Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
lupinpupin
6. led 2014
@monikaklosova tak teoreticky asi jo...spíš bych řekla, že by to mělo být ještě lepší ne, že to není nijak ředěné...ne?
monikaklosova
6. led 2014
@lupinpupin no taky si myslím navíc žádná zbytečná chemie. No možná si dám každý den něco.každopádně vitamíny budou jen ku prospechu 😉
missuulle
6. led 2014
@monikaklosova no taky si to říkam,ale nezkoumala jsem to, když mi všichni kolum říkají že to mají ten týden.nikdy jsem to tak dlouho neměla. no uvidíme,ale Kámoška otěhotněla a to to nedostala po vysazení HA vubec a dokonce jí píchali i vyvolávačky celkem 2x a pak u jineho gynekologa zjistili že čeká malého Kubíka a Kubíkoj už jsou 4měsíce. Ale taky jsem jí říkala že je blbá,že si neudělala test když se jí ptal zda není těhotná,ale taky si to ani neověřil..... a oni hned na poprvé a bylo to 😃 ani o tom nevěděli 😃
missuulle
6. led 2014
@monikaklosova myslím si že by ovoce nemělo vadit a efekt stejný.
lupinpupin
6. led 2014
@monikaklosova já mám MS 6dní....
msadiq
6. led 2014
Ahojky,rada bych se pridala. Ovulku jsem mela 24.12 tak doufam,ze nam jezisek nadelil 🙂
lupinpupin
6. led 2014
@msadiq držím palečky na testování!!! Kdy budeš testovat?
ivet1987
6. led 2014
Teda co jste to tu vymysleli s těmi džusy? 😃 Já džusy miluju 😃 Jinak jsem 5 DC,takže mrcha zítra skončí a hurá jsem free. já jsem totiž při chuti pořád 😃 Tak koupit ovu testíky a šup na to za 10 dní 😃
missuulle
6. led 2014
@ivet1987 to víš... když tu jsi dýl chytneš se skoro všeho 😃 😃 😃
msadiq
6. led 2014
Dekuji,uz jsem testla,ale zatim nic. Zitra by mela dorazit zubata,takze zitra testnu znovu. Ale par dni nemuzu nic jist ani pit,je mi ze vseho zle ale z druhe strany,jsem stale hladova
lupinpupin
6. led 2014
@ivet1987 tak to bud ráda, že můžeš pořád 🙂
lupinpupin
6. led 2014
@msadiq tak držím palce a těším se na zítřejší info co a jak 😉
monikaklosova
7. led 2014
Holky ještě mě tak napadlo, my čajičky džusy vitamíny a já nevím co ještě .... je něco čím se dá takhle dopovat i chlap ?? nemáte někdo nějakou babskou radu ? 😉
missuulle
7. led 2014
@monikaklosova slyšela jsem jogurty, že podporují sperma, je fakt, kdyz je jí, tak toho má víc 😃 a jinak myslím že zinek a možná můžou i ten gynex, tim si jista nejsem.
monikaklosova
7. led 2014
@missuulle jogurty už má naordinované 😃 sice je moc nemá rád ale něco vydží ne 😃 můj chlap je hrozný nic moc nejí dostat do něj ovoce nebo zeleninu je nadlidský ukol 😕
ircas1978
7. led 2014
holky ještě lepší jak jogurty je prý kefír/podmáslí 😃
missuulle
7. led 2014
@monikaklosova tak to jsem jak ten tvuj chlap 😃 ne ovoce a zeleninu jím, jen na ní musím mít chut.a jogurty nejím vubec, možná tak 2x doroka. 😃

@ircas1978 podmáslí? .......... :-p tak to nee to už vůbec 😃
ircas1978
7. led 2014
@missuulle no nekde jsem to cetla 😃 ale bud v klidu muj chlap by to taky nedal 😃
pear
7. led 2014
Ahoj holky, mohu se k Vám přidat? 🙂 Naše snaha začala v půlce prosince - a teď 10.1. se rozhodne, zda to na poprvé vyšlo či nikoliv.
Prsa mě bolí a brečím snad u všeho co dávají v TV - ale jestli to je PMS nebo těhotenství, to se dozvíme za pár dnů.
ircas1978
7. led 2014
@pear tak držím pěsti aby to vyšlo ! 🙂
ivet1987
7. led 2014
@pear nazdaaar,vítej a držím pěsti 🙂
pear
7. led 2014
@ircas1978
@ivet1987 Děkuju holky, nápodobně. 🙂
missuulle
7. led 2014
@ircas1978 jj 😃
missuulle
7. led 2014
@pear tak tě tady také vítám, třeba né na dlouho 😉 tak at vám to vyjde a najdes ty // 🙂
teok
7. led 2014
Mam ji dostat cca za tyden 😞 , v noci sem mela krece jak kdybych to mela dostat 😞
pear
7. led 2014
@missuulle Děkuju, taky tak 🙂 snad si tady za chvíli budeme číst samé dobré zprávy 🙂
ircas1978
7. led 2014
@teok no ale treba to je nidace 🙂
ircas1978
7. led 2014
holky ted mi psala kamoska 🙂 jeji manzel bral vit E a ona jen listovku,spocitala ovulaci....mela 5 dni na testu // a tech 5 dni se snazili a ceka 3 mimi na poprve to je co? taky bych chtela ....takhle to zni tak jednoduse :-S
missuulle
7. led 2014
@ircas1978 ty jo vždy si říkám proč mě to taky tak nevyšlo, ale zároveň to všem ostatním moc přeji,ale taky bych chtěla změnit status snažilka na těhotná a pak na maminka 😃
lupinpupin
7. led 2014
Tak to my jsme na mlecnych vyrobcich zavisli oba...neni den kdy by jsme nemeli jofurt kefir a nebo mliko...to u nas jede ve velkem. Manzela nicim nedopuju, ale ten vitamin E nemusi byt spatny, ale to bych do nej nedostala...nerad bere neco na vic nez musi...