• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@donia s tímto ti neporadím, ale měli by se střídat, ne?
24. bře 2014 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Ahoj, po delsi dobe jsem zase tu :slight_smile: Taky uz mi dorazila MS, tak jsem rada, ze po tehle strance jsem v poradku. My jsme se rozhodli, ze se snazenim pockame 3 mesice. Vim, ze nikdy neni nic jiste, ale chci minimalizovat riziko, ze by moje telo bylo zase nedostatecne pripravene. Takze prelom kvetna/cervna uz zacneme s pokusy... Tak ti preji, at se vam dari a co nejdrive se ti pak objevi // :wink:
24. bře 2014 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok no to by prave mely, tak me udivuje, ze vzdy citim vic ten pravy. No, asi je to jedno, dve deti se povedly hned, tak ted pockat na to treti :dizzy_face:
24. bře 2014 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia a proč by měli ty pravé bolet víc?
24. bře 2014 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok nee, myslela jsem, ze by se mely kazdy mesic stridat, jak pises ty :grinning:
24. bře 2014 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia mě taky bolí hlavně pravý, asi jsem taky divná. :slight_smile:
24. bře 2014 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nevíte některá, jestli můžu při používání Gynexu pít ještě kontryhelový čaj ?
24. bře 2014 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak a shrnutí pro mě, bylinky, čaje , všechny ověřené prkotiny co pomáhají, kdy co atd :grinning:
24. bře 2014 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia ja to opet blbe pochopila :grinning:
@lenkasaf ja si myslim, ze muze :slight_smile:
24. bře 2014 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf myslím že můžeš, ale podle mě už to není potřeba když se podívaš na složení gynexu zjistíš že kontryhel už obsahuje ;)
@ivet1987 zkus taky ten Gynex ;) třeba ti pomůže ;)
24. bře 2014 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia Nejsi divná, mě taky dominantní folikuly produkoval pouze levý vaječník. Prý je celkově větší a silnější, takže ovuloval každý měsíc jen ten jeden, ne všem se střídají pravidelně :slight_smile:
24. bře 2014 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice tak to mě špatně není vůbec ;) ale unavená jsem strašně kdybych mohla tak celý den jen proležím ... navic to počasí tomu taky moc nepřidá .... no já jdu ve středu na 8 tak uvidíme..... trašně se teším a zároveň se bojím .....
@ircas1978 určitě bude všechno v pořádku ... mimiskové jsou tam kde mají a krásně rostou ;)
@donia no já jsem v práci marná :frowning2: a celý týden mam odpolední do desiti ... to nedám... doma už usínám před devátou :D tak než dojedu je 11 :grinning: usnu někde po cestě v autobuse :D
24. bře 2014 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 Gynex je super na upravení cyklu, ale ve tvém případě bych se nebránila ani tomu clostilbegytu, psala si, že je to pro tebe krajní řešení, na druhou stranu, je to hormon, který tvém tělu chybí a který ty mu dodáš...navíc pokud jsi pod lékařským dohledem, tak bych se toho nebála vubec :slight_smile: mě evidentně ovulaci nastartoval velmi úspěšně :slight_smile:
24. bře 2014 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova Určo bude vše ok. Já už chci taky čtvrteeeek :slight_smile:)))
24. bře 2014 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice neboooj dočkáme se ;) ale je to hrůza to čekání !!!
24. bře 2014 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf no tak to uz jsme dve, tak to nebudeme divne, to uz bude normal :grinning:
24. bře 2014 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maice aha, ja vzdy slysela, ze se to strida, proto kdyz ma nekdo problem s vajecnikem, nebo vejcovodem, tak ma sanci vzdy ob mesic na otehotneni, vzdy kdyz je aktivni ten zdravy. Tak holt asi ne a je to nekdy i jinak..
24. bře 2014 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova a co kde delas, ze takhle na smeny? Ani nevis jak ti i tu unavu zavidim, kdyz je z tohoto krasneho duvodu :wink:
24. bře 2014 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia to bys neuhodla ;) v cestovce na call centru ...a směny do 22 dobrý ještě před rokem jsme měli nonstop provoz takže i noční (a lidi fakt volali) :grinning: klidně i o štědrém dnu, na Silvestra .... jasně pro miminko všechno ;) unavu bolesti nevolnosti všechno zladnu jen ať je prckovi dobře ;)
24. bře 2014 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova tak to jsem jeste neslysela, ze by mela cestovka non stop. Ale zase je pravda, ze hlavne vecer / v noci lidi smejdi po netu a shaneji, tak je fajn, ze se mohou rovnou i dovolat. Mate nejake special destinace, nebo vse?
24. bře 2014 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia jj přesně tak v noci šmejdí a pak volají :D néé nic spešl .... klasika prostě od všeho něco ....
24. bře 2014 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova ahojky, tak já jdu k doktoroj zítra a taky se tesim,ale zároven i bojim, jde semnou i pritel, tak jsem zvedavá, jestli už bude něco videt. Jinak mě pořád bolí břicho hlavne vecer mi je divne. tak si pak dáme vědět jak to dopadlo. samo že dobře :wink:
24. bře 2014 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle hned dej vědět až se vrátís od dr. Jsem zvědavá. Taky budu zítra informovat. :wink: Drzim palce ať je vše v nejlepším pořádku !!!
25. bře 2014 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 jak na horskej dráze. Todle jsem v životě neviděla. Uvidíš co to s tebou udělá
25. bře 2014 v 08:00  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova já to mám taky furt a to jsem už 18 tt 2 prvky doma a taky bych furt jen spala, to je děs. Chodím spat v 10 a ležím do 9 a stejně bych šla spat i odpoledne s dcerou... Asi celé tehu prospím a prolitam na záchod. Nic jiného totiž nedělám. Ve středu na gyndu a docela se bojím mám takový dojem,že jsem opět zhubla.... To mě asi nepochvali
25. bře 2014 v 08:10  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčátka, koukám,že nás jde zítra dost k doktorovi. Tak snad všichni dopadem dobře Budem si držet palečky. Já tam mam být až v 17 hodin a doufám, že už uvidí i pohlaví tím starým kramem co tam má :wink: jinak mě nepochvali, furt hubnu, nenabrala jsem ani gram a v 18 tt už bude asi chtít vidět bud přírůstek váhy a nebo že nebudu hubnout a já mám takový dojem, že teď mě šlo dolů za měsíc kilo a půl :slight_smile: no uvidíme co řekne, naše váha mi naváží víc než ta jeho. Tak uvidím o kolik. Občas naváží i 3 kila a já mám jen o půl kila víc než posledně u doktora což by znamenalo 2 a půl kila dole..... A to už bude asi moc. Břicho stále neroste. Jen děloha už se začne vyklanet ven.... Uvidíme
25. bře 2014 v 08:18  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 že to říkáš zrovna ty, které graf neukázal taky nic když byla těhotná, ani ovu :grinning:
25. bře 2014 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 a to hubnes, ze nejis, ze ti neni dobre, nebo to jde nejak "samo"?
25. bře 2014 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak já hlásím, že po čtyřech dnech dnes docela klidné ráno, až jsem z toho nervozní jestli je vše v pořádku :( měli jste to taky tak - někdy líp a někdy hůř?
25. bře 2014 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “spam”
25. bře 2014 v 09:13 • mereni_iq
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek