• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@monikaklosova
@ircas1978 já chci být dva týdny po vás :grinning:
20. bře 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova a kdy si mela dostat mrchu? já práve 18...no a jinak blí te treba bricho? me nekdy chvilkama jako kdyz má prijít ms....
20. bře 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa no já otehotnela jednou i přes menzes.....já kdybych dělala testy,tak nemám nikdy pozitivní.A hned po ní by mě nenapadlo testovat :grinning: vždy jsme se jen dobře trefili.:grinning:
20. bře 2014 v 10:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova nic jen udělají ultrazvuk,vezmou dyl krev na krevní skupinu a přenosné nemoci,pak tě bude vážit,moc pro bílkoviny,krev a tlak...jinak horobopis děláš až.v porodnici.tam se ptají na nemoci tvých a přítele rodičů.Není to tak strašný :grinning:
20. bře 2014 v 10:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 Já to měla dostat 15. no mě břicho bolí hlavně odpoledne a večer - nebo bolí jako cítím tlak v podbřišku, bolet to nebolí ;)
@ivet1987 jasný ty jdeš v závětří ;) to je jasný !!!
@verik2 Děkuji za info ;) jo ja si myslím že to zvladnu .... hlavně ať je škvrně v pořádku !!!
20. bře 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova Dám vědět hned jak přijdu, ale objednaná jsem až na 14:45...to je týrání!!!!
20. bře 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak ja na tebe myslim uz od rana jak u dr. a ty jdes az takhle odpoledne :grinning:
20. bře 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No jo, pardon...:slight_smile: napišu, hned jak se vratrim ke compu :slight_smile:
20. bře 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak to uz se tesime na zpravicky :wink:
20. bře 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, tak sice mimo téma,ale dnes jsme byli u zápisu do školky...mazec...nedavno jsme byli v porodnici a teď už je to velká holka...je to hrozný jak to letí!!! Užívejte si těhotenství a dětičky každičký den, protože to je jak mávnutím proutku a je to fuč.

Jinak jsem si dneska vyzvedla vitamínky, koupila těhotenské testy (ovulační mám ještě doma) ať jsem na příští cyklus nachystaná :slight_smile:.
20. bře 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice šup, šup, poposunuju hodiny,abych už mohla číst, jak bylo u doktora :slight_smile:
20. bře 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky, jak jsem kupovala testy u Dr.maxe,tak jsem brala 2balení těch jejich a třetí dostala zdarma. Mám za to, že to tam mají tak na všechny jejich výrobky a i na ty jejich ovulační testy...nebo aspoň tady u nás.
20. bře 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo, tak to u nas uz zapisy do skolky byly a braly deti narozene do 22.7. to je o neco lepsi nez pred 3 roky kdy jsme sly my, to jsme byly 3-ti pod carou a mely jsme stesti, ze dobirali 5 deti a dostaly jsme se. I tak jsem si musela od cervna do zari platit soukromou skolku, nez mi ji vzali, kdyz jsem musela nastoupit do prace hned po MD.
20. bře 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No jinak oni tu akci mivaji 2+1 jejich vyrobek, ale ja posledne kupovala take dvoje ovulacni a nic mi nedali :angry: Ted se chystam pristi tyden koupit dalsi, at mam zasobu do toho cervna a tak uvidim zda mi daji ke dvema neco navic :wink:
20. bře 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Fakt ? Tak já tam taky zítra naklušu a snad mi taky dají 1 zdarma :slight_smile:
20. bře 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no já dneska kupovala voje těhotenské a třetí dala a v lednu když jsem kupovala 2ovulační,tak mi třetí taky dala....tak nevím. Musí to být ale ta jejich značka Dr.Max. Tak se když tak ozvy jestli na to minule třeba nezapomněla...
20. bře 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jo jo, dva jsemkoupila a dostala třetí zdarma. A to samé jsem měla v lednu u ovulačních. Je to na tu jejich značku Dr.Max
20. bře 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no já teď potřebuji další ovu testy, minule jsem měla ty jejich, tak teď je koupím zase a uvidím, jak to mají tady v Opavě. :slight_smile:
20. bře 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No s tím zápisem je to všude hrozné...Vaneska je až začátkem září a to asi bude marný boj...ale když bych nešla na mateřskou,ale do práce,tak prostě do školky bude muset...no a jestli se nám zadaří podle plánu a měli by jsme doma lednáčka či únoráčka,tak to by bylo marný už uplně a jistila by to jen soukromá školka...ale nic jiného by nám nezbylo protože do práce se prostě musí a nikdo se neptá jestli máš školku :-/
20. bře 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf když tak se hned zeptej jestli mají taky tu akci a uvidíš...snad to mají v celé síti prodejen a ne jen regionálně...
20. bře 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova určitě,zvládá to každá i s porodem a děti mají několik,kdyby to bylo rak hrozný,tak máme každá jen 1 dítě a já už čekám 3 :grinning:
20. bře 2014 ve 14:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že těhu potvrzeno, ale vypadá cca o dva týdny mladší než dle výpočtu z poslední ms. tudíž cca začátek 6. týdne. Dr. viděl gestační váček, zárodečný terčík, embryo cca 2mm a náznak srdeční akce...Objednal mě na příští čtvrtek, že to by mělo být vidět víc a bude moci přesněji určit stádium těhu. (Pravdou je, že ta ambulanvce je vybavena utz určeným pro jiná než těhu vyšetření, takže sám říkal, že takový prcek je špatně vidět)
20. bře 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Ahoj holky, potřebuju trochu morální podpory. Na Vánoce jsme se s přítelem schodli, že by bylo fajn slavit příští Vánoce už ve třech. No a minulé pondělí mi vyšel pozitivní test, a pak další a další... No, radost veliká. Jenže tohle pondělí jsem byla u doktora (podle poslední MS 5+2) a na UTZ nic a tečka. HCG z krve 826, taže mám přijít příští pondělí znovu, protože má podezření na mimoděložní. No a já to asi nevydržím, pořád se jen pozoruju jestli mě napravo nebolí břicho víc než nalevo a jsem už úplně vyřízená a to je teprv čtvrtek :frowning2:
20. bře 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice parada velká gratulace :wink: tak mě příští týden ti pro to jen potvrdí na 100% a bude :wink:
20. bře 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem dneska dělala další kontrolní test ;) je to dokonce citlivost 25 ;) já se té příští středy snad nedočkám .....
20. bře 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anyza Ahoj ;) neboj já myslím že to bude ok. Ovulace mohla být později takže můžeš být méně a nemuselo jít nic vidět .... a já dneska i četla že jestli jde tak brzo něco vidět záleží jak na schopnostech doktora, technice tak i na velikosti dělohy .... hlavně klidek ;) příští týden už se něco ukáže !!! ;)
20. bře 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza jj většinou je tehu o 2 tt mladci a na ultrazvuku něco vidí až ukoncenym 4tt.Takže buď v klidu at mimcu neublizis,první 3 měsíce jsou nejdůležitější.
20. bře 2014 v 17:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice super,paráda....hezky se mnozime :grinning: to je bomba,uzivej si ten malej zázrak :grinning:
20. bře 2014 v 17:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No užívám, i když s malou obavou...podle technických možností početí už musím být v šestém týdnu...jsme sice maličky jen 2mm, akle zase náznak srdeční akce byl, tak snad se nemusím zatím ničeho obávat...ale do příštího čtvrtka to bude dlouhé :(
20. bře 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza Vydrž, já dneska byla taky...podle ms jsem měla být 7+0, tzn. začínat osmý týden, ale dr. taky odhadoval o dva týdny menší plůdek...takže taky týden čekačka, jak to dopadne...před 14 dny jsem byla na kontrole kůli zpoždění a dokonce mi prdnul vyvolávačku a to už jsem podle menses byla 5+0 a nic neviděl :slight_smile:
20. bře 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek