• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@donia Nás taky čeká dovča, v červenci, tak třeba tam :grinning: :grinning:
17. bře 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 díky za odpověď...já vím že to má každá jinak...už jsem si něco málo přečetla...jindy když to mám dostat mě bolí prsa tak týden až dva před menses v kuse a teď tři dny, včera večer nejvíc a od rána nic...tak počkám jestli to dostanu ( asi za 10 dnů) a uvidím
ještě je divné, že se mi večer točila hlava...ale asi se moc pozoruju...dnes od rána bylo vše v pohodě...přeji vám holky-těhu i netěhu aby bylo vše v pořádku...taky už bych ráda byla :slight_smile:
17. bře 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka116 Tak mi se hlava poslední týden taky točí, ale spíše po ránu. A skáče mi tlak vysoko. Asi mi už taky hrabe z toho sebe pozorování.
17. bře 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Pošli mi těhu bacila, já už chci taky :frowning2: :sunglasses: :grinning: nějak nám to ne a ne jít :confounded: Jinak jsem si všimla, že jsi z Ostravy :slight_smile:))
17. bře 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 No to těžko říct...hádám cca v 5 nebo 6 týdnu.
17. bře 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova Jo a pozoruju ještě jednu věc...ale spíš psychickou...strašně mi vadí pásek u kalhot :slight_smile:)))
17. bře 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice jj to mě taky moc není příjemné jak mám něco přes pupek ... včera jsem měla jedny kalhoty s vyšším pasem a myslela jsem že se zblázním :grinning: Kdy jdeš vlastně k tomu Dr. ..... ?
17. bře 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra jj z Ostravy .. ;) ty taky ?? posílám prskám těhu bacily už od pátku na Vás na všechny ;)
17. bře 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf no vidis, treba budem pak stejne tehule :slight_smile: Me kdyz manzel v lednu rikal, ze nam to treba vyjde o tom vikendu v cervnu, tak jsem si rikala, jak je to za dlouho, ze do te doby uz budu, no a podivej, uz je brezen a nic, tak aby nakonec nemel pravdu.
17. bře 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf no mě se točila hlava včera večer, když jsem šla z práce, byla jsem jak mátoha...a to jsem byla jen 2 dny v práci, žádný zápřah :slight_smile: nejhorší je když nevíš na čem jsi...ale bylo by skvělé kdyby to vyšlo :grinning:
17. bře 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Já jsem z Orlové, ale Ostravu znám dobře a pracuju tady :slight_smile: Děkuji za bacila :grinning:
17. bře 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Jdu ve ctvrtek...ale myslim,ze uz budu tak v 6-7 tydnu...
17. bře 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia No třeba jo, třeba nám to vyjde, jak vypadnem a vypnem. Necháme se překvapit. Ale je pravda, že to letí, taky jsem si říkala, že do července se už určitě podaří, že je to dlouhá doba a ono nic, teď čekám mrchu za 3 dny a pak další kolo a to už bude duben. Takže to letí.
17. bře 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka116 No jo, to mi povídej, skvělé by to bylo, tak já budu vědět tak za 3 dny, jestli to vyšlo, ale spíše si myslím,že ne, mám stavy jako každý měsíc před MS. Uvidíme, nechám se překvapit.
17. bře 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no tak to už bude i srdičko ne ?? tak se pak pochlub. ;)
17. bře 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf držím palce a dej pak vědět jak jsi dopadla
17. bře 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka116 určitě budu hlásit !!!!! :slight_smile:
17. bře 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já už viděla srdíčko @maice. Je to prima ...
17. bře 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já se tu s Vámi loučím :slight_smile: Jsem v 9 tt, vše je zatím v pořádku . Tak Vám přeju ať se co nejdříve zadaří a prskám těhu bacílky! Mějte se hezky :slight_smile:
17. bře 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@maice jj já to říkala-Egypt je Egypt a bude to kluk jako ten můj:slight_smile: Velká gratulace-tak ted já:slight_smile: já to taaaaak zavidim
17. bře 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulinka44 ted jsem chytla ten bacil dík :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:
17. bře 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova No...je to jen muj odhad,tak uvidime,urco se pochlubim :wink:
17. bře 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Zachvili tam budou// ani nebudes vedet jak :wink:
17. bře 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova ahoj Kočko, tak co? co manžel? Jinak Já mám dva dny zpoždění a ještě jsem netestovala... bojííím bojííím :frowning2:
17. bře 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Neboj, jestli jsi, tak uz by to melo byt v poho videt a jestli nejsi, stejne s tim bohuzel nic nenadelas. Pro me by bylo zase lepsi testnout, nez se furt strachovat a pozorovat, kdy to prijde.
17. bře 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Tak me dnes pri piti Nosifolu napadlo, jak jsi psala, ze ho ted neberes, kdyz neni potreba, kdyz vis, ze tehu nejsi. A nebyla jsi nahodou v te dobe uz? :grinning: Ja myslim, ze jo a ze jestli to zabira takhle naopak, tak to abych taky prestala pit :grinning:
17. bře 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No samozřejmě, že byla...co myslíš :slight_smile:)) taky jsem si pěkně nadávala a hned ho zase nasadila :slight_smile:))
17. bře 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj to máš pravdu,ale bylo by to strasne rychlý, v lednu jsem opustila po skoro devíti letech přítele a ted mám dva měcíce nového a tak by to byl fičák. :grinning:
17. bře 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Ty bláho, ty jedeš teda :grinning:
Mě bodá pořád v pobřišku holky, máte to některá pár dní po ovu? :(
17. bře 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jj to jo. jinak kdyz jsme se snazili s bývalým, tak jsem to tak měla a pak mrcha prisla. ale jindy me too nedelalo až to poslední snažení.
17. bře 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek