• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@missuulle juuu tak pak pridej ;) taky doufám že zítra něco dostanu :grinning:
25. bře 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak když tak si rekni :o) bylo to uzasný a byl tam semnou i Martin :slight_smile:
25. bře 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle to ja si řeknu neboj ;)
25. bře 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak to se budu tesit. tak dej hlavně vědět
25. bře 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anyza Jj to jo.Ale ty bolesti na začátku když mě rostl.. To bylo strašný, teď se dá říct,že si to tehulkovani užívám. :grinning:.a myom jestli poroste, tak mu dám vlastnoručně přes držku :wink: já ho mám naštěstí nahoře v děloze a přej způsobuje neplodnost. :grinning: a jsme těhotné. Co znám holky tak jim to trvalo o 2 do 10 let než otěhotněla. Mě 3 měsíce a to jsem kojením měla rozházené hormony a bez vyvovalacky jsem se neobešla a otěhotněla až v době kdy jsem kojila jen jednou za den.Takže u mě kojení funguje, ale spoléhat se na to nebudu :grinning:
26. bře 2014 v 06:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojda, tak jak to jde? já jsem už 3DPO heč :grinning:, nějak to letí :stuck_out_tongue_closed_eyes:, se mi ovu šoupla z 15DC na 13DC :grinning:
26. bře 2014 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já za chvíli vyrazím. Držte palce !!
26. bře 2014 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@teok u me ovu zatím nikde odpo pocuram testik a uvidim:slight_smile:
26. bře 2014 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jejda, kde se zase loudá :frowning2:? já jsem si ji asi šoupla tím, že jsem pila kakost a kontryhel :slight_smile:
26. bře 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova drzime :wink: tak pak pisni jak jsi dopadla
26. bře 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ahojky, ja jsem o 2 vic nez ty, takze 5DPO, taky se mi ted soupla o 1 den drive. jsem nekde cetla, ze nosifol holkam posunoval MS. ja to ted mela vzdy cyklus o den delsi. tak uvidim ted. dr.chtel at vyuzivam 5 krabicek, uz mam dobranou skoro ctvrtou, tak jednu jeste dam a uvidim.
26. bře 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já nevím co je nosifol a na co je, se mnou to zatím dr. neřešil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Já jsem možná 2dpo :grinning: ale břicho bolí jak kdyby měla přijít mrcha.
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
26. bře 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok mrkni na net, obsahuje slozku, ktera na prirodni bazi ma pomahat otehotneni, hodne to chvali a dr.to radi doporucuji jako predvoj pred prasky.
26. bře 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky od dr. jak jste dopadly???
26. bře 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky tak dobrá zpráva je že byla vidět tečka zatím bez srdíčka. Ceká mě 14 dní čekání... Ach jo to nevydržím
26. bře 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monikaklosova Tak gratuluji !!! :slight_smile:
26. bře 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jakej je ten kakost?
26. bře 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf děkuji. Jsem jen trošku zaskočena nedelala mi odběry nic jen ultrazvuku řekla že je brzo a mám přijít za 14 dní. Chyběla mi od ni trocha empatie ...
26. bře 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem z toho jelen... furt se to nerozjíždí... jen takové slabounké špinění, dneska ráno jsem si už myslela že odešla úplně... myslíte že by to mohlo být hnízdění? mám zkusit test? bylo by něco vidět? břicho mě furt trochu bolí a mám citlivé bradavky... asi je to jen mén vroucné přání.. včera jsem nasadila tu Proveru... ach jo
26. bře 2014 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Tak víš jak, ona to bere automaticky, denně tam mám několik takových maminek, tak jí to už přijde normální a nedochází jí, že ty jsi z toho strašně šťastná, ale taky vylekaná, ať je vše v pořádku. Určitě ví co dělá a bude to v pořádku. Za 14 dní tečku zase uvidíš a třeba už i se srdíčkem. Máš se na co těšit. Užívej si to, tak dlouho jsi na to čekala !!!! :slight_smile:
26. bře 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova No tak super,je tam kde ma...:wink: ted uz jen aby rostlo :wink:
26. bře 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Me taky odbery ani nic jineho nedelali,protoze je to malicke :wink: je to normalni :wink:
26. bře 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak dnes ráno jsem dostala naplno MS :frowning2: ... už jsem myslela, že se nám to povedlo, protože jsem měla nateklá a bolavá prsa už několik týdnů a od minulého týdne mě aspoň jednou denně bolelo v podbřišku, ale bylo to jiné než před MS...před ní mě to bolelo 1den a hned jsem to dostala...myslím si, že se to neudrželo a s MS odešlo :frowning2: ...ale alespoň se mi zkrátil cyklus o týden...CHTĚLA BYCH RADU od zkušených :slight_smile: ...2 cykly jsem užívala kyselinu listovou a čaj kontryhel...užíváte ještě něco navíc? Děkuju za radu a přeju všem hodně zdraví.papa
26. bře 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice
@lenkasaf holky děkuju jsem stasna. Bylo to krásné vidět i jen tu tečku . Jo já vím asi to tak nebere. Pro ní je to rutina tak příště snad bude i srdíčko a radost bude ještě větší
26. bře 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova mas foto? Nebo az priste?
26. bře 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice foto bude až příště :wink: už se tak těším
26. bře 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova v klidu u mě ta kontrola byla uplne stejná, tak jsem se divila, že žádná krev a tak.Hlavní je že je kde má být a příště už budeme mít obě srdíčka
26. bře 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem taky dnes byla… jsem asi 5+2 delala mi jen uz (žádná krev)a videt je jen bublina a uvnitr je malinka tecka mám prijit 7.4 to uz by mohlo byt videt srdiko mi rekla…no a taky mi rekla ze mám zacinajicí zánět, nechápu nikdy jsem zánet nemela nic takovýho :angry: tak me npsala nejaký bobule jenze ty nejsou k sehnani, výrobce zastavil výrobu ci co mi bylo receno v x lékarnách…no tak jsem ji volala a rekla mi at si koupim teda najaký laktobacil do pochvy nebo co :confused: ze mi nic jinýho ted dát nemuze :unamused:
26. bře 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak super!!! Těhu krásně potvrzeno, je tam kde má a příště uvidíš srdíčko.
Krev se bere až dýl...tuším, že jsem na ní byla až v 10 nebo 12tt...
A kolikátý týden jsi?
26. bře 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek