• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@maice no super. vidis take jsi se dockala a jeste pred par dny, tydny jsi byla moc smutna, ze nic. skvele, ze to tak funguje :slight_smile:
27. bře 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
také se přidávám ke gratulaci maice :slight_smile:
zažívám ted také dny, kdy jsem celá nesvá.. čekám, jestli se nám zadařilo, nebo smolík
Už od včera mám hlavně ráno a večer citlivá prsa. Při chůzi mě sem tam pobolívá hlavně pravá strana pobřišku. Myslíte, že by to mohlo být těhu, MS mám mít 6. dubna
27. bře 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 Vitej mezi nami :wink: Jak dlouho se snazite? To cekame MS skoro stejne, ja 5.4. no nevim, ted by melo teprve event. probihat hnizdeni, tak na nejake priznaky je brzy. Vis kdy jsi mela ovu?
27. bře 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se snažíme už od ledna.. ted v cyklu už minimálně čtrnáct dnů.. :slight_smile: hlavně v plodných dnech.. :slight_smile: tak nevím
bylo by to naše druhé mimi.. :slight_smile: u prvního jsem na to skoro vůbec nepřišla..
27. bře 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemůžu tomu pomalu uvěřit - dneska 16 DC a konečně (prvně) mám pozitivní ovu test. Teď ale ještě co teplota...
27. bře 2014 v 19:21  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 kolikpak je prvnimu "mimi"? :grinning: Tak to uz vis co to obnasi, tak uvidis jak rychle se vam zadari ted.
27. bře 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 No slava :slight_smile: Me od mereni teploty dr. rovnou odrazoval, ze je to stejne na prd. Ja vic verim tem ovu testum, protoze bud to v tom tele, resp. v moci, je, nebo ne a to ti ten test krasne ukaze.
27. bře 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
donia
třičtvrtě roku, chceme mít děti u sebe..
27. bře 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Tak to je skvělá zpráva:slight_smile:
27. bře 2014 v 19:29  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Test zase ale nedokazuje, že ovu proběhla. Ale ta teplota má také všelijaké mouchy, si myslím. Hlavně mě přijde, že na mě má hrozný vliv teplota prostředí /ačkoli měřím "dole" a ne v puse/ a při otevřeném okně /jinak neumíme spát :slight_smile: /to jsou docela rozdíly.
27. bře 2014 v 19:33  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem teprve 8 DC a jen tak jsme si zkusila dělat hned po MS ovu testy a nestačím se divit. Čárka je silnější než minulý měsíc, možná z toho ještě něco bude. :slight_smile:
27. bře 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no vidis, jeden nikdy nevi, kdy prijde :grinning: to sili pekne.
27. bře 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 to je hezky, sice to bude asi ze zacatku narocnejsi, ale pak si budou hodne rozumnet, kdyz budou kousek od sebe
27. bře 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 no to ne, ale kdyz delas test, tak ten ti pekne ukaze, ze se blizi a vis kdy se snazit, jenze teplota ti to event. ukaze az potom, ze uz vlastne byla. U testu vis, kdy se pripravit :grinning:
27. bře 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no právě, jsem překvapená, že tak brzo po MS. Tak počkáme, jestli ještě zesílí nebo co bude... ach to čekání :frowning2:
27. bře 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf ja bych to videla tak jeste na 2 dny a melo by to byt. Tak jeste testuj a uvidis, jo, nekdo ji holt miva drive, jiny zase pozdeji. Hlavne, kdyz se prijde na to, kdy je. :grinning:
27. bře 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia a kdyz je delas brzo, tak zjistis,ze se ti ovu unahlila a je driv, vid :slight_smile:
27. bře 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojky zítra bude pozitivní ovu testik:slight_smile: :slight_smile: dnes je slabší ale pěkné vidět:slight_smile: :slight_smile: za chvíli přijde tatka tak ho zmermomocnim :grinning: chudák už si musí připadat jako darce :sunglasses:.Zítra razime opět do Německa a do Mariánských Lázni - už se tesim ted jen musím uspat Kaju - nechce jako kdyby něco tusil :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No milý je stejně do soboty pryč, takže mám smůlu :frowning2:
27. bře 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Pěkně sílí! To jsem já nezažila. Pořád byla slabounká čárka a dneska najednou o ještě něco málo silnější než ta kontrolní.Normálně jsem chvíli myslela, jestli nemám test položený opačně - protože jako první naskočila testovací čárka! A to jsem málem ani testy už nekoupila a přemýšlela jsem, že se na to vykašlu (včera jsem dodělala jedno balení, co jsem měla doma). Nakonec jsem ale přecejen šla do Dr Max na akci...
No, jsem úplně nervozní a to ani ještě vlastně o nic nejde :slight_smile: Jenže minulý cyklus jsem udělala asi 25 testů a celou dobu jasně negativní. Tak uvidíme,co teplota. Ale hlen mám už několik dní a taky mě bolí podbřišek.
27. bře 2014 ve 21:03  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Tak my se teď snažíme tak jako tak dost často :slight_smile: Já hlavně potřebuju vědět, jestli začnu fungovat. Minulý cyklus na testech nic a skončila jsem asi 54 DC na injekci. Teď mám 3. cyklus od vysazení HA (a tu jsem brala sakra dlouho - asi 15 let s kratičkou pauzou).
27. bře 2014 ve 21:06  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice supééér, to je moc dobrá zpráva! Jen tak dál :grinning:
27. bře 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě někdo ukradl čípek :- D
27. bře 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
27. bře 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Ty jsi odvaha :wink: Ja si furt hlida, abych ani posledni dny nepodcenila kontrolu a ty jsi klidne zmizis do Nemecka. Pochopila jsem, ze sami, bez maleho. No to si uzivate. Na jake sluzebky tam manzel jezdi?
27. bře 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 jj tam jsou všichni milí jak při porodu, tak i šestinedělí a hlavně i laktační sestra,furt tam chodí a pomáhá s kojením. Přístup fakt svelej. Rodila jsem tam 2x a půjdu i po 3 jinam bych rodit nesla. Hlavně všechno ti vysvětlí co a jak dělali a proc museli a jsou i staristlivi.... Já když šla domů s dcerou, tak mě řekli ať si jedu okamžitě koupit odsávačku, nebo by mě tam do 3 dnů měli se šíleným zánětem :grinning: no za 2 dny kojení jsem jim tam nechala přes půl litru mléka :grinning: já byla dojna pěkně :wink: tak výborná volba.
27. bře 2014 ve 22:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no můžeš ji mít posunutou jako já. Bud ovuluji při menzes a když den před tím na to skočíne tak jsem při menstruaci otěhotněla a nebo hned po ní... Menzes mám 5 dní a jednou jsem otěhotněla 4 dny po skončení a u kluka menzes 3 dny a 3 den jsem otěhotněla.... Nikdy jsem neměla ovulaci v polovině cyklu. Navíc bazální teplota mě rosta až 14 dni po ovulaci.... Takže já měla štěstí ze jsme se dobře trefili :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2014 ve 22:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baya66 jj někomu stačí málo... Já zapomněla vzít 1 prášek a po 7 letech mě selhala.... Já prášky brala týden, pak mě přišlo něco divný, tak jsem je vysadila a za týden jsem držela v ruce pozitivní test, který mě ani moc nepřekvapil... Už jsem týden tušila,že jsem těhotná. Na menzes jsem se nepripravovala a lítala furt na záchod curat.... Tak uvidíš někomu se to srovnává i půl roku,mají problém s ovulaci.... Ta u mě asi probíhala furt :grinning:
27. bře 2014 ve 22:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 a po každé jsi rodila spontánně?těch spontannich porodu se už doktoři dost boji někdy,jakmile něco trvá ddele tak šup na císaře....
28. bře 2014 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky bych se k Vám ráda přidala. Můžete mi pls poradit jaké přípravky používat když se snažíme? Četla jsem že by mohla pomoci kyselina listová a Fem+ . Nejsem v tom moc zběhlá. Nevím jestli to nejdřív zkusit sami nebo hned jít na nějaké testy s doktorovi. Už by jsme miminko fakt nechtěli. Jinak gratulace všem co mají :slight_smile:
28. bře 2014 ve 02:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek