Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
lupinpupin
26. bře 2014
@ivet1987 že bys měla ovulaci 27DC? Mazec 😃
verik2
26. bře 2014
@jezura777 jj je to možný... Test ještě asi nic neukáže. Mě slabého ducha ukázal až 4 den po špinění
verik2
26. bře 2014
@ircas1978 to je v těhotenství normální, že jsou opakovaný záněty vůbec nic to neznamená. Tělo je citlivější
lupinpupin
26. bře 2014
@ircas1978 tak abys měla jistotu,tak si zítra zavolej k doktorce a ona ti řekne zda můžeš či ne.
Trpíš zácpou, že sis koupila psylium?
verik2
26. bře 2014
@lupinpupin jj přesně ty. Použila jsem 3 bobule a od ty doby nic.fakt suprove zabrali
lupinpupin
26. bře 2014
@verik2 jj, jen ted se teda bohužel nevyrábějí jak píše ircas1978 😕 škoda.
verik2
26. bře 2014
@anyza ultrazvuky. Neublizuji. Já s dcerou chodila obden asi 10 dni a v pohodě. Miminko to nepozoruji a taky mě ultrazvuk dělají furt. Musí hlídat myom
verik2
26. bře 2014
@lupinpupin já jich tu mám 😃 takže jsem v pohodě, ale je to blbý jsou fakt dobrý
verik2
26. bře 2014
Tak děvčátka 18 tt zase jsem zhubla kilo,takže už mám 4 dole. Mimco roste na ult byl i taťka. A za 14 dni do Benešova na velký ultrazvuk, toho uvidí mnoho víc. Jinak srdíčko bije, mimco kope nohama jak divy a je krásně vidět i mozek. Jinak vše v pořádku.doktor spokojený 😃
monikaklosova
26. bře 2014
@verik2 paráda ... gratulace 😉 je super že je všechno v pořádku a mimi se má čile k světu 😉
lupinpupin
26. bře 2014
@verik2 tak to jsou super zprávy!!! 😃
vercik83
26. bře 2014
@verik2 Ahoj,budes rodit v benešové?já taky....
verik2
27. bře 2014
@vercik83 😃 jediným Benesovu věřím. Jsou tak v porodnici skvělý. 😃 se vším jediné Benešov. A odkud jsi? Jja kousek od Sedlčan
verik2
27. bře 2014
@monikaklosova jj až moc,hrozne kope 😃 i gynekolog koukal.Na za 14 dni do Benešova na ultrazvuk?snad řeknou pohlaví
verik2
27. bře 2014
@lupinpupin jj jsem ráda že je vše v pořádku.Už se to srovnalo a tehulkovani si užívám
ivet1987
27. bře 2014
jezura777
27. bře 2014
Ahoj holky tak mrcha se rozjela... no alespoň mám jistotu... tak tento cyklus zase Proveru... chci se zeptat, myslíte že bych k té probeře mohla zkusit taky Nosifol? četla jsem o něm docela dobré věci. jsou to vitamíny tak ty by neměly škodit ne? kolik tak balení Nosifolu stojí? abych věděla jestli ho u nás v lékárně mají levné nebo drahé. díky moc za odpovědi
peicul
27. bře 2014
@lupinpupin Posunutou ovulaci jsem neměla, vím přesně, kdy byla, ale po hledání na internetu jsem pochopila, že nejspíš mluvila o stáří plodu. tak uvidím příště.
donia
27. bře 2014
@jezura777 ja Nosifol uzivam, uprimne, po te co nam obe dety sly hned, jsem si myslela jaky to bude zazrak a podari se take hned po zacatku uzivani. No, ted uz jedu ctvrtou krabicku, dr. doporucuji 5, protoze se to ma uzivat 3 mesice. V baleni je jen 20 sacku a stoji kolem 400,-Kc jak kde. Ja kupovala nejlevnejsi 380,-Kc a nejdrazsi vcera 460,-Kc. Takze asi tak nejak. Ale me se tam libi ten horcik, ja trpim na krece v lytkach (i kdyz to nove slozeni uz ho neobsahuje, zalezi co sezenes) a samozrejme je tam kyselina listova a ja si myslim, ze mi to hodne pomohlo na vlasy, ktere mi padaly.
jezura777
27. bře 2014
@donia díky za odpověď, takže s Proverou by to mělo snad jít taky ne? no cena docela vysoká, ale přemýšlím o tom, pokud by to nějak pomohlo a vitamíny neuškodí nikdy. bereš to celý cyklus i během ms nebo jen když mrška odejde? a četla jsem že se bere ráno a večer je to tak nebo stačí jen jednou denně?¨já jsem předtím pila kontryhel, jenže cyklus mi nesrovnal bohužel, asi jsou na mě bylinky slabé... tak uvidíme co ta provera. mám jít za dva měsíce na kontrolu k dr... jestli se do té doby nepoštěstí... pak snad prý ještě necháme tři měsíce a v září nebo tak kontrola v caru... snad to nebude potřeba. tobě držím pěsti ať do toho caru taky nemusíš.
donia
27. bře 2014
@jezura777 bere se kdykoli, ja zacla asi 10DC, to mas fuk
donia
27. bře 2014
@andrusinka tak co ovu, uuuuz? 😉
ivet1987
27. bře 2014
Asi mi pukne vaječník nebo vejcovod ,to strašně bolí! 😞 nebo slepak 😞
maice
27. bře 2014
Tak hlásím, že mimi je v pořádku, máme už skoro 7mm, srdíčko tluče 🙂 a spočítáno 6+3 🙂
teok
27. bře 2014
@maice super!!!!
vercik83
27. bře 2014
@verik2 já jsem původně z prahy,ale jezdíme na podblanicko na chalupu.na gynekologii tam znám doktory,jsou moc fajn,tak proto bych tam chtěla rodit. A pak být s miminkem chvilu na čerstvém vzduchu....
anyza
27. bře 2014
@maice gratuluju 😉
anyza
27. bře 2014
@verik2
@donia
@lupinpupin
Asi máte pravdu už to moc řeším, je lepší, že nás dr. hlídá 😎
monikaklosova
27. bře 2014
@maice skvělé gratulace !!!!! jen tak dál 😉 at se mimiskovi daří !!!
deni325
27. bře 2014
Ahojky holky, tak se také hlásím mezi snažilky.. 🙂 tak ať se nám brzy zadaří a těm co se zadařilo, přeji mnoho štěstí...