Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
senoritapetra
18. bře 2014
@maice Chytám je a nepustím! 😃 já doufám, že to nějak vyjde a nebudeme muset na vyšetření =-) :-S Když si vzpomenu, jak jsi bobku stresovala (a já Ti říkala, že si Vás miminko najde samo), tak jsi krásným příkladem toho, že to fakt jde, i když člověk běhá po doktorech a Ti mu vykládají bůh ví co (jak jsi říkala, že tam nic doktorka nevidí a problémy s ovu atd.) 🙂 pche 😃
senoritapetra
18. bře 2014
@monikaklosova Jo no, v tomhle občas závidím chlapům, nečekají, jestli jim přijde ms, jestli otěhotněli, nekontrolují se.. jsou v klidu, ach jo 😃 ale zase nemají to privilegium nosit a porodit miminko, že když už to po těch čekacích stresech přijde 🙂 Já teď čekám, jestli se mi mrcha rozjede nebo ne, mám ji mít právě až za tři dny a dneska mě vzbudila ostrá bolest jako bych to měla dostat, tak jsem poloslepá ve 4 ráno letěla na záchod, pro jistotu vložku atd., no a mám jen divné špinění, takže asi předvoj a rozjede se to zítra.. což je divné o 2-3 dny dřív, většinou se mi to spíše zpoždovalo. Ani nevím, který jsem DPO 😃, bo tento měsíc jsem nějak nic nekontrolovala 🙂 ale jen lehce tuším, že 10-11? =-) nevím 8-( tento měsíc jsem neměla ani ovu bolesti nebo tak..
ircas1978
18. bře 2014
Holky někde slyšela jsem že i ovulační testy ukážou tehotenstvi…tk jen tak ze srandy jsem doma mela jeste dva, jeden jsem teda vazala a testla, toto mi vyskocilo, ihned… 😃 takovou silnou tmavovu čárku jsem na ovulacnim testu jeste nevidela 😃
andrusinka
18. bře 2014
@ircas1978 paráda a kolik dni po ovu?
ircas1978
18. bře 2014
@andrusinka no tak dnes mam termín ms....já nevím kdy jsem mela ovu...nepoznám to na sobe a tenhle mesic jsem ovu netestovala...takze fakt nevím...
senoritapetra
18. bře 2014
@ircas1978 Tak to měla kamarádka a už byla těhotná 😃 tak zkus ještě těhu 🙂))
andrusinka
18. bře 2014
@ircas1978 tak jsi taky jasná 🙂 já budu asi poslední koukam moje MS byla 13.3. Chlap mi odjel ale od čtvrtka od den-dva a bude Jezisek-to jsem nechtěla ale 1.12 mám narozky tak bude dárek🙂 🙂 🙂 -to jsem to vymyslela co?
ircas1978
18. bře 2014
@senoritapetra já je delala a mám tam dve čárky....ale neni taková jako na ovutestu 🙂
ircas1978
18. bře 2014
@andrusinka drzim pěsti at to vyjde 😉
ester34
18. bře 2014
Holky, dneska jsem 15 dnů po revizi a doktorka mě moc potěšila, musím se pochlubit🙂 Prý je vše krásně zahojene, výsledky všechny negativní, snad to byla jen náhoda, vůbec by prý nečekala a po první ms se dala do snažení🙂 Mám brát Femibion a co mě překvapila, že má brát kyselinu listovou i partner!
maice
18. bře 2014
@ircas1978 Přesně tak, já na to přišla taky takto...udělala jsem ovu test, i když jsem byla už nějaký 45 DC, ale cítila jsem se pořád taková vlhká....no a dálnice jak brno, tak jsem udělala těhu a byl tam duch...koupila jsem citlivější a naskočila čárka a za dva dny tankodrom .)
donia
18. bře 2014
@andrusinka tak to mas dobry, kdyz jsi zvykla slavit narozky v prosinci. My prave nikoho takhle nemame, naposledy maji deti v listopadu svatky, ale prosinec je jen na Vanoce. No a ted, pokud to vyjde, take budeme mit "vanocni mimi". Tak jsem zvedava.
donia
18. bře 2014
@maice tak ovu i tehu testy mam doma, jen mi jsou zatim na nic, kdyz neni co testovat 😞
maice
18. bře 2014
@donia Neboj bude, uvidíš 🙂
donia
18. bře 2014
@maice no ja furt doufam. Diky 😉
verik2
18. bře 2014
@maice já ti říkala že ti ukáže 3+ 😃
verik2
18. bře 2014
@maice tak to už uvidíš krásnou fazolku a možná i srdíčko 😃
verik2
18. bře 2014
@missuulle s tím nic neudělaš,já byla s bývalým přes 2 roky a nic,a to prej prášky dost často zapomněla vzít a dokonce i vysadit kvuli operaci a pak změna přítele a po měsíci jsem byla těhotná...neplánovaně
verik2
18. bře 2014
@ivet1987 no teda co to je s tou teplotou? 😃 měřila jdi dobře?Takovej skok,no zasmála jsem se,fakt vtipný 😃
ivet1987
18. bře 2014
@verik2 Jsem ráda, že ses pobavila 😃 taky jsem na to ráno koukala jak blázen 😃 Už když jsem se vzbudila jsem cítila že mrznu 😃
lupinpupin
18. bře 2014
@teok týýý jo to nedodrží ani šestinedělí? To je teda odvaha.
teok
18. bře 2014
@lupinpupin jj, doktor jim to poradil, tak uvidí no 🙂
andrusinka
18. bře 2014
@teok tak jak jsi na tom?kdy cekas ovu?
lupinpupin
18. bře 2014
@ester34 tak to je super, já mám první MS po revizi ted,ale dám tomu ještě jeden cyklus a pak na to skočíme 🙂. Kyselinu listovou můžou brát i chlapi...ať mají spermoníci vitamínky 🙂.
Tak držím palce!
andrusinka
18. bře 2014
Se fakt po...u další kamoska kterou jsem chvily neviděla bude rodit v cervnu-pomoooc !!!!
lupinpupin
18. bře 2014
@teok to mě teda uplně zaráží...řece jen riziko infekce... Ale je pravda, že všude melou o šestinedělí,ale co jse podepisovala papíry v nemocnici o zákroku,tak tam bylo že sexuální abstinence 14dní, zvýšená hygiena 6týdnů... Tak moc držím palečky! Je dobrá, že do toho jde znovu!
lupinpupin
18. bře 2014
@andrusinka taky se dočkáš, neboj 😉
andrusinka
18. bře 2014
@lupinpupin já už taky chci a hned a ted 🙂 🙂 aaach jooo nemáte někdo kouzelnou hůlku?
lupinpupin
18. bře 2014
@andrusinka neboj se dočkáš ty, tak budeš zas trnem v oku někomu dalšímu kdo čeká na //. Jako mě jsou "trnem v oku" všechny co potkávám s bříkema já si říkám...jo už jsem taky mohla mít a v září mít mimi a ted nemám nic...ani bříško a ani //. Mám před sebou zase dřinu 😃 . Je to tak a tak to má být. Taky se dočkáme neboj 😉 . A o to víc si to užijeme.
teok
18. bře 2014
@andrusinka ahojda, já čekám ovu až za týden 🙂, ještě mám časík a jsem ráda, dnes mi je šíleně, hlava bolí, žaludek na vodě, to tfůůůj :-p