
14. bře 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak me tak napadlo a dala jsem si do souvislosti - nejsi ty tehotna v tom cyklu, co jsi psala, ze ti prekvapive neni vubec nic, pocity zadne, jen ze te obcas pri prudkem vstavani, treba na zastavce, picha v podbrisku? Ja myslim, ze jo, ne? A ze to neni mozne, kdyz ty utz odhalily, ze to nejde.
14. bře 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice
@monikaklosova holky.. to je krása... velká gratulace :grinning:
14. bře 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, asi mi hrábne. Vypadá to, že teploty se už budou držet nahoře, jako kdyby ovu už proběhla, ale až dnes na sobě vidím ovu příznaky, hlen, otevřený krátký čípek… jak u blbých :grinning: Ale třeba zítra teplota zase spadne a bude :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
14. bře 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no ty nás tahas za nos.A co zkoušet ovulaci testy?Já jelikož měla ovulku při nebo hned po menzes,tak jsem ji nepoznalažádnej hlen nic...třeba ještě půjde víc nahoru těžko říct
14. bře 2014 v 15:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ovu testy dělat nechci, možná časem, i vaječník bolí, tak kdoví. většinou mívám ovu až 19 den.
14. bře 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ano, ano, přesně v tom...poslední menses 30.ledna :slight_smile:
14. bře 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice to je vid, clovek se nervuje, ze zase nic, takove zklamani a takovych smutnych dnu a najednou zjistis az posleze, ze jsi v te dobe vlastne uz tehotna byla, akorat se to nevedelo
14. bře 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ale o to větší to je prekvapko :grinning: konečně se zadarilo a to je fajn.Uzivej si těhotenství je to nejkrásnější období co může být...
@ivet1987 tak to je jasný že ovulka bude.Tak jen se dobře trefit a nemít tak příšerně dlouhý cykly.
14. bře 2014 v 18:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Dlouhý by. jen jednou :grinning: Třeba už byla ovu, fakt jsem zvědavá zítra na teplotu.
14. bře 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky..Můžu se přidat???Mám dotaz..Poslední menses byl u mě 15.ledna... :unamused: Na gynde jsem byla na konci ledna,ultrazvuk nic neukázal a krev taky ne...Ted mi ale zase menses vynechal,nikdy se mi to jěště nestalo...Testy v unoru byly negativní,tak jsem se na to vyprdla ale ted zase nic...Jen tlaky v podbrisku....Nenapadá vás co to může být??Jsem nervozní a na gyndu jdu až 1.dubna :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. bře 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no to jsem taky zvědavá co se z tebe vyklube:grinning:
14. bře 2014 v 19:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rale2007 a teď jsi test dělala?Je divný ze ti ještě nedali vyvolavacku.Todle normální.není a do 1 dubna daleko....zkus zavolat na gyndu,že máš prostě dole tlaky,já když mám problém,tak mě vezmou ten den...jinak tlak může být buď vysokou sluznicikterá se musí odloucit a nebo těhotenství
14. bře 2014 v 19:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj,včera večer a negativní....Asi zajedu zítra na gynekologickou ambulanci do nemocnice...
14. bře 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova ono te neco napadne a nebo mu to povis zrovna jak te to napadne. Ja jsem mu poprve ukazala test a tak koukal a ted jsem mu sama vyrobila pranicko a donesla jsem mu ho jakoby ze schranky a to byl teda uplne na na meko kdyz to cetl :grinning:
14. bře 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice @monikaklosova Udelaly jste mi velikou radost - musela jsem dneska nakouknout uz v praci (coz bezne nedelam) a hned mi bylo veseleji :slight_smile: Opatrujte se a uzivejte si to!
14. bře 2014 v 19:57  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rale2007 no bude to asi řešení,todle normální fakt není
14. bře 2014 ve 20:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem po třech dnech vynechané menstruace udělala test a našla dvě čárky, pořád na ten test čučím, jestli tam ta druhá čárka zůstala.
15. bře 2014 v 05:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@peicul moc gratuluju. holky tady se s váma roztrhl pytel :grinning:
15. bře 2014 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@peicul Vitej k nevericim....
15. bře 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No koukam, nejak se nam to tu pari :grinning:
15. bře 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova Ahoj Moni,jak se vede? Nejake pocity,priznaky???
15. bře 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute holky,hrozne moc dlouho jsem tady nebyla...potrebuju vedet jestli mám vidiny nebo ne? :confused: (delala jsem ted a od ráno jsem vypila asi 2 litry ) :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejdriv vylezla ta prvni silna a pak asi 15 az 20s vykouklo toto,ms mám dostat kolem 20tého
15. bře 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Ahoj, no nic zásadního. Trošku mě pobolívá podbřišek, teplota zase stoupla.... zítra ráno udělám další test ;) co ty ??
15. bře 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 ahoj, jsem si rikala, zes tu dlouho nebyla. No na te prvni se mi zda, ze se neco rysuje. Mozna tak slabe jen proto, ze to mas dostat az 20-teho a hodne jsi pila, tak je to naredene.
Nerikej, ze dalsi tehule, to uz by bylo tento tyden - ani uz nevim kolikata :grinning:
Ja si snad cvicne take udelam test, co kdyby nahodou :grinning: :grinning:
15. bře 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no me z toho trefi...zkusim jeste zitra ráno hned jak se probiúdim a uvidim
15. bře 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 já tam něco vidím:slight_smile: tak nějak jsem to měla v úterý a dnes ráno už pořádně silná čára, je skoro jak ta kontrolní:slight_smile:)) tak držím palce
15. bře 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Já právě taky ne, jsem unavená, chodím čůrat, ale taky mega víc piju :slight_smile: podbřišek jak kdyby měla přijít ms...ale žádná prsa nebolí, žádné nevolnosti...nic.Zítra taky udělám...dokonce jsem si koupila i ten digitální. Pořás se hrozně bojím, že to není pravda!
15. bře 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 Já ji tam taky vidím? Jaký test si dělala, já totiž měla doma nějakou bezejmenou 10 a na ní duch, ze stejného vzorku jsem udělala ještě mamatest a tam byla pořádná dálnice :slight_smile:
15. bře 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek