• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@missuulle Já totiž ani nevím jestli ovu fakt byla, jsem to nepozorovala tento měsíc, podle teplot prý jo a teď mě tam dva dny dost bodá a není to příjemné.
17. bře 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jj u me taky tak a bodalo m až do mrchy
17. bře 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jo, nekdy to je hned, ani se clovek nenadeje :grinning: Znami se snazili leta, dokonce se on naucil jak ji ma pichat injekce do bricha a stejne nic. Pak ona preletla k jinemu a bylo to hned :wink:
17. bře 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ahojk, jo 10.2. jsem to dostala tedka uz nic,, tak jsem testla a jsou tam //,,,, zítra testnu znova.. k dr. jdu az po jeji dovolene, chci jit ke sve.... a ne k zastupu... jsem zruba odhadla plodne dny, bolela me zila na stehne a asi to vyslo,, holt mam manžela strelce, nejen v házené!!!
17. bře 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky tak jsem tu zase po dlouhé době, potřebovala jsem přestat na to mimi stále myslet :D tak snad to pomohlo... dnes jsem 8dpo na testu pidi duch zase jak minulý měsíc tak ted mi nezbývá jen doufat, že se tentokrát udržííí...

MÁM DOTAZ: má smysl dělat 10dpo digitální test, který ukáže délku těhu ? Děkuji :wink:
17. bře 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak jsem si udelala test a je to tam.... asi...to není ani duch a je to delany ted
17. bře 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova moni tak ja se k tobe asi pridam....
17. bře 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra ahojky, děkuji za optání. Já jsem dneska 2DC, už mi dorazila MS a zhruba za 9dní mi končí šestinedělí...zdá se že se cyklus hodil do starých kolejí i plodný hlen jsem měla,tak tenhle cyklus si dám ještě pauzu a pak se dáme do snažení :grinning:
17. bře 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle Ty bláho tak to gratulace!! Zvládni to ! :slight_smile:
17. bře 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám tady ta skupina fakt najednou taky vymře :grinning: Během týdne 7 těhotných nebo kolik :grinning:
17. bře 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice krásný testík!!! Já jsem ti to říkala, že se třeba zadaří na dovče :slight_smile:. Je to skvělé, že se vám mrňousek zadařil i rádoby bez větší pomoci.
Už se těším až nám budeš vyprávět ve čtvrtek po kontrole u doktora jestli si to dobře pamatuju.
Jo a jak si psala s tím páskem u kalhot,tak já měla to samé u obou těhotenství...prostě jsem nesnesla klasické kalhoty a pomalu hned od začátku jsem musela nosit těhu,abych měla bříško zakryté tím těhu pásem.
17. bře 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle gratuluju!!! Děj nám sem fotečky ať se můžeme pokochat :wink:
17. bře 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Pamatuješ si to dobře...už aby byl čtvrtek :slight_smile:
17. bře 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle Vítej, ukaž testík ať se pokocháme...
17. bře 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@maice
@ivet1987
ty vogo holky,tak stím jsem vubec nepocitala.... no uvidíme k doktoroj se dostanu až příští týden v pátek. Chudák moje polovička je uplne mimo, uplně ho lituju a já? mě to ani nedochází.... foto dám zítra, dnes už to nedam... dva měsíce spolu a toto :o) jednou jsme si nedali pozor... jste me nakazili a to jsem vás tu chodila jen kontrolovat.
17. bře 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@missuulle Drzte se :slight_smile:
17. bře 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. bře 2014 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Kecáš :grinning: !!! No já ti to říkala :wink: hele tak šup sem s fotkou :wink: a teď budem bojovat společně :wink: velká gratulace !!!
18. bře 2014 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 hnízdení ? :wink:
18. bře 2014 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova odpol to vyfotim a pak to sem šoupnu, jsme oba v soku, spise tedy Maty, ale uvidíme co jak a jesli to potvrdí, no každopádně to bude hooodně zajímavé a doufam že i krásně, ale pořád mi je šoufl, celou noc musela jsem se najíst o pul jedné ráno, pak byl chvilku klid a ted znovu. :unamused:
18. bře 2014 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak to je fajn :slight_smile: Pak už to bude určitě v pořádku :slight_smile: Jinak je to u mě teď divné, ráno mě vzbudila ostrá bolest asi ve 3:45 (super), tak jsem poloslepá hledala vložku a kalhotky (což je divné, když mám celou dobu 31denní cyklus, že bych měla najednou 28, ale přesně 18. den v měsíci prostě :D, jak minulý měsíc).. akorát.. dobrý, vložka je čistá, měla jsem akorát lehké špinění na toaleťáku a nic mi není, tak čekám, kdy se mi to rozjede, jestli asi až zítra či co.. nechápu :grinning: divná irma.. vždycky se mi to rozjelo naplno, to je teda předvoj :grinning:
18. bře 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Jinak moc gratuluju, vidíš a tys ani nedoufala, jak je ta příroda mrška nevyzpytatelná :grinning: krásný testík.. já už chci taky :frowning2: :slight_smile:
18. bře 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ahojky, hele, ty necháváš jeden cyklus běžet a až pak se budete snažit a kamarádka, tamta, co přišla o to mimčo, tak už dělá ovu testy a pokud se dostaví ovu, tak na to hupsnou, poradil jí to dr. :slight_smile:, tak tu zase máme, co doktor, to názor :slight_smile:
18. bře 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak já jdu k dr příští středu ..... a začínám mít strach. Snad bude u dr. vše v pořadku !!!
18. bře 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova neboj, bude. hlavne v klidu, to je ted dulezite. :wink:
18. bře 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia děkuji, snažím se :slight_smile: věřím že vše bude v pořádku ...... ale obavy mám taky ....
18. bře 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Určitě bude vše v pořádku, nic jiného si ani nedávej do hlavy! :slight_smile:
18. bře 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Posilam cele stado tehubacilu...vidis jak to chodi :slight_smile:))
18. bře 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova Mam stejny pocit. Hroznt strach,ze jsem si to vybajila a na testu nic nebude :frowning2: Ale snad je to blbost a tohle jen prirozeny stav :wink:
18. bře 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra
@maice jo všechno bude v pořadku, musí být ;) Takže ve čt. jen dobré zprávy jasný ;) už se moc těším..... ale to čekání je dlouhé :grinning: Holky furt jen čekáme.... na MS, na OVU na pozitivní TT na potvrzení od doktora :grinning: pak budeme čekat na porod a až budeme mít mimi v náruči ..... já se snad učekám :D
18. bře 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek