• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
19. bře 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnesni quick a jsem 10dpo ale jak uschl uz nejde tak videt :frowning2: stale jen maly naznak :frowning2:
19. bře 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flumfy To je dobre, ze je vse v poradku. Jen tak dal :slight_smile:
19. bře 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Tak ja to mela presne naopak, hned od prvniho dne zacpu, ta byva typictejsi. Tak to treba jeste prijde a pak budes rada vzpominat na tyto zacatky :grinning:
19. bře 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia děkujem :slight_smile:
19. bře 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, člověk na chvíli frnkne pryč a tady jsou samé dálnice! wow, super, jen tak dále! Já jsem 8DC, tak budu testovat někdy tak asi s @teok , první měsíc začnu brát tu proveru, tak jsem na to zvědavá :slight_smile:

@maice
@monikaklosova
@ircas1978
holky moc gratuluju, at je všechno jak má! Pořádně to tu poplivejte, at jsme tu všechny 2 v1 a zdvojnásobíme to tu s mrnatama :slight_smile: :slight_smile:
19. bře 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaropa a kdy čekáš ovu? také můžeš testit s jinýma :-P
19. bře 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááách jo, to čekání je fakt děsné. Bolest podbřišku neustala, pořád hrůza :( Teplota taky o moc nenarostla proti včerejšímu propadu, ale měřila jsem dřív. Tak uvidím zítra :grinning: Nejradši bych testovala v už o víkendu, ale nechci lovit duchy :grinning:
19. bře 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice na začátku jsem to měla taky...bylo to zhruba v období kdy jsem měla mít MS a taky týden po tom...
19. bře 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 bohužel vidím jen negativní testy :-/
19. bře 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaropa Vítej zpátky! Koukáš, jak se to tu rozjelo, že? :slight_smile:
Já taky 8 DC, včera jsem začala měřit BT (vůbec poprvé). Jelikož mi přijde, že mám docela už hlen, tak jsem dneska zkusila poslední ovu test, co mi zbyl. No a druhá čárka jen slabý duch...Jenže jsem taky docela předtím pila a stejně je to brzo - jen mi prostě zvědavost nedala... Před chvílí mě pobolíval podbřišek vlevo. Ale i minulý cyklus jsem měla různé rádoby příznaky ovu a skončila jsem asi 54 DC na vyvolávačce...
19. bře 2014 ve 20:45  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. bře 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak me napadlo, mela jsi nejake spineni jakoze uhnizdovani?

@maice vim, ze ne, tys cekala na MS a cekala a cekala :grinning:
19. bře 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Nee nešpinila jsem vůbec :wink: ani jsem při měření nezaznamenala pokles teploty.
20. bře 2014 v 05:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 vydrž prťka vydrž ;) po víkendu testneš a bude tam ;) uvidiš ;)
20. bře 2014 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice a ty se brzo ozvi jsem napnutááááá :wink:
20. bře 2014 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no mi se vždy trefili hned...u Tynky 1 cyklu a dostala jsem to jem na 3 dny a věděla,že je hotovo,pak mě začali šíleně bolet prsa a už jsem to nedostala...a teď 3 cykly a bylo v údiv doktorů taky zaděláno,já vím že ovuluju při menzes a nebo.hned po ní,takže den před ní jsme na to skočili a pak 2-3 dny hned po skončení a zadarilo se :grinning: kdybych dělala ovu testy určitě ne při ní a nebo po ní,začala bych až dyl,takže bych pozitivní ovu test nikdy neměla :grinning: já teď občas zobu akorát lustovku.A ta je stejně i v zelenině :grinning:
20. bře 2014 v 06:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flumfy je super,jo porod v říjnu jevsuper.Tak jsem rodila poprvé,pak únor,ten je uzasnej a teď srpen :frowning2: ale zase to budu mít dobrý s mateřskou,skončí mé a budu moc jít do práce,zda nejakousezenu.
20. bře 2014 v 06:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to je vlastně pravda s tím mým cyklem - Ty ho máš pravidelný :slight_smile: tak nejblíž si budu s @baya66 a vlastně i po vyvolávačce máme spolu stejný DC - doufám, že nezavedem soutěž, kdo to dřív dostane bez vyvolávačky :grinning:
@baya66 už taky měřím, poctivě! Já bych testy taky zkoušela, ale minulý měsíc jsem jich vyzkoušela asi 20 (to bylo peněz!) a nic... a to jsem dodržovala i všechny ty pravidla okolo, kdy ho dělat, moc nepít, ne první ranní moč... hlavně, kdybys měla posunutou ovu, tak jako @verik2 , tak bys klidně mohla otěhotnět 8DC - to je zdárný příklad! :slight_smile:

Holky, mažu do práce, dneska bude náročnej den do osmi do večera a zítra bude krásně - takže dovča???!!! :grinning:
20. bře 2014 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, tak já už měřit nemusím, dnes přišla přesně podle termínu,mrcha jedna !! :frowning2: Tak teď je na řadě @ivet1987. Držím palce !
20. bře 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf :angry: tak aspon jedno pozitivum to ma, ze se nemusis nervovat a pozorovat kde je. drzim palce na dalsi kolo.
20. bře 2014 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to je fakt, tak nakoupím další testy a zkusím tentokrát ten Gynex. Děkuji, Tobě taky držím palce :slight_smile:
20. bře 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no, me to pomalu zacina :slight_smile: ovu test jeste nic neukazal, ale kalkulacka na netu spocitala uz od dneska. tak uvidim kdy jeste ztmavne test.
20. bře 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf to je škoda :frowning2: ale jak piíše donia - zase lepší v termínu než aby se zpoždovala zbytečně ...
jj Gynex zkus já ho brala a vyšlo nám to ;) třeba se taky poštěstí ;)
20. bře 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tak jsem volala doktorce a ve stredu se mám prijiít ukázat :wink: tesím a zároven má strach :unamused: no jinak dnes jsem delala jeste testy a vysly me uz teda dálnice :slight_smile:
20. bře 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ircas1978 jéé tak to jdeš jak já ;) taky se jdu ukázat ve středu .... už se nemůžu dočkat !!!
20. bře 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova ty jdes taky po prvé ve stredu? :slight_smile: tak to je dobrý :slight_smile: a kolikátý týden si? já práve nevím kdy jsem mela ovu...ale myslím ze nejako kolem 1 brezna ....
20. bře 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja měla ovu tak na 99 % 28.2 ;) takže dle chytrého propočtu mobilní aplikace jsem dneska 4+5 ;) jj půjdu poprvé ... ;) navíc já na gyndu chodila jak do houslí tak se bojím :grinning: vůbec nevim co všechno po mě bude chtít vědět na co se mě bude ptát :D jak to bude probíhat ....
20. bře 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova no jo to já taky jak do holubníku :slight_smile: ale byla jsem u dr v prosinci protoze jse k ní precházela ..po me chtel doktor po prvé kdyz jem byla tehu vedet posledni mesicky,kolik dni jsem je mela,jestli mám nejaké bolesti atd...takový normální veci.... :slight_smile: a pak mi udelal uz ale to si me pozval az kdyz jsem byla 8tt takze bylo krásne videt...ted nevim co tam uvidí ....mysím ze jsem taky tak nejak jako ty asi :slight_smile:
20. bře 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ircas1978 no nějak to zvládnu ;) naštěstí tam dělá sestričku kámoška tak snad mě podrží :grinning: já už se tak těším, snad bude všechno v pořádku ikdyž je mi jasné žo toho asi ještě moc vidět nepůjde.... JJ vypadá to, že jsme tak +/- nastejno ;)
20. bře 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek