Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
smouliiinka2
18. bře 2014
Foto bez uprav -9dpo, co myslite? Dekuji.
ivet1987
18. bře 2014
@smouliiinka2 nevím, koukám na mobilu, naživo je něco vidět?
donia
18. bře 2014
@smouliiinka2 taky netusim, clovek si ji domysli, kdyz vi, kde ma byt 😃 Ale jestli se tam opravdu neco rysuje...
smouliiinka2
18. bře 2014
Upravena, lepsi? Minuly.cyklus byly taky duchove ale neudrzelo se to a ted mam od vcera takove na dr.max a quick. Tohle he quick. Tak snad tam neco je a udrzi se... 😕
smouliiinka2
18. bře 2014
@ivet1987 ju ju jde už od včera ale jsou fakt uplně pidi, takový byli i minulý cyklus.
andrusinka
18. bře 2014
@teok já si to myslela ty jsi mrchu mela asi stejně semnou co? 13.3. já.Tak od patku jeden ob den?🙂
donia
18. bře 2014
@smouliiinka2 ale jo, pidi dusik tam je. Jen bych asi radeji netestovala takhle brzy, aby pak clovek nebyl zbytecne zklamany. Ja vim, ze to jde tezko 😞
donia
18. bře 2014
@andrusinka hele, nechcete zacinat nejak brzy? Ja mela 1DC 09.03. a chystam se od ctvrtka. Vy uz od patku, to je nejak s prestihem, nebo? 😃
andrusinka
18. bře 2014
@smouliiinka2 na tom zeleným i něco vidím🙂 tak tfuj,tfuj,tfuj a nezakriknout 😎
andrusinka
18. bře 2014
@donia tomu se říká pojistka🙂
teok
18. bře 2014
@andrusinka já ji dostala 11.3. 😞, no, my to teď necháváme a pak se uvidí jak to vyjde, protože má manžel debilní směny zrovna v plodné dny 😃... tak se necháme překvapit 🙂, ale ovu by měla být v úterek :-p
donia
18. bře 2014
@andrusinka jo tak to joooo 😃
donia
18. bře 2014
Holky, tak mi ted volali z Gennetu a dali mi termin, tak to zacina byt nejake konkretnejsi. Tak jsem zvedava, jestli se zadari, nebo nas nakonec ceka az navsteva tam.
andrusinka
18. bře 2014
@teok 11.3
@donia 9.3
@andrusinka 13.3
No to je paráda tak to bude masakr 😃 😃
andrusinka
18. bře 2014
@donia no zadari se přece vidím to jasně-nepochybuji
smouliiinka2
18. bře 2014
@donia Děkuji dám si ted pauzu zkusím ve čt nebo až v pátek pokud nejdojde ms. Měla by dojít čt až so ... tak uvidíme snad nedorazí 🙂
smouliiinka2
18. bře 2014
@andrusinka Děkuji 🙂
donia
18. bře 2014
@andrusinka no vlastne jo, to budou ty vanoce 😃
lupinpupin
18. bře 2014
@smouliiinka2 vidím lehký náznak dušíka...držím palce ať sílí.
verik2
18. bře 2014
@ivet1987 😃 no skoro jo,jsi zapomněla zavřít okno a nebo že jsou meze studené 😃 fakt to nechápu takovej skok
ivet1987
18. bře 2014
@verik2 Třeba fakt hnízdění 😃 Jsem zvědavá zítra 😃
teok
18. bře 2014
@andrusinka bude to zase napínavé, ale je také otázka, kdy je obu 🙂, já ji mám 15DC, tak doufám, že neselže tento měsíc, mám doma jen dva ovu testy 😃
ivet1987
18. bře 2014
@teok Já měla teď ovu o 4 dny dřív 😃 Jsem s tím nějak ani nepočítala 😃
ivet1987
18. bře 2014
Holky mě strašně bolí břicho, jak kdybych to měla dostat. Ale je brzo, teprve 21 DC. @monikaklosova nebolel tě týden po ovu podbřišek? 😃
Nebo jestli ta injekce může ovlivnit cyklus nějak?
monikaklosova
18. bře 2014
@ivet1987 hele podbříšek mě bolel, ale po ovu mě pobolíval vždycky 😞 takže to ti asi moc neřekne..... hele jestli jsi ani nevěděla že ovu byla a tulili jste se tak to by mohlo klapnout 😉 když to nejméně čekáš 😉
maice
18. bře 2014
@monikaklosova Ahoj, tak jak se vede? nějaké nové pocity? Mě je podezřele dobře, žádné nevolnisti, zvracení...až jsem z toho nervozni...
monikaklosova
18. bře 2014
@maice Ahoj 😉 nooo špatně mi taky není, jen mi je těžko už druhý den po obědě 😉 jinak nic ..... mě zas hrozně tlačí v pobřišku, nebolí to ale příjemné to teda moc není ... taky doufám že je vše v pořádku já se příštího týdne snad ani nedočkám 😞(
maice
18. bře 2014
@monikaklosova Podbřišek mam taky bolavej, tak střídavě píchá a tlačí, ale to je jediné co pociťuju...jo vlastně ještě mám pořád hroznou žízeň...dočkáme se...vydrž!!!!musíme!!!
monikaklosova
18. bře 2014
@maice jj dočkáme 😉 ty už pozítří .... 😉 jsem na tebe zvědavá ......
lupinpupin
18. bře 2014
Holky, tak jsem si dneska v lékárně objednala Calibrum babyplan, tak zítra vyzvednu a začnu zobat 🙂. K tomu vezmu ještě nějakej ten testík ať to mám vše pěkně doma nachystané a za měsíc na to s tátou doma hupsnem 😃