• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@verik2 no vidis jak to leti. nam kdyby to vyslo hned, taky jsem tak mohla byt. by se v praci divili az bych se vratila s briskem :dizzy_face:
22. bře 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co dnes delate? Je osklivo, tak na prochazku to neni, u nas prsi.
23. bře 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia nevím jak holky, ale já našla dnes pozitivní ovu test :grinning:, tak lány jsou jesné, jen mi to tu všechno spí :frowning2:...
23. bře 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak to je fajn, ze ti to vychazi takhle pravidelne. Ja mela vcera o neco malinko slabsi testovaci, tak asi opravdu nejvyraznejsi byla o den drive, tudiz tedko 13DC. Tuleni bylo, tak uvidime zda z toho tentokrat neco bude.
23. bře 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto je moje dnešní překvápko :grinning:, dělám první měsíc s dr.maxe, tak sem tomu nevěřila a raději uělala i ty své :grinning:
23. bře 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@donia tak zkoušej testíky dál, hoď sem foto taky :-P
23. bře 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja mam take dr. maxe a videt to je pekne. S fotkama to bude problem, nejde nam kabel pripojit k PC (spatna resp. nejak vyviklana zdirka) a tak musim vse pres manzela. Stahuje je do notebooku a pak mi je preposila. To vis, to bych blbe vysvetlovala proc si fotim ovu testy, ani nevi, ze je delam :grinning:
23. bře 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia aha, tak to chápu :-P, já to dělám přes telefon :-P, mám věčně vybitý foťák :frowning2:, mládě ho zapomíná vypínat :grinning:... tak uvidíš :wink:, snad se zadaří, my měli také včera tulení, a to jsem si myslěla, že to jsou výstřeli do tmy a asi nebudou :grinning:
23. bře 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok takze taky den pred tim, nez jsi mela pozitivni ovu test, nebo? My zrovna take a pak 24 hod. po pozitivnim, tak snad..
23. bře 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj, den před pozitivním a asi dnes večer a zítra uvidíme, protože má chlap odpolední a to nevím zda vydržím na něj čekat :grinning:, většinou ani nevím, že přijel domů :frowning2:... ale jsem ráda, že to vyšlo takhle, sice si furt říkám, že když se tento měsíc zadaří, tak ukradneme prckovi vánoce nebo narozeniny, tím, že bude u nich narozený, ale co, necháme to na přírodě :wink:
23. bře 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no ja jsem na to taky desna, nejlepe narozeni v lete, aby se dalo dobre slavit :slight_smile: a taky koukam, aby nemeli narozky a svatky u sebe, ale nekdy to asi fakt nejde. Ja mela jmeno Nicolka vysnene uz tolik let a tak bych to dala i kdyby se mela narodit na ten samy den co ma svatek. U prvniho to nevyslo, kdyz byl kluk, tak ted po druhe ano. Take si rikam, ze se snazime nekolikaty mesic a nejde to, tak jestli to ma vyjit ted, proste to tak bude. Tim spis, ze je mi to asi ted z casti jedno, resp. nevadilo by mi tolik, kdyby ted ne. Tak ono to treba zrovna na just vyjde :grinning:
23. bře 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no sem zvedav, zda to uz vyjde :grinning:
23. bře 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Tak to máš hezké testíky, já testovala min.měsíc s Maxem taky poprvé a tu druhou čárku jsem tak silnou neměla ani jednou, Uvidíme tento měsíc, mrcha pomalu končí, tak příští týden to zase začne :slight_smile:
23. bře 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
U me ovu ještě nic tak čekám:slight_smile:
23. bře 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak to budu držet palčáky, aby se dálnice ukázala :slight_smile:
@andrusinka a kdypak ji čekáš? já pila kakost, kontryhel a teď ještě piju džusíky, tak nevím, zda to mělo vliv na ovu, že je o den dřív, ale jsem ráda, že je :slight_smile:
23. bře 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok
tak to mame stejne, ja ted take o den drive, piju jen nosifol, take mam ale ovu pekne bolestivou

@andrusinka
to nam pekne vychazi, ja, teok a ty MS ob den za sebou, ovu taky, ja v patek, teok dnes, tak ty ji cekej v utery :slight_smile:
23. bře 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia me zatim nic neboli a to me bolivala hodne :frowning2:
23. bře 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci miminkooo :(
23. bře 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivet1987 bude, neboj
23. bře 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 copak je??? neboj, dočkáš se :slight_smile:, ber to tak, že sou holčiny, které se snaží déle jako my :frowning2:
23. bře 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok
@peicul Nějak mě přepadla zase depka. asi na tom něco bude, když na začátku doktorka řekla, že to může trvat rok... Určitě budu poslední, která se dočká :grinning: Nebo taky vůbec :( Tento měsíc ovu nebyla, myslím že to bude zase na injekci a prostě nevím :(
23. bře 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 určitě se dočkáš, srovná se tělo a s ním i cyklus a pak to půjde hned.
23. bře 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 neboj, klasika, nas to take prepada vzdy pred ocekavanim menzes. Me kdyz sestricka v listopadu rikala, at prijdu na prevenci, ze mi aspon dr. rekne, ze je vse v poradku a na jare se muzeme snazit, tak jsem si taky rikala jak je to za dlouho. A podivej, dle dr. vse ok a uz je skoro duben a nic. Tak musime cekat a doufat.
23. bře 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No jo, jenže mě štve, že jsem ještě neměla ani jednu jedinou možnost, kdy otěhotnět, protože jen co jsme se začali snažit, tak jsem se rozbila a nic :( První cyklus trval vlastně délku dvou a tento vůbec ovu, nic.
23. bře 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no, tak zkus dr., aby s tím něco udělala, aby se ti vrátila ovu a ten cyklus srovnat, nejsi jediná, která to tak má, tak to musí jít zpravit :slight_smile:... nenechat se odbýt :frowning2:
23. bře 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Když ona mi hned po prvním cyklu vnutila clostilbegyt a to betu až jako krajní možnost :( Zatím to brát nechci.
23. bře 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 hele, já ovu mám, cyklus pravidelný a stejně prd :frowning2:... já bych brala ty prášky, když chci mímo, nevím no :frowning2:, buď si počkám až se to srovná samo, ale pak se nestresuji a nebo pomůžu a bude mi líp :slight_smile:... ale já to asi beru jinak, jak jsem nemocná, tak už vím, že se nemá nic podceňovat :frowning2:
23. bře 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak já hlásím, že mám po MS a ve středu mi končí šestinedělí...hurá :grinning:. No a tak tomu ted necháme volný průběh, budu pak sledovat jen hlen jestli dorazí a další cyklus se na to vrhnem. To to nějak uteklo. Když by se nestalo co se stalo,tak bych těd měla asi už pěkně velkej pupek a byla v nějakým 15tt :confused:
23. bře 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 neves hlavu, bude lip :wink: mam to jako teok, pravidelnou MS i ovu a taky nic, takze ani spravne fungovani neni zarukou, ze je to hned.
23. bře 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám už 2 dny mít ms, kde nic tu nic a na testu není ani duch :frowning2:
23. bře 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek