• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@maice Chytám je a nepustím! :grinning: já doufám, že to nějak vyjde a nebudeme muset na vyšetření :confused: :confounded: Když si vzpomenu, jak jsi bobku stresovala (a já Ti říkala, že si Vás miminko najde samo), tak jsi krásným příkladem toho, že to fakt jde, i když člověk běhá po doktorech a Ti mu vykládají bůh ví co (jak jsi říkala, že tam nic doktorka nevidí a problémy s ovu atd.) :slight_smile: pche :grinning:
18. bře 2014 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monikaklosova Jo no, v tomhle občas závidím chlapům, nečekají, jestli jim přijde ms, jestli otěhotněli, nekontrolují se.. jsou v klidu, ach jo :grinning: ale zase nemají to privilegium nosit a porodit miminko, že když už to po těch čekacích stresech přijde :slight_smile: Já teď čekám, jestli se mi mrcha rozjede nebo ne, mám ji mít právě až za tři dny a dneska mě vzbudila ostrá bolest jako bych to měla dostat, tak jsem poloslepá ve 4 ráno letěla na záchod, pro jistotu vložku atd., no a mám jen divné špinění, takže asi předvoj a rozjede se to zítra.. což je divné o 2-3 dny dřív, většinou se mi to spíše zpoždovalo. Ani nevím, který jsem DPO :grinning:, bo tento měsíc jsem nějak nic nekontrolovala :slight_smile: ale jen lehce tuším, že 10-11? :confused: nevím :rolling_eyes: tento měsíc jsem neměla ani ovu bolesti nebo tak..
18. bře 2014 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky někde slyšela jsem že i ovulační testy ukážou tehotenstvi…tk jen tak ze srandy jsem doma mela jeste dva, jeden jsem teda vazala a testla, toto mi vyskocilo, ihned… :grinning: takovou silnou tmavovu čárku jsem na ovulacnim testu jeste nevidela :grinning:
18. bře 2014 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ircas1978 paráda a kolik dni po ovu?
18. bře 2014 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka no tak dnes mam termín ms....já nevím kdy jsem mela ovu...nepoznám to na sobe a tenhle mesic jsem ovu netestovala...takze fakt nevím...
18. bře 2014 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@ircas1978 Tak to měla kamarádka a už byla těhotná :grinning: tak zkus ještě těhu :slight_smile:))
18. bře 2014 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@ircas1978 tak jsi taky jasná :slight_smile: já budu asi poslední koukam moje MS byla 13.3. Chlap mi odjel ale od čtvrtka od den-dva a bude Jezisek-to jsem nechtěla ale 1.12 mám narozky tak bude dárek:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: -to jsem to vymyslela co?
18. bře 2014 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra já je delala a mám tam dve čárky....ale neni taková jako na ovutestu :slight_smile:
18. bře 2014 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka drzim pěsti at to vyjde :wink:
18. bře 2014 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, dneska jsem 15 dnů po revizi a doktorka mě moc potěšila, musím se pochlubit:slight_smile: Prý je vše krásně zahojene, výsledky všechny negativní, snad to byla jen náhoda, vůbec by prý nečekala a po první ms se dala do snažení:slight_smile: Mám brát Femibion a co mě překvapila, že má brát kyselinu listovou i partner!
18. bře 2014 v 10:37  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ircas1978 Přesně tak, já na to přišla taky takto...udělala jsem ovu test, i když jsem byla už nějaký 45 DC, ale cítila jsem se pořád taková vlhká....no a dálnice jak brno, tak jsem udělala těhu a byl tam duch...koupila jsem citlivější a naskočila čárka a za dva dny tankodrom .)
18. bře 2014 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka tak to mas dobry, kdyz jsi zvykla slavit narozky v prosinci. My prave nikoho takhle nemame, naposledy maji deti v listopadu svatky, ale prosinec je jen na Vanoce. No a ted, pokud to vyjde, take budeme mit "vanocni mimi". Tak jsem zvedava.
18. bře 2014 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice tak ovu i tehu testy mam doma, jen mi jsou zatim na nic, kdyz neni co testovat :frowning2:
18. bře 2014 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia Neboj bude, uvidíš :slight_smile:
18. bře 2014 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice no ja furt doufam. Diky :wink:
18. bře 2014 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice já ti říkala že ti ukáže 3+ :grinning:
18. bře 2014 ve 12:07  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice tak to už uvidíš krásnou fazolku a možná i srdíčko :grinning:
18. bře 2014 ve 12:12  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle s tím nic neudělaš,já byla s bývalým přes 2 roky a nic,a to prej prášky dost často zapomněla vzít a dokonce i vysadit kvuli operaci a pak změna přítele a po měsíci jsem byla těhotná...neplánovaně
18. bře 2014 ve 12:18  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 no teda co to je s tou teplotou? :grinning: měřila jdi dobře?Takovej skok,no zasmála jsem se,fakt vtipný :grinning:
18. bře 2014 ve 12:23  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 Jsem ráda, že ses pobavila :grinning: taky jsem na to ráno koukala jak blázen :grinning: Už když jsem se vzbudila jsem cítila že mrznu :grinning:
18. bře 2014 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok týýý jo to nedodrží ani šestinedělí? To je teda odvaha.
18. bře 2014 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jj, doktor jim to poradil, tak uvidí no :slight_smile:
18. bře 2014 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok tak jak jsi na tom?kdy cekas ovu?
18. bře 2014 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@ester34 tak to je super, já mám první MS po revizi ted,ale dám tomu ještě jeden cyklus a pak na to skočíme :slight_smile:. Kyselinu listovou můžou brát i chlapi...ať mají spermoníci vitamínky :slight_smile:.
Tak držím palce!
18. bře 2014 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Se fakt po...u další kamoska kterou jsem chvily neviděla bude rodit v cervnu-pomoooc !!!!
18. bře 2014 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok to mě teda uplně zaráží...řece jen riziko infekce... Ale je pravda, že všude melou o šestinedělí,ale co jse podepisovala papíry v nemocnici o zákroku,tak tam bylo že sexuální abstinence 14dní, zvýšená hygiena 6týdnů... Tak moc držím palečky! Je dobrá, že do toho jde znovu!
18. bře 2014 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka taky se dočkáš, neboj :wink:
18. bře 2014 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin já už taky chci a hned a ted :slight_smile: :slight_smile: aaach jooo nemáte někdo kouzelnou hůlku?
18. bře 2014 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka neboj se dočkáš ty, tak budeš zas trnem v oku někomu dalšímu kdo čeká na //. Jako mě jsou "trnem v oku" všechny co potkávám s bříkema já si říkám...jo už jsem taky mohla mít a v září mít mimi a ted nemám nic...ani bříško a ani //. Mám před sebou zase dřinu :grinning: . Je to tak a tak to má být. Taky se dočkáme neboj :wink: . A o to víc si to užijeme.
18. bře 2014 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@andrusinka ahojda, já čekám ovu až za týden :slight_smile:, ještě mám časík a jsem ráda, dnes mi je šíleně, hlava bolí, žaludek na vodě, to tfůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2014 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek