• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

22. března 2017 
@ircas1978 jj zni to tak jednoduse a pritom je to tak slozite :slight_smile:. Se kolik let chranime, aby jsme neotehotneli a prritom otehotnet je tak slozite :slight_smile:
7. led 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no práve to je paradox co?
7. led 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to máš pravdu. kdybych věděla to co dnes tak bych ani HA nebrala, to by bylo ušetřených peněz :grinning:
7. led 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ji to máte pravdu nejdřív tomu x let člověk bráni a pak se ( v horším případe) x let snaží. Je to paradox jako to ze spousta lidi mimi nechce a mají a naopak..... Ale věřím že nám všem bude brzy dopřáno. Já mám jasný plán, me loni na Valentýna požádal manžel o ruku, takže já ho letos obdaruju prckem v bříšku :slight_smile:. A ne že ne :slight_smile: :slight_smile:. Leden je náš !!!!
7. led 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova říkám si úplně to samé, denně vídám bezdomovce, nebo takouvou nasí městskou spodinu a ty ženský maj furt břicha - navím kam pak ty děti dávají,ale pak už je s nimi nevidím :unamused: bud jim je vezmou a nebo... radsi ani nedomýšlím. A my, kteří by jsme dítka chtěli a postarali se, byli v čistotě a milováni tak je nemáme, nebo dlouho na ně čekámě. Jsou i vyjímky kteří je mají hned,ale nějak k nim nespadam.
7. led 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle neboj dočkáme se :slight_smile: uteče to a za chvíli budeme tlačit kočárek :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jj už mám vyhlídnutý :grinning:
7. led 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle tak to já ještě ne :slight_smile: jsem pozadu !
7. led 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 , že vám se lezu:slight_smile: my jsme měli první stejně rychle na první pokus, druhé jsme ani nechtěli - jeden sex za celý měsíc podle mne mimo plodné dny a bylo (ale potrat v 9tt). Letos když jsme chtěli tak se zadařilo za 3 měsíce a zase potrat v 6tt a pak další 3 měsíce na poslední platný pokus:slight_smile::slight_smile:.
Ale je fakt, že já jsem za celý svůj život brala antikoncepce dohromady tak 3 roky (ne vkuse). Dokonce jsme někde četla, že díky antikoncepci si ženy vyberou ty nesprávné partnery, protože nefungují ty správné mechanismy na vyčuchání toho pravého (imunitně, geneticky...)
7. led 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Já očekávám 15.ledna, takže příští středu, ale uvidím jestli kontryhel neudělal něco is mým 25-26denním cyklem a neposune se mi to.Ale díky BT to snad budu vědět v předstihu.
Ale stalo se mi ted něco jiného, zlomilo se to ve mě a jsem vnitřně klidná. Stresovala jsem se, když se nezadařilo a ted mám pocit, že je to v pořádku a že každý měsíc, kdy se to nepovede, mě aspoň posune blíž k měsíci, kdy se to podaří. Zvláštní proměna :slight_smile:
7. led 2014 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova teda ted jsi mě navnadila, mimi jako dárek k Valentýnu by bylo nezapomenutelný :slight_smile: Tak snad to vyjde aspoň některé z nás :slight_smile:
7. led 2014 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n že jo :slight_smile: no tak za chvíli hurá do snažení. Ovu očekávám +/- příští vikend, tak třeba do třetice všeho dobrého to zlomime a bude nás tu co nejvíc s dareckama pro partnery :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny:wink: tak se k vám taky přidávám, pokud můžu :grinning: V listopadu jsem vysadila HA a od Vánoc se snažíme:- tak uvidíme jestli se brzo zadaří:wink:
7. led 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulinka44 Ahoj, vítej, koukám další Míša do party :slight_smile:
7. led 2014 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nooo tak holky :slight_smile: právě jsem dostala sekec od chlapa......cituju: vys..r se na to,pořád nad tim přemyšliš,furt něco počítaš,seš jak blázen,ve stresu,co jak kdyby....nech to bejt,budeme šu..t ob den a nazdar...uvidiš že příští měsíc budeš v tom .............................tak a ja na něj čumim jak puk a to mi ještě řekl když přišel domu : ty něco bereš?máš sjetý oči :grinning: chápete to
7. led 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ircas1978 :D :D No on má možná pravdu, ale naprosto chápu, jsem na tom podobně...teda s tím rozdílem, že už si i jak blázen připadám :slight_smile:
7. led 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no já už ted taky :slight_smile: ale asi na tom fakt neco bude .....potřebuju najakou jinou zábavu....
7. led 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulinka44 vítám tě a pozor...je to tady silně návykové :slight_smile:
7. led 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ircas1978 to já vím, že je koník silně návykový:wink: Už nějakou dobu sem chodím, ale konečně už se mě to taky týká:grinning:
7. led 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle
@monikaklosova No já už mám kočárek taky vyhlédnutý, respektive doufám, že ho zdědím po sestřence :grinning: Je uplně super, chci ho :grinning:
7. led 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori Ještěže jsem manžela poznala ještě když jsem prášky nebrala a vyčichala si toho pravého :grinning:
7. led 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Huhůů, taky čekám příští víkend ovu :slight_smile:)

@misulinka44 Vítám tě ale jako holky, vy Míše jste se proti nám spikly :grinning: Přesila :grinning:
7. led 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori
@ivet1987
taky jsem si ho vyčichala před tím, než jsem je brala :grinning:
7. led 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin dekuji, tak se hlasim, ze zase nic. Ale zubata zatim nedorazila, takze nadeje je stale :slight_smile:
7. led 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Povidej jaky?Chci nejake rozptyleni...a predvyber neuskodi :slight_smile:
7. led 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 Taky hlasim,ze jedem na branu o vikendu!Koukam super soulad :wink:
7. led 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje kolegyně se taky snaží, jedeme spolu tandem :slight_smile: ale právě její manžel je už z toho na prášky, jak se pozoruje, přemýšlí a tak :slight_smile: Já to dělám tak, že to před manželem moc nerozebírám aby mě neměl po krk a nešprajcl se :grinning:
7. led 2014 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, já jsem dnes zjistila, lépe řečeno, byla mi zjištěna autoimunitní porucha na vajíčku, to znamená, že prý si moje vajíčka vytváří proti sobě sama protilátky, takže bych neotěhotněla ani kdybychom se rozkrájeli. :rolling_eyes: Jsem ráda, že se na to přišlo po relativně krátké době snažení :unamused: tak mi prosím držte pěsti, ať se léčba zdaří...nemáte s tím některá zkušenosti? Neslyšely jste o tom něco?
7. led 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moon10 tak tohle slyším poprvé......držím pěsti at je lépe :slight_smile:
7. led 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ale az pristi vikend :slight_smile:
kocarek je hnedy a ma velke kola, ale vic ti k tomu nsreknu, nevim :grinning: Je to sada i s tim nositkem a autosedackou. Ehm, jak se jmenuje to vajicko nositko? :grinning:
7. led 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek