• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@monikaklosova No prozatím je důležité, že jde opravdu o těhu, že je tam, kde má být a zdá se že živé...A te´d už jen aby rostlo a sílilo :slight_smile:
20. bře 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin zrovna to ctu v letaku, akce 3 za cenu 2 jejich znacka do 31.3. pri koupi 3 je vzdy nejlevnejsi zdarma. mozna se clovek musi primo zeptat, ze chce 2, ale v ramci akce vlastne vezme 3. asi ne vsude to rovnou nabidnou, kdyz se ptas jen po dvou.
20. bře 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice presne tak, dulezite, ze tehu potvrzeno, ze je umisteno tam kde ma a to dalsi prijde casem. ja to tak take mela, na 1 kontrole vzdy udelal utz, aby mi to potvrdil a zjistil, ze je spravne v deloze a pak me obj.tak, aby bylo videt uz srdicko, resp. akce
20. bře 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No u mě srdeční akci zachytil...ale spíš byl vykolejený z toho, že je to mladší než by dle výpočtu mělo :slight_smile:))) No já to říkám, že tento cyklus je celý pošahaný :slight_smile:))
20. bře 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice a ten fakt, ze vubec jsi, kdyz to videl ted bez sance, nijak nekomentoval?
20. bře 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No byl zmaten :slight_smile: Ale jelikož zmizení folikulů objevil jiný dr., tak to nijak nekomentoval...říkal, že přihodit se mohlo cokoli, dvojitá ovulace, pozdější ovulace atd...že nemá smysl po tom pátrat, hlavně, že se to stalo :slight_smile:
20. bře 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no to je jasny, hlavne, ze to je. uz tomu veris? :slight_smile:
20. bře 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No ted uz jsem to viděla na vlastní oči... :slight_smile:
20. bře 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice
@verik2
@monikaklosova
Dík holky, taky pořád doufám, ovu jsem podle testu měla asi 18DC, tak o něco mladší asi bude, ale to čekání šílený, vůbec nevim, jak ten víkend přečkám.
20. bře 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Já se přiznávám, že ti trochu závidím, ale moc ti to přeju a držím palce, ať vše pokračuje podle plánu :wink:
20. bře 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza Klidně se přiznej :slight_smile: já taky záviděla všem se dvěma čárkama...já mám zas teď strach, že je mimi na ten tt hrozně malinké :( Ale určo to bude v pořádku...u nás obou!
20. bře 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Jojo jsem závistivá baba :grinning:
Už aby byl ten příští týden za námi, co :wink:
20. bře 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach ano, už aby bylo za týden a já věděla na čem jsem :grinning: Kdy jste dělali první testy? 12DPO?
20. bře 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Počkej cca 14 dní, ať máš jistotu :slight_smile:))
20. bře 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza Jojo, potřebovali bychom ten posunovač času, co měla Hermiona :slight_smile:))
20. bře 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice buď v klidu já byla v 7 tt bez srdeční akce a za týden už tlouklo dobře. Ničeho se nestrachuj
20. bře 2014 ve 22:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaropa Hm, já dělala minule ovu test cca 25x :grinning: Takže ti plně rozumím... Horší je, že celou dobu taky zbytečně...
@lupinpupin Akce v Dr Max mě zaujala - ale na webu jsem zmínku nenašla :frowning2: Tak tam zkusím zajít, jestli si vzpomenu.
20. bře 2014 ve 22:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Faaakt???Tak fajn, tak to nebudu stresovat a budu trpělivá :slight_smile:
20. bře 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jj taky jsem se divila. Občas si to mimco dává načas. Já to taky neřešila i staří plodu říkal mladší a za týden už bilo srdíčko pravidelně,že jsem to viděla i já. Hlavně zadnej stres do 12 tt je to nejdůležitější, co se vývoje týče :grinning:
21. bře 2014 v 06:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza ne asi ale určitě. Taky záleží na kvalitě ultrazvuku. Ale před 4tt ti to nepotvrdí skoro zadnej, je to strašně malý. Takže počkej a nestresuj se.
21. bře 2014 v 06:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak máme taky akci 2+1, takže mám nakoupeno a za pár dnů na to opět vlítnout. Gynex už je taky na cestě, takže ... :wink:
21. bře 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
21. bře 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no litá to hrozně taky bych řekla,že to byl možná anovulacni cyklus :frowning2:
21. bře 2014 v 08:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem ráda, že i u vás akce je a mohly jste ušetřit taky nějakou kačku.
21. bře 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Až ted jsem se dostala k netu a tak čtu tu radostnou zprávu! Je super, že se má mrňousek tak pěkně k světu a s tím že je mrňousek mladší si nic nedělej. Důležité, že tam je a srdíčko tluče :wink: . Jen si to užívej a neboj do příštího týdne to uteče.
A co nato manžel? Už uvěřil? :grinning:
21. bře 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza no ono co jsem četla tak dokud je HCG pod 1000 tak na UTZ nic není vidět... A doktorka ti neudělala kontrolní odběr HCG? To se při podezření na mimoděložní dělá...nabere se jeden den HCG a za 2 nebo 3dny další a podle toho jak narostlo se to nejlépe vyhodnotí. Jestli si měla posunutou ovulku,tak je jasné, že je mrňousek mladší :wink: neboj bude to v pořádku. Ně u tohodle vždycky štve, že když jsem to řekla doktorům, že byla ovulka až 20DC,tak mi řekli, že to je jedno, že se řídí podle termínu MS a UTZ....přitom si myslím, že je důležitější termín ovulky...no doktoři...to jsou řípady :grinning:
21. bře 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Uveril a mel hroznou radost :wink:))) Dokonce vcera projizdel kalendar :slight_smile: Ted uz jen aby fazolka rostla a byla ok :slight_smile:
21. bře 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice gratuluji to jsou holky překvapení s testíkama // :slight_smile: já jdu na kontrolu až 7.4 to budu 8+3tt tak bude i srdíčko :wink:
21. bře 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, dnes jsem si vzpomněla na Kamču, Danielka :grinning:
21. bře 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Velmi zvláštní...ty jsi prostě exot :slight_smile:))
21. bře 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek