• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@ircas1978
@monikaklosova Jeee holky,tak to jsem zvedava,co tam uvidim zitra ja...jdu ale az ve 3 :frowning2:
26. bře 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 tak i tobě patří obrovská gratulace!!! Neboj zánět zaženeš a bude dobře.
26. bře 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jééé já vám tak závidím!!! Ale samozřejmě vám to i moc přeju a už se těším až se taky znovu dočkám.
26. bře 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jéé já myslela, že jdeš taky dneska...tak na tebe si počkáme do zítra :grinning:
26. bře 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no já jsem z toho divná..mám strach ze se muze neco tim zánetem pokazit :frowning2:
26. bře 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 vím, že záněty bývají v těhotenství hodně časté...určitě se nic nepokazí...nevím co ti psala doktorka za "čípky" mě psal doktor při malé http://www.mujlekarnik.cz/globulus-cum-natrio-tetraborico-0-6-csc_detail/ a vím, že to měla i @verik2
26. bře 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no to mi napsala taky jenze to neni k sehnání ! byla jsem v peti lékárnách a prý pozasazavili výrobu ...tak jsem ji volala a rekla mi at teda koupim v lékarne nejaké laktobacili do pochvy ... :unamused: ze mi nic jinýho ted dát nemuze
26. bře 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@missuulle
@maice No dobře ukacaly jste mě a jsem klidnější :grinning: flek šel na UTZ vidět krásně. Já jdu na kontrolu 9.4 to už snad vidět půjde. No podle ovulace jsem dneska 6tt (asi 5+4) ale je to můj hrubý odhad pouze ;) Tak holky teď držet a čekat na srdíčka !!!
26. bře 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia aha, tak uvidíme a kdyžtak přikoupíme a to je na předpis nebo můžeš volně koupit a co je výhodnější :stuck_out_tongue_closed_eyes:...
@andrusinka hele, je to bylinkový čaj, takže se to dá :slight_smile:... furt je pro mě vypít ten grepový džus než kakost a kontryhel :grinning:
26. bře 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova
@ircas1978
@maice
ještě jednou maminy velká gartulace a vše bude v pořádku, jen se furt nepozorujte :stuck_out_tongue_closed_eyes:, akorát se tím okrádáte o to hezké těhulkování :grinning:
26. bře 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 aha... tak to ti psala to samé....to je škoda...jsou fakt super. Ale laktobacili určitě taky pomůžou uvidíš. Hlavní je, že to budeš léčit. A pokud je to v začátcích,tak je to v pohodě...co by byl třeba průšvih,tak asi nějaký velký,ale být tebou tak strach nemám... :wink:
26. bře 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova tak to příště už srdíčko určitě uvidíš...áš se na co těšit :grinning:
26. bře 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin těším se strašně moc !!!
26. bře 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova máš se na co těšit! Hlavně si to pěkně užívej protože to tak strašně rychle uteče...
26. bře 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova ahoj mně tu krev na první prohlídce taky brali jen proto, že na utz nebylo vidět vůbec nic (ani ta bublina) takže jsem měla podezření na mimoděložní, takže když vidí na utz, že je vše v pořádku, tak krev asi nemá cenu brát :wink:
26. bře 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a nevíte jaký laktobacily si muzu teda koupit? abych to mohla teda uz ted na zacatku tehu? rekla mi ze to musi byt neco jako cipky ale nevim jaky...ach jooo
26. bře 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza aha, no ja žila v tom že se krev bere vždycky ;) ikdžy vlastně když to vidí na UTZ tak je to asi v tuhle chvíli zbytečné no.... asi budu stříhat metr do 9.4 :grinning:
26. bře 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ircas1978 Lékárnice ti poradí nejlíp, jen ji řekni, že se těhotná a co potřebuješ...
26. bře 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já od té první kontroly už byla na utz 2x, aby se teda zjistilo co a jak, krev mi už nebrali, protože už na tom utz bylo vidět, že mládě je děloze a včera mi doktorka říkla, že se od minule i zvětšilo, takže by to mělo být v pořádku. Já jdu na "srdíčkovou kontrolu" už 1.4. a zas se trochu bojím, aby mláděti neublížilo, že to bude za poslední tři týdny už čtvrtý ultrazvuk, myslím že teď, když vím kde je a roste, bych to klidně i o týden dýl vydržela v pohodě :slight_smile: Ale tak snad doktoři vědí co dělají, možná je to kvůli tomu myomu, že mě chce vidět už za týden.
Tak držím palce a nějak se těch 14 dní zabav, já jsem si dneska pořídila knížku: "Těhotenství - uživatelská příručka" a musím říct, že mě to baví 1. trimestr už mám nastudovanej :grinning:
@monikaklosova
26. bře 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza Taky už mám koupené dvě knižky tak budu číst a studovat ;) a tešit se..... Tak já někde četla že UTZ by neměl mít vůbec vliv nebo být nějak škodlivy... tak snad doktři ví ... asi lepší mít to pod kontrolou než něco zanedbat. Tak se držte ;) 1.4 už je za chvíli
26. bře 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Nosifol bohuzel na predpis neni, volne ho sezenes. Ja si ted zrovna kupovala tu patou krabicku. Bohuzel v jine a je drazsi, ale zase meli jeste to stare slozeni s horcikem, tak jsem rada. Ted me stal 460,-Kc, jinak stoji 390,-Kc co jsem ho kupovala posledne. Rikala mi, ze maji cenu podle toho jak velky maji odber, takze asi by to chtelo nejakou vetsi lekarnu, pokud bys chtela co nejlevnejsi. Me to chutna, ma to vitaminy B, kyselinu listovou a ten horcik. No a hlavne inositol - krome podpory na otehotneni ma pozitivni vliv na mozkovou cinnost :grinning: , pouziva se v kosmetice na ekzem a podporuje rust vlasu (coz mohu osobne potvrdit - 6 let resim alopecii) a pozitivni pri stresovych situacich. No proste zazrak :grinning: Tak tomu davam sanci a chci verit.
26. bře 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza neboj UTZ je v pohode, kamaradka mela gynekologa jako souseda a tak ji ze znamosti delal UTZ pri kazde kontrole, aby se mohla pokochat, takze je to urcite v pohode :wink:
26. bře 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jinak, holky, dnes jsem byla u ortopeda, aby mi ukoncil neschopenku. Takze 1.4. se vracim do pracovniho procesu. Tak mi drzte palce :grinning:
26. bře 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
auuuu, mega mě bolí břicho, jsem 29 DC, snad už přijde mrcha a nebudu muset čekat 50 dní jako minule :grinning: i když to vypadá že možná před dvěma dny byla ovulace dle teploty a hlenu, ale kdoví :grinning:
26. bře 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dnes mám za sebou prohlídku a utz kvůli potvrzení těhotenství, vše je dle dr.v pořádku, jen mě trochu zarazilo, že řekla, že těhotenství odpovídá 4 týdnům, ale všechny kalkulačky mi ukazují 5+6, je možný že to dr.počítá od ovulace a ne od menstruace?
26. bře 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem byla v lékarne v jiném meste a tam mi rekla pani ze vyrobu tech globuli uplne zasavili takze nejsou a nebudou…no a tak jsem ji rekla teda ze potrebuju ale neco jinyho ale abych to mohla brat uz v 6tt a ona jako no jo ale to je problém a zacala se tlemit :unamused: no kruta fakt :angry: tak pak prisla vedouci a prosla vsechny leky co tam mela a dala mi gynocaps… jsou to taky tablety co se zavadej do vnitr tak ja nevim :unamused: ptala jsem se ji abych to fakt mohla a ona ze na letaku neni ze by to nemohli tehotny a vybrala pry pdle toho co hodne doporucuji gynekologové..no hledela jsem na netu jeste a asi to muzou tehu je to ciste prirodni laktobacil který se vyskutuje v pochve prý takze asi tak :confused: jinak koupila jsem to psylium protoze to bobkování me uz nebaví tak ho dnes vypiju vecer a dam si tu tabletu, děj se vule boží :confused:
26. bře 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 v lékárně určitě doporučí jaké...Hlavně řekni, že jsi těhotná.
26. bře 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza UTZ určitě neublíží...také jsem chodila co týden na kontroly.
26. bře 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia s tím fosilem a vlasama, tak já mám zase zkušenost, že mi po těhotenských vitamínech krásně rostou nehty... Běžně se mi třepí a mám je slabé a po těhu vitamínech jsou o 100% lepší :slight_smile:
26. bře 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peicul gratuluji! Spíš budeš si měla posunutou ovulaci...bývá to běžné :slight_smile: nic si z toho nedělej, hlavně, že je vše v pořádku :wink:
26. bře 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek