• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@monikaklosova tak teoreticky asi jo...spíš bych řekla, že by to mělo být ještě lepší ne, že to není nijak ředěné...ne?
6. led 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no taky si myslím navíc žádná zbytečná chemie. No možná si dám každý den něco.každopádně vitamíny budou jen ku prospechu :wink:
6. led 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monikaklosova no taky si to říkam,ale nezkoumala jsem to, když mi všichni kolum říkají že to mají ten týden.nikdy jsem to tak dlouho neměla. no uvidíme,ale Kámoška otěhotněla a to to nedostala po vysazení HA vubec a dokonce jí píchali i vyvolávačky celkem 2x a pak u jineho gynekologa zjistili že čeká malého Kubíka a Kubíkoj už jsou 4měsíce. Ale taky jsem jí říkala že je blbá,že si neudělala test když se jí ptal zda není těhotná,ale taky si to ani neověřil..... a oni hned na poprvé a bylo to :grinning: ani o tom nevěděli :grinning:
6. led 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova myslím si že by ovoce nemělo vadit a efekt stejný.
6. led 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova já mám MS 6dní....
6. led 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,rada bych se pridala. Ovulku jsem mela 24.12 tak doufam,ze nam jezisek nadelil :slight_smile:
6. led 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msadiq držím palečky na testování!!! Kdy budeš testovat?
6. led 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda co jste to tu vymysleli s těmi džusy? :grinning: Já džusy miluju :grinning: Jinak jsem 5 DC,takže mrcha zítra skončí a hurá jsem free. já jsem totiž při chuti pořád :grinning: Tak koupit ovu testíky a šup na to za 10 dní :grinning:
6. led 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to víš... když tu jsi dýl chytneš se skoro všeho :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dekuji,uz jsem testla,ale zatim nic. Zitra by mela dorazit zubata,takze zitra testnu znovu. Ale par dni nemuzu nic jist ani pit,je mi ze vseho zle ale z druhe strany,jsem stale hladova
6. led 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak to bud ráda, že můžeš pořád :slight_smile:
6. led 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msadiq tak držím palce a těším se na zítřejší info co a jak :wink:
6. led 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě mě tak napadlo, my čajičky džusy vitamíny a já nevím co ještě .... je něco čím se dá takhle dopovat i chlap ?? nemáte někdo nějakou babskou radu ? :wink:
7. led 2014 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova slyšela jsem jogurty, že podporují sperma, je fakt, kdyz je jí, tak toho má víc :grinning: a jinak myslím že zinek a možná můžou i ten gynex, tim si jista nejsem.
7. led 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jogurty už má naordinované :grinning: sice je moc nemá rád ale něco vydží ne :grinning: můj chlap je hrozný nic moc nejí dostat do něj ovoce nebo zeleninu je nadlidský ukol :-/
7. led 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě lepší jak jogurty je prý kefír/podmáslí :grinning:
7. led 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova tak to jsem jak ten tvuj chlap :grinning: ne ovoce a zeleninu jím, jen na ní musím mít chut.a jogurty nejím vubec, možná tak 2x doroka. :grinning:

@ircas1978 podmáslí? .......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to nee to už vůbec :grinning:
7. led 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle no nekde jsem to cetla :grinning: ale bud v klidu muj chlap by to taky nedal :grinning:
7. led 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohu se k Vám přidat? :slight_smile: Naše snaha začala v půlce prosince - a teď 10.1. se rozhodne, zda to na poprvé vyšlo či nikoliv.
Prsa mě bolí a brečím snad u všeho co dávají v TV - ale jestli to je PMS nebo těhotenství, to se dozvíme za pár dnů.
7. led 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pear tak držím pěsti aby to vyšlo ! :slight_smile:
7. led 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pear nazdaaar,vítej a držím pěsti :slight_smile:
7. led 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978
@ivet1987 Děkuju holky, nápodobně. :slight_smile:
7. led 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. led 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pear tak tě tady také vítám, třeba né na dlouho :wink: tak at vám to vyjde a najdes ty // :slight_smile:
7. led 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam ji dostat cca za tyden :frowning2: , v noci sem mela krece jak kdybych to mela dostat :frowning2:
7. led 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Děkuju, taky tak :slight_smile: snad si tady za chvíli budeme číst samé dobré zprávy :slight_smile:
7. led 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no ale treba to je nidace :slight_smile:
7. led 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted mi psala kamoska :slight_smile: jeji manzel bral vit E a ona jen listovku,spocitala ovulaci....mela 5 dni na testu // a tech 5 dni se snazili a ceka 3 mimi na poprve to je co? taky bych chtela ....takhle to zni tak jednoduse :confounded:
7. led 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 ty jo vždy si říkám proč mě to taky tak nevyšlo, ale zároveň to všem ostatním moc přeji,ale taky bych chtěla změnit status snažilka na těhotná a pak na maminka :grinning:
7. led 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to my jsme na mlecnych vyrobcich zavisli oba...neni den kdy by jsme nemeli jofurt kefir a nebo mliko...to u nas jede ve velkem. Manzela nicim nedopuju, ale ten vitamin E nemusi byt spatny, ale to bych do nej nedostala...nerad bere neco na vic nez musi...
7. led 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek