• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@donia jde to samo proste.jim min než jindy ale jim... Asi je to tím, že večer jen ovoce a zeleninu :grinning:
25. bře 2014 v 10:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 :grinning:náhodou mi to těhotenství ukázal. Sice až tak kolem 20 dne byla teplota vysoko, ale ukázal :grinning:
25. bře 2014 v 10:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ano. Mam to jak na horské dráze :grinning: jednou prospím celý den a když je pěkně tak jdu i na procházku a nic mě není. :wink:
25. bře 2014 v 10:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se z toho zblázním... po 17 dnech zase krvácení... sice slabě ale mám pocit že se to rozjede, a bolí mě břicho :( takže nejen že se cyklus nesrovnal ale zase nic... já se asi nedočkám a skončím v Caru na umělém :( už tomu fakt nevěřím, asi to tak zkrátka má být...
25. bře 2014 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 občas jiná možnost není... A nebo slabé krvácení může být uhnízdění vajíčka. I když já to i v tehu na 3 dny dostala, silně a pak jak když utne a konec. Uvidíš co se z toho vyklube, budu držet palečky
25. bře 2014 ve 13:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 neboj, ja uz jsem do CARu take objednana, nekdy to holt jinak nejde. A nebo to vyjde, jeste nez na tebe dojde rada :wink: V to ja stale doufam, termin mam az v cervnu.
25. bře 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2
@donia díky holky... no uvidíme co to bude :slight_smile: spíš si myslím že ta mrcha... kéž by se mi tenhle cyklus alespoň srovnal.... takhle ani nemáme kdy zadělávat když máme furt rudou návštěvu :( zkusím ode dneška zase tu Proveru a budu se modlit.... alespoň za delší cyklus....a to jsem neznaboh :slight_smile: no a když pámbíček nepomůže tak pomůžou doktoři.... už abych na to začala šetřit prašule :(
donia díky, přeji ti ať to stihneš dřív než na tebe příjde řada v Caru.
25. bře 2014 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všem co jdou zítra k doktorovi držím pěsti.
Já byla na kontrole dneska. A mám radost. Váček se zvětšuje má už 6mm a uvnitř se prý začíná tvořit embryjko, srdíčko ještě není, ale to nevadí věřím, že brzo bude. Na to, že před týdnem nebylo na utz vidět vůbec nic a strašili mě mimiděložním těhotenstvím jsem vážně šťastná. Ještě mi teda našli svalový miom a zjistilo se, že mám dvorohou dělohu, no prý to nemám řešit, ale dostala jsem uthrogestan, prý provšechny případy, tak snad bude v pořádku.
@missuulle Co ty, jak jsi dopadla?
25. bře 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to jsem zvědavá jestli to tento týden dostanu, nebo fakt teplota se udrží a ovu by přeci jen 27DC byla :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
25. bře 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza no tak to jsou dobre zpravy, to je fajn :wink:
25. bře 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to je vazne zvlastni. Vidi dr. ty tve krivky :grinning: myslim ty na papire :grinning: :grinning:
25. bře 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 dekuji, jsi hodna, uvidim pristi vikend zda to klaplo ted. A kdyz ne, mam na to jeste 2 cykly.
25. bře 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak co dnesni testik, zase takova dalnice? :grinning:
25. bře 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Jojo, mám hroznou radost a to jsem byla tak nervózní, když jsem tam šla. Snad i Tobě se brzo zadaří, budu držet pěsti :grinning:
25. bře 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Né ona mi řekla že nemám ovulaci a grafy ji ani nezajímaly minulé a minule -doufám- ovu byla :grinning:
25. bře 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojda, neee, dnes už zase duch, takže v poho :grinning:, břicho nebolí, kromě toho včerejšího brut píchání to vcelku nepozoruji, jen teda bolí prsa, což mám první cyklus :-O... tak uvidíme co z toho bude :slight_smile:... začala jsem pít anasový džusík pro lepší hnízdění, tak doufám, že ho nepiju jen proto, že mi chutná :grinning:
25. bře 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo, tak prsa take pri ovu pocituji. No jestli je ananasovy dzus na lepsi hnizdeni, tak to mam smulu, to je snad jedine co nesnasim :confounded: a jeste rozinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já nesnáším grep a také jsem to dala :grinning:, ale jsou nějaké bobule, najdu papírek, ten obsahuje ananas a pomáhají také na uhnízdění,teda jestli chceš :stuck_out_tongue_closed_eyes:... já je nikdy nepociťovala, jen mě bolelo třeba tři dny břicho a tento měsíc břicho nic a prsa se ozývají :slight_smile:
25. bře 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak mame krasnou tecku, mimi je tam kde ma byt a za dva tydny jdeme na kontrolu a to by uz melo byt srdicko. :slight_smile: s tatinkem miminka jsme moc stastny a tesime se na dalsi vyvoj miminka. Jinak nam dal hned i fotecku na kterou musim porad koukat.
25. bře 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anyza zapomenula jsem te oznacit s moncou, tak si go take precti. A jinak urco bude brzo srdicko :wink:
25. bře 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza bud v klidu myom. Mam taky. Ze 2 cm vyrostl na 3 a půl ale už stojí. A pokud nebude obrovský a v eodidlech, tak tě nechají rodit spontánně. U mě to zatím tak vypadá, nejvíc mě rostl do 11 tt a teď už úplně stojí a problém nedělají. My to zvládneme.
25. bře 2014 ve 20:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle tak šup sem s fotkou ať se pokocham :grinning:já už budu mít v sobě mimco cca 20 cm
25. bře 2014 ve 20:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jéééé gratulace !!!! honem sem s fotkou chci se pokochat ;) taky se těším zítra na tečku ;) snad bude tam kde má ... ty jsi teďka teda kolik ?? Cca ??
25. bře 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Já, to je super a fajn, že jsi dostala fotku, mně ji nedala, si o ni budu muset příště asi říct :sweat_smile:
25. bře 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Jo, říkala mi, že to nemusím řešit, že se jen musí hlídat, aby se moc nezvětšoval teď má 14 mm, tak to asi bude v pohodě.
JInak už se těším až mládě povyroste a bude větší než ten myom :grinning: Tvejch dvacet centimetrů to už je macek, to se může tří centimetrovej myom jít zahrabat :grinning:
25. bře 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos No tak to je super, že ti taky dorazila MS. Mě se vrátila přesně jak jsem mívala cyklus a hned jsem i pozorovala hlen. Zítra mi končí šestinedělí, teď nechávám proběhnout ještě jeden cyklus "naprázdno" a pak už to bude 2,5měsíce když se začněm snažit.... Držím ti palce ať taky brzy najdeš //
25. bře 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle no tak to je super!!! Gratuluji!
25. bře 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, poslední dobou nějak nestíhám....pořád něco řeším, přemýšlím nad školkama a čas strašně rychle letí.... Všem vám na zítra držím palce!!! A těším se na pozitivní zprávy a fotečky!
25. bře 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 jo tak to my si počkáme ještě na těch 20cm :o) ale bude to supeeer!!!!

@monikaklosova fotku no nemám foták tak musím pak mobilem tatínka - já chytrý nemám a ani s dobrým fotákem. bylo to moooc krásné a nemužu se dočkat 11.4 kdy jdeme na kontrolu. jinak říkal že je to 2-3 týdny.

@anyza já si ani o ní neřekla udělal to automaticky a zadarmo, prý abych to měla pro radost :o) že mám skvělý pozitivní přístup :grinning: to napsal i do protokolu :grinning:
25. bře 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin děkuji ti :wink: \a neboj vse se uklidni a vse bude ok. já jsem zatim jeste mimo a je mi skvěle :slight_smile:
25. bře 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek