• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@lupinpupin no vidis, to to uteklo. Nekdy me az desi, jak ten cas leti. Tak fajn, hlavne, ze fungujes :wink:
23. bře 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@l_baruska vydrz, nekomu se to ukazuje az dele. A nebo take MS dorazi pozdeji. Nejake priznaky mas? At uz blizici se MS nebo pripadne znamky tehu?
23. bře 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia krom toho, že jsem unavená, tak nic
23. bře 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l_baruska to ja ted mivam pred menzes pravidelne, tak z toho se toho moc usoudit neda. No nezbyva nez pockat par dni a uvidis. Bud dorazi MS, nebo zkus test znovu. Drzim palce.
23. bře 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia počkám dva tři dny a zkusím, a pokud ani koncem týdne nic, asi zavolám na gyndu
23. bře 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 Ahojka tak jak se cítíš ? Nějaké novinky ? já už se nemůžu dočkat středy až se dozvím jak to všechno vypadá ;)
@maice a co ty ? jak se vede ? už tě zachvátily ranní nevolnosti ?
U mě nic, jen mě bolí prsa, jsem šíleně unavená a BT mám pořad vysokou :D jinak nic .... španě mi není, podbřišek už taky cítím méně....
24. bře 2014 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova koukam, ze ta unava je hned od zacatku. ja uz si to presne nepamatuji kdy zacla, ale vim, ze byla desna, furt se mi chtelo spat. tak to si to pak vsechno vychutnam hezky uz v praci :unamused:
24. bře 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Ty jo, tak to opravdu uteklo !!!! Tak držím palce na další snažení, ať se brzo zadaří ! :slight_smile:
24. bře 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova hojky,no tak zatim je to ok...u prvního mi bylo blbe a ted to jde,,,nekdy citim trochu zaludek ale neni to tak hrozný,,,bricho me boli taky méne...prsa cítim taky málo..jinak ted pořád zívám to je hruza a co je dalsi porad chodim curat :grinning: no já se taky nemuzu dockat stredy... doufam že bude vše v pořádku..
24. bře 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak buď to tento týden dostanu a nebo teplota stoupne a teprve je ovu :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
24. bře 2014 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova No ja mam rano hodne pomaly rozjezd,je mi zle a jsem silene unavena...celou nedeli jsem prospala.Na prsou porad citlive bradavky.Taky uz se nemuzu dockat ctvrtka az uvidim mrnouska...
24. bře 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia
@lenkasaf jj holky c3kala jsem, ze se mi to povlece a ono to celkem uteklo. Tak jeste par tydnu a hupsnem na to na ostro :slight_smile:. Zatim zacnem jen nacvicovat :grinning:
24. bře 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky si pamatuju, ze jsem v tehu jen spala a spala....porad jsem polehavala.
24. bře 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jo, to je fakt udesne. Pamatuji si, jak jsem synovi rikala, ze se mi chce spat, at si jde chvilku do pokojiku hrat sam. A on poslusne sel :wink: Bylo mu uz 6, takze rozumny, parada. Ted si to pekne vyzeru vse v praci, stres a honicka nez se do toho zase dostanu a pokud se nam zrovna zadari, tak jeste ta unava k tomu. No to bude neco. :cry:
24. bře 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky jsem asi 16 DC.... zatím to vypadá že Provera funguje.... takže prý tak za 9 - 11 dní by měla přijít mrcha...... to bude dlouhýýýý. navíc na mě skočila ukrutná chřipajzna.... fuj.
Já už chci taky mimíska! :slight_smile: teď jsem koukala do kalkulaček a narodil by se budoucí babičce kolem narozenin... to by byl dáreček... ona by se z toho fakt pos.... ale ne radostí bohužel :slight_smile:
jinak všem potvrzeným těhulkám hlavně zdravíčko a ať se vše vyvíjí jak má.
Holky přemýšlím o nějakém způsobu zjišťování ovulky... s ovulačními testy bych musela furt někoho otravovat a měření bt mi taky moc nesedí protože náš mluvící teploměr je hodně nepřesný a trvá to celou věčnost... možná třeba nějaký výpočet? nebo jak to jinak vysledovat? Díky za případné rady.
24. bře 2014 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 Tak at se z te chripky brzy zotavis. Me od mereni BT dr. rovnou odrazoval, me vyhovuji ty ovu testy, ale chapu, ze u tebe je problematictejsi. Jedine to mesic, dva nejak poresit pres nekoho, jde ve finale o par dnu kolem predpokladane ovu, nez to zjistis. Pak v te potvzene dle testu, dobe se pozorovat a pak uz to na sobe poznas rovnou sama. Ja ji mam ted dost bolestivou a zjistuji, ze kazdy mesic i silneji a boli me vajecniky, takze pak uz se to da takhle.
24. bře 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zmatena :fearful:
24. bře 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia díky za radu, no uvidíme, není to pro mě zrovna příjemné řešit to s někým dalším a zvlášť někoho otravovat častěji kvůli kontrole ovu nebo těhu testů.... ach jo kéž by to šlo nějak vyhodnotit samostatně :(
teď mě celý den pronásleduje myšlenka že bych testovala protože nevím jestli jsem 16 DC nebo už 34 DC záleží totiž na tom jestli to šestidenní slabé krvácení byla opravdu mrška.... ach jo to čekání je strašné. kašlu na to, stejně to zase nevyšlo :(
24. bře 2014 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok co to jeeeee? :grinning: ze kdy?
24. bře 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to jsou ovu testy, ale mám už druhý den pozitivní :grinning:
24. bře 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok nekde jsem cetla, ze nekdo to zachyti jen par hodin, jiny zase dele, tak to jsi asi ty :sweat_smile:
zkus jeste zitra a uvidis zda slabne
24. bře 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok co já bych za takové dálnice dala !!!!! :grinning:
24. bře 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 na uhnizdeni je 6 dni spineni moc. tak bud slaba ms ze stresu, nebo byla nizka delozni sliznice, tudiz se nemelo poradne co odlupovat a nebo tehu byt muzes a bylo to misto ms, nekdo to v zacatcich mit muze. tezko rict, lidske telo je jedna velka zahada. tak asi nezbyva nez pockat a tulit se stejne dle chuti, jednou se na to spravne misto dostat musi :wink:
24. bře 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf ti jednu pujci, kdyz ma dve :grinning: :grinning:
24. bře 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenkasaf koukam na to jako puk, uvidime co zitra :slight_smile:.. nevim zda je ta dalnice vyhra, kdyz z ni stejne nic neni :frowning2:
@donia zitra uvidime, ale koukala jsem na to jako puk :grinning: jsou dekane cca 24hodin po sobe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já vím máš pravdu, občas to na mě padne nějaký smutek... no v nejhorším to jistí umělé oplodnění.... docela si přeju aby ta mrška tentokrát dorazila v pořádku, abych věděla že se mi cyklus srovnává a mohli jsme začít šesté kolo. Tak uvidím no, díky za podporu.
24. bře 2014 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 to si klidne postezuj, neboj, na nas ostatni to take pada. jsou dny kdy je lepe, ale pak zase hure. ja uz jsem obj. do CARu, tak to taky vidim na pomoc lekaru, kdyz se do te doby nezadari.
24. bře 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to jsi teda poradna samice, kdyz mas takove hodnoty :grinning: tak to by bylo, aby uz nebylo :grinning:
24. bře 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia :grinning: a jak me picha ted pravy vajecnik, hnus :frowning2:
24. bře 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok zvlastni, ze me take boli prevazne jen pravy, ale kazdy cyklus - nejsem divna?
24. bře 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek