• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@ircas1978 dělala bych stejnou značku, každý test reaguje jinak :slight_smile:, hlavu vzhůru, bude to dobré, uvidíš :slight_smile:
17. bře 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem rozplakala manžela ;) je štastný už planoval jak se vejdeme všichni (i se psem) do auta :D
17. bře 2014 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@teok Jeeee,to me mrzi...nechtela jsem ti spatbe poradit...me delal naopak carky silnejsi :frowning2: urco je vse v poradku a kazdy test je jenom jiny...
17. bře 2014 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok já fak tnevim....kdyz oni lady max nemeli....je normální -ze me chvilkama pobolívá bricho jako pri ms?jen tak nepatrne..neni to zádná ostráá bolest ...ms mám dostat 18-20...me fakt trefi slak
17. bře 2014 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nejde mi sem nahrát fotka...az to pujde tak ji vlozim ...sem z toho jelen...nevim co se bude dit..asi mi nic jinýho nezbude nez pockat do 20tého a pak asi udelam jeste test kdyz neprijde ms
17. bře 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Jeeee,to me mrzi...nechtela jsem ti spatbe poradit...me delal naopak carky silnejsi :frowning2: urco je vse v poradku a kazdy test je jenom jiny...
17. bře 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova to je hezky, tak povidej, jak to bylo? dala jsi mu dopis s testem, nebo jak? ja bych se asi jinak tvarila, na me by to hned poznal.
17. bře 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
JJ dala jsem mu dopis s testem .... na test čuměl vůbec nevěděl co to znamená ;) pak se ptal jestli je to jisté a pak už měl jen slzy v očích ;) bylo to krasné .....
17. bře 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@maice mě si špatně neporadila, já netestím :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ono, když jsi 7DC, tak je moc brzo :grinning:... holky, vyse tak máte :slight_smile:, moc Vám všem gratuluji a hlavně ať je vše, tak ja má být :slight_smile:
17. bře 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, za jak dlouho vás začaly bolet prsa, když jste zjistily těhotenství? nejhorší je, že nevím kdy mám ovulaci... a mám dlouhé cykly asi 40DC...21.2. jsem dostala menses na 3dny, 9.3. začaly bolet prsa (přisuzovala jsem ovu)...v té době jsme se pokoušeli :slight_smile: ... a tento pátek mě začaly zase šíleně bolet prsa, ale nebolí celý den ( je to pocit jako natlakování a po pár hodinách to ustane). díky za rady :slight_smile:
17. bře 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jé, to muselo být krásný:slight_smile:) to já bych nevydržela, i když jsem původně chtěla počkat a dát příteli až nějaký krásny testík..místo toho se mnou lovil duchy :grinning:
17. bře 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice
@monikaklosova a holky, jak jste teď na tom s příznaky? Pozorujete na sobě něco? :slight_smile:
17. bře 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jezis,sorry,preklik...
17. bře 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaggyy Jen unava,tlak v brise a nemam na nic chut.
17. bře 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jednou se zadarit musí kdyžtak tu jsou ještě doktoři :wink:možností.máš dost
17. bře 2014 v 09:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 buď v klidu já ho měla taky slabší a nebo když max ukázal něcomamatest snehobilej...ten to ukazuje dyl
17. bře 2014 v 09:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 je to naprosto normální predmenstruacni a tehotenske symptomy jsou stejný nebo podobný.Jsem těhotná po 3 a pokaždé mě břicho bolelo,teď bolí roztahovanim se dělohy
17. bře 2014 v 09:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka116 no ono je to u každé jinak...ale u 2. tehu se mi stálo,že jsem to dostala na 3 sny a pak když utne a konec.....a prsa mě 2x z toho bolelo dřív než to ukázal test...až teď naposled mě začali bolet asi 14 dní od pozitivního testu...asi to bylo z kojení,v rej době jsem prestavala i kojit,malá nechtěla a tělo mé samo blokovalo laktaci
17. bře 2014 v 09:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaggyy se mnou přítel pokaždé lovil...jen u 1 tehu v den očekávané menzes dálnice :grinning: do dneška ji mám schovanou :grinning:
17. bře 2014 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak uz to slo nahrát....ten uplne prvni nahore je ten dnesni mamatest :unamused:
17. bře 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ircas1978 ale já tam ducha vidím, takže nevidím problém. Za 2 - 3 dny zkus znovu a určitě bude silnější. :wink:
17. bře 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 jo je tam, taky mam takové duchy..
17. bře 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 Duch tam je...to je jen zmenou testu :wink:
17. bře 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mely jste pravdu,mame egyptsko fazolku :wink:
17. bře 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@maice kdys teda otěhotněla? :slight_smile: kolikaty týden jsi?
17. bře 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, člověk se tu nějakou dobu neukáže a tady se to hemží // JUCH :grinning: :slight_smile:)))))
@lupinpupin Jak ty jsi na tom vlastně? Už dobrý?
@monikaklosova @maice Holky, mooooc Vám gratuluju, mám za Vás moc velkou radost :slight_smile:
@ircas1978 Myslím, že ty jsi taky jasná :slight_smile:)
@ivet1987 A my si to dáme nakonec, ne? :D Já už rezignovala :grinning:
17. bře 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice to je krasny, jak je videt, ze to fakt funguje - nekam vypadnout a na nic nemyslet, jen si uzivat :slight_smile:
Nas ceka s manzelem romanticky vikend (darek k Vanocum) az v puli cervna, tak to budu muset asi jeste vydrzet :grinning:
17. bře 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už dva dny mě bolí podbřišek tak doufám že ovu fakt už byla nebo v tom mám dost bordel už :grinning:
17. bře 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaggyy já jsem taky jen unavená, a mám tlaky v podbřišku jinak nic .... snažila jsem se dneska dovolat k dr. ale zatím neúspěšně .... nevim jestli maji prodloužený víkend :D zrovna jak člověk něco potřebuje .... no nic budu to zkoušet dál. Objednat bych se stejně chtěla na příští týden tak do té doby se snad dovolám, jinak tam naběhnu jen tak :D
17. bře 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek