• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@ivet1987 no uvidíš co to udělá
18. bře 2014 ve 20:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj dobrá volba,ovu máš tak by neměl být problém tfu tfuj
18. bře 2014 ve 20:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj, tenhle cyklus si dáme ještě pauzu, to začnu dlabat zase vitamíny, jen jsem si objednala ten babyplan, ten jsem měla i s Vaneskou a vyjde o hodně levnějc jak femibion a má dobré recenze. A pak hurá na věc :slight_smile: ovulku vytestuju testama a bude hotovo :grinning:. Snad to půjde tak pěkně jak si to plánuju :grinning:
18. bře 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova No mě po ovu bylo vždy dobře a nikdy mě nic nebolelo, teď to bolí hodně :(
No vůbec jsem to právě nehlídala, spíš jsem si říkala že až ten 19 DC, ale byla 15 DC, jo jo, sexovali jsme normálně správně :grinning: , tak snad se zadařilo. Zato teď to hlídám jestli se něco neděje a právěže děje a tak nevím :grinning:
18. bře 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to jo,já v tehu vitamíny nejim,furt do sebe cpu ovoce a zeleninu,mám to v přírodní formě a tělo si samo řekne co chce a piju víc mlíka a to normálně taky nevyzaduji....ovulaci testy jsem nikdy nedělala,nechytla bych je když jsem ovulovala při menzes a nebo hned po ní.Testy bych dělala až děly a stejně jsme se trefili hned..u Tynky 1 cyklus,Pata planovanej po měsíční známosti fakt nebyl a teď 3 měsíce....a 3 věci u mě zpusobovalu neplodnost :grinning: ovu testy jsem řešila měřením bazalbi teploty a stejně mě šla nahoru až pěkné dlouho po ovulce :grinning: prostě exot :grinning: :grinning: :grinning: ale ty si uzi snažení a zachvili zase budeš čekat na 2 čárky...docela závidím už to nikdy nezaziju....ne planovane a dáme si bacha aby nebylo ani neplánovaně :wink: 4 děti už by bylo moc.....
18. bře 2014 ve 22:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky. Tak ja dnes zacnu s ovu testy. Myslela jsem, ze to necham ted byt, at na to zbytecne nemyslim, ale zase kdyz uz mam termin v Praze, tak at jim tam mohu rict co nejvic jak funguju :slight_smile: Jedna se max. o 3 cykly, tak to dam. Bud nam to vyjde, nebo to vydrzim testovat, at se maji ceho chytit. Dnes jsem 11DC, tak snad jsem to uz neprosvihla, posledne byla ovu 14DC.
19. bře 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia já jsem 9DC a ovu test jsem měla vždy pozitivní 14DC, tak doufám, že to tak bude i tento měsíc :grinning:, mám doma poslední dva testy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a další kupovat nebudu :grinning:
19. bře 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to mas odvahu :grinning: . Ja mam 6 a rikala jsem si, jestli mi to vystaci :grinning:
Tak ja jeste dokoupim na 2 cykly, at to mam vse pohromady a budu doufat, ze kazdy bude ovulacni, ze funguju jak mam.
19. bře 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já po tři měsíce mám ovu stejně, tak doufám, že se nešoupne :slight_smile: a hlavně mě u ní bolí břicho, že přehlédnout nejde :grinning:
19. bře 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no tak to jo. Ja ji testovala minule poprve.
19. bře 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já už 4cyklus jedu a stejně mi to je prdu -(
19. bře 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem vcera odpoledne koupila lady max a udelala ho hned jak jsem dorazila domu z lekarny :slight_smile:
19. bře 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@ircas1978 paráda gratuluju ;) krásný testík ;)
19. bře 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ircas1978 no krasny, gratulace.
19. bře 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak kdo dalsi na tehu testiky? :grinning:
19. bře 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 krásná dálnice...teda jsme ty tehu bacili nějak rozprskaly :grinning:
19. bře 2014 ve 12:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 Vidis a je to jasne :wink: vitej a obrovska geatulace :wink:
19. bře 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 Unor byl huste plodici :wink:
19. bře 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky mate nektera zkusenost s takovym ehm...rychlejsim metabolismem na zacatku tehu???Je to tim???
19. bře 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No teď jsem asi na ředě já, zítra čekám mrchu, tak pokud nepřijde, tak v pátek testím.. :slight_smile:
19. bře 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Já testuju možná o víkendu, nebo v pátek nebo až v pondělí, ještě nevím :grinning:
19. bře 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 já jsem vítamíny jedla jen před a max v prvním trimestu a to spíše pozobávala když jsem si vzpomněla...určitě bych je nebaštila pořád a ani déle jak 1.trimestr...jak píšeš...tělo si řekne co chce a já se strašně bála aby prcek nebyl velkej skrz porod :grinning:
19. bře 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 a s ovulačníma testama jsem byla spokojená...dělala test a jakmile jsem viděla dálnici,tak jsme na to s tátou hupsli a bylo, žádný stres jestli ovu byla nebyla jestli jsme ji neprošvihli...no taková pohoda mi to připadala:slight_smile: Tak si to ted taky zkusíme takhle v pohodě. :slight_smile:
19. bře 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 No super!!! Gratuluji :wink:
19. bře 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no, já to tak mám co mi naskočila MS po porodu...vždy na záčátku MS a nebo den předem musím tak 4x za den....připadá mi to jako taková očista :grinning:
19. bře 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No a když jsi byla těhotná? Já jdu tak 3-3 denně a pořád mi škrundá v bříšku :slight_smile:))
19. bře 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 velká gratulace k dálnici a moc gratuluju i @monikaklosova a @maice jen prskejte holky těhu bacily my chceme taky dálnici :slight_smile: jinak já jsem asi 11 DC nebo možná o trochu víc, nevím jestli to špinění mělo být ms... v každým případě jsem zkusila nasadit tu Proveru... tak uvidíme.... mám nějaká citlivá prsa a připadá mi že se mi zvětšily.... asi se moc pozoruju... tak to nechám podle tý Provery a jestli nepříjde ms tak testnu.... ale je dost možný že je to teď nějaký rozházený než se to srovná.... tak uvdíme... nevadilo by mi Vánoční miminko :slight_smile: krásný dárek k Ježíšku. všem co budou brzy testovat moc držím palce.
19. bře 2014 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maice mám to taky taky.... :slight_smile: pořádná ranní očista i s nevolnostma, si užívám chvilky, než jdu do práce... :grinning:
19. bře 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynaa2 To mě špatně není, jen spodem to jde...
19. bře 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dlouho jsem tu nebyla. Včera jsem byla na kontrole, jsem 8+4 a mimi v pořádku. Termín vychází na 24.10. :slight_smile: jinak, toto těhu úplně jiné, než první. Měla jsem ráno a večer nevolnosti, naštěstí bez zvracení. Pořád mám hlad :D Vitamíny beru, páč vím, jak je to se mnou a se zeleninou a ovocem :slight_smile: Také se mi konečně zlepšuje atopický ekzém, který se mi zase zhoršil, když jsem otěhotněla :slight_smile: Další kontrola je 15.4. :slight_smile: přeji hezký den :slight_smile:všem :slight_smile:
19. bře 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek