• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
ou oprava: Miminko by jsme fakt už CHTĚLI :slight_smile:)
28. bře 2014 ve 03:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
donia
přesně tak chceme mít děti u sebe. No uvidíme, nechci testovat dokud nepřijde ms, ale dnešní noc byla pro mě utrpením,asi jsem nas 37, ale ta teplota mi přijde nesměrodatná tudíž nic nevypovídající
28. bře 2014 v 05:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. bře 2014 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marryjanew Ahoj :slight_smile: tak kyselinu listovou bys měla brát už tak půl roku předem, ale když se podíváš kolem, tak zjistíš, že spousta ženských otěhotnělo jen tak (neplánovaně) i bez ní :slight_smile: Nejdřív zkuste sami, na vyšetření se stejně chodí až po roce, myslím :slight_smile: Taky už bychom rádi měli miminko :grinning:, ale člověk si to hold nevynutí :slight_smile:
28. bře 2014 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Ty jo, zajímavý graf no :grinning:
28. bře 2014 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 No sílí, já na to právě taky hleděla, minulý cyklus jsem taky měla pořád jen ducha a ne a ne zesílit a teď ? Tak uvidíme, kdy to "vypukne" :grinning:
28. bře 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ja otehotnela v mesici kdy ovu byla 25dc:slight_smile: jsem v 7 týdnu. Takze mozne to je :slight_smile:
28. bře 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jezdí pro vino máme vinoteku a eShop s vínem:slight_smile: a švagrová ma pension na Kladské v Mariankach tak se tam zastavíme ale tentokrát jen na otočku:slight_smile:.Večer bylo tulenicko a chlap mi pak řekl ze jestli to už ted nevyjde tak ze už neví:slight_smile: :slight_smile: ,dnes to vidím na pozitivní test tak zítra večer tulici pojistku :sunglasses: :grinning: a bude vánoční mimi aaach jo kéž by se zadarilo
28. bře 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka tak to ma zajimavou praci ne? Jen vam nezavidim to baleni a zasilani postou, kdyz mate ten e-shop. Ja prodavam na nejmenovanem :wink: bazaru, vozime veci z Nemecka a tak vim co to je.
Jinak vis jak to je, odrikaneho chleba nejvetsi krajic. Ja take mimi na Vanoce nemusela, tak uvidime za par dni. Tento vikend by si event. melo hledat hnizdecko a pristi vikend se uvidi...
28. bře 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia no o tom balení mi povidej:slight_smile: ,jo a takového vina co si dáme ted jsem nikdy nevypila-udela ze me alkoholika:slight_smile: od kdy po poz testu ovu by mel byt sex?Už se v tom ztracim
28. bře 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka poz. ovu test ukazuje, ze se ovu blizi, ne ze je, takze doporucuji za 24 hod., max. do 48 hod. Tak to nejak propocitej :grinning:
28. bře 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vercik83 jj pokaždé spontánně. U kluka vyvolali porod po 4 hodinách pichli epidural a do hodiny byl kluk na světě, super ani šiti jsem necítila. U Tynky sice císařem vyhrozovali kvůli poloze, ale pak se srovnala porod sice trval 13 hodin. Nejdřív oxitoxin a pak jiná kapacka a malá opět do hodiny venku tím že mě z 8 cm roztahli na 10 a nastrihli hráz a pak už to šlo.. Tam císaře berou jako krajní možnost. Pokud je vše v pořádku snaží se o spontánní porody naštěstí. A když to nejde pomůžou a pokud furt nic tak pak teprve dělají sekci. Zase je dobrý,že nenechají ženskou trápit a když jim přijde ráno, že rodí a do večera nic, tak už to takhle řeší.... Fakt jejich přístup se mi líbí je to super a chtěla bych zase rodit s epiduralem. Zda to půjde :wink:
28. bře 2014 v 09:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no ten tvůj graf je fakt zajimavej :grinning:já z tebe nemůžu.... Tak se rizhodni zda tvoje tělo ovulovalo a nebo ne... Ale pokud to půjde zase dolů, tak asi nic. Pokud se udrží, tak tam byla :grinning:
28. bře 2014 v 09:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tobe by se vyplatilo k tomu delat i ovu testy, abys to melo podlozene jeste jinak nez jen teplotou. Ale je fakt, ze u tebe by byla velka spotreba :grinning: Tak jedine zkus Dr. Maxe, jednak jich maji v baleni 7ks a maji ted do pondeli tu akci treti vyrobek zdarma. Ja si je ted takhle nakoupila, tak jsem zasobena a pripravena :wink:
28. bře 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra,
@marryjanew. Holky já kyselinu listovou nebrala nikdy. U kluka selhala po 7 letech antina, holja to jsem vysadila, nechala proběhnout 1 cyklus a 2 hned otěhotněla a teď 3 věci zpusobovali neplodnost a teď už opravdu neplodna jsem :grinning: a to jsem nic nepila, nic nebrala, jen to hodila za hlavu, chtěla otěhotnět dyl a pak jsem cumela na pozitivní test a další 4 taky pozitivní.... A pak ultrazvuk, tak už jsem věřila, že tehule jsem.... Někomu stačí málo někdo na to hrozně myslí. Mam kamarádku ta na dítě myslela a snažila se 10 let! Pak ji doktor řekl, že je neplodna a ze přírodní cestou nikdy neotehotni a za 2 měsíce měla pozitivní test... Mě taky snažili jsme se, pak v listopadu gynekolok řekl, že jsem neplodna kvůli myom, nepravidelnemu cyklu a kojila jsem, tak prolaktin a v prosinci jsem cumela na 2 čárky.... Občas na to asi moc myslíme. A pak to nejde
28. bře 2014 v 09:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no vždyť to říkám:slight_smile: :slight_smile: dnes urco pozitivní zítra večer tuleni!!!Hele tohle už musí faaakt vyjít :stuck_out_tongue_closed_eyes: dik
28. bře 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia holka ono se zadarit až to budeš nejmíň čekat. Já taky 2 děti čekala hned 1 cyklus a byla jsem těhotná a teď jsem od prosince říkala, že chci počkat a rodit až na podzim a bum budu rodit v srpnu... Ty když nechceš vánoční mimco tak třeba zrovna bude :grinning: :grinning: zákon schválnosti pracuje 25 hodin denně. Teď blbec nedrží ani pauzu na oběd :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2014 v 09:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak MS přišla, a ještě o 2 dny dříve. Kdo má zkušenost s krátkými cykly?? 20 - 22 dní. Dneska začínám pít kontryhel, snad se to srovná, a od 3. DC druhý měsíc clostylbegit...Snad se zadaří !!!
28. bře 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Já se na to snažím nemyslet :grinning: teplotu neměřím, netestuju, na listovku stejně zapomínám, ale občas to nejde.. ještě to není úplně tip ťop, páč když za mnou přijde nějaká kamarádka, že je těhotná, tak jsem hrozně ráda, na druhou stranu je mi hrozně líto, že já pořád ne .. a zas to mám v hlavě, že :slight_smile: Ale fakt se snažím, uvidíme :grinning: kdysi neexistovaly Femibiony, Nosifoly, Gynexy, ovulační testy, HA taky nejela ve velkém, dneska se cpe už 14letým holkám pomalu apod.,a ženské žily a byly těhotné co chvíli :slight_smile: Já si taky myslím, že to bude o psychice :slight_smile:, doufám, snad se do konce roku zadaří, nechce se mi běhat po vyšetřeních :grinning:
28. bře 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 no o zakonu schvalnosti mi ani nemluv. Ted zrovna rikam, ze se mi blizi navrat do prace (uz v utery) a mala mi zacala nejak stonat. Snad to pres vikend vylezi, treba je jen unavena, ve skolce furt neco podnikaji a nejak ji jde malokdy usnout po obede. Jinak mi nema kdo hlidat, takze to vubec nevim jak bych resila. No, musim to videt pozitivne, vse bude ok.
28. bře 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem psala již do jedněch snažilek, tak snad nevadí, že se přidám i k Vám :slight_smile: v prosinci 2013 mi přítel řekl, že necháme volný průběh miminku... asi na něj nějako dolehlo, že v okkolí je to samá svatba, děti atd... jsou to kamarádi ve věku 25 let... :grinning: takže mladší než já... něco o mě a přítelovi. Mě bude v červnu 28 let a přítelovi je 26 let, jsme spolu rok a 3/4. není to dlouhá doba, ale kupujeme spolu baráček a jsem snad nejspokojenější na světě a přítel taky, tak snad nic neuspěcháme. každopádně do dnešního dne se nám nejspíše nezadařilo. Zatím teda nemám žádné " depky " z toho, ale docela bych si to i přála, zažít ten pocit :slight_smile: cyklus mám nepravidelný, ale již třetí měsíc beru listovku a nevím, zda mám ještě brát, či pít něco jiného :slight_smile: za každou radu, bych byla velice ráda... tím, že se snažíme, tak krátkou dobu, zatím odmítám dělat svíčky atd... přítel by si řekl, že jsem se úplně zbláznila.. :slight_smile: :slight_smile: předem Vám moc děkuji a omlouvám se, ale nečetla jsem celé Vaše téma, tak snad se nebudete zlobit, že je pro mě v práci 278 stran hodně.. :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lefik02 Ahoj a vitej mezi nami :wink: To je fajn, ze porizujete baracek, budes mit uplne jine a hlavne prijemne starosti, tak na to nebudes tolik myslet a ono se treba zrovna povede. To tak byva. Listovku urcite ber, me jen doporucovali v lekarne Femibion, protoze nektere telo neumi tu listovku zpracovat a tak projde telem bez ucelu, kdezto v tom Femibionu je uz nastepena, takze dela to co ma. Je to drazsi, pravda, ale obsahuje to i jine vitaminy.
28. bře 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lefik02 Ahooj .-) Buď v klidu, já svého manžela už sice znala z dřívějška, ale dokupy jsme se dali úplně nečekaně v srpnu 2012, za 4 měsíce mě požádal o ruku, v srpnu 2013 jsme měli svatbu (vlastně po roce), takže bych neřešila, jak dlouho jsou lidi spolu, to je každého věc, hlavně, že jste spokojení ,-))) na svíčky a jiné věci se vyprdni :slight_smile: A jinak já měla taky po vysazení HA v září (a to jsem ji brala jen půl roku kvůli svatby, nechtěla jsem do letadla těhotná, kdyby náhodou) cyklus jeden velký bordel, teď se to postupně upravilo samo (bez hormonů, kontryhelů atd. - ten jsem pila jen jeden cyklus kvůli bolestivé ms), tak snad uvidíme, ofiko to taky necháváme "tak" od prosince :slight_smile:
28. bře 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia Děkují za přijetí a nějaké aspoň základní informace. Já tedy brouzdám po internetu, ale nějak se na to nechci upínat... a jen si o tom všem vykládat, abych nezatěžovala okolí a hlavně muže, aby si to ještě nerozmyslel. :grinning: :grinning: každopádně jsem byla na gyndě myslím minulý měsíc, protože potvora si dávala na čas, tak se poradit a případně si ji nechat vyvolat, ale paní doktorka mi řekla, že tu listovku nemám s ničím dávat dohromady, že mám problémy se štítnoz žlázou atd... tak nevím no... :confounded: je možné, že po té listovce člověk trošku přibere, nebo ne? :unamused: no s baráčkem je to sice super, že kupujeme, ale je s tím hrozně moc starostí a hlavně? té práce, dělám věci jako tahám těžká kolečka, pracuji v prachu atd.. což nejsou zrovna ideální podmínky, ale bohužel někdo to udělat musí a kamarádi by na mě koukali asi jak puk, kdybych řekla, že já makat nebudu, že to nejsou pro mě vhodné podmínky... tak nevím no... :confused:
28. bře 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 A doktorka Ti dělala nějaké testy na štítnou žlázu? Mi se taky jednou stalo, že jsem byla 20 dní bez ms, testy nic.. a doktor se mě pouze zeptal, jestli se to děje často nebo jestli nemám potíže se štítnou žlázou, ale bylo to jen jedinkrát, od té doby vše v pořádku a všechno se mi spravilo samo i po vysazení HA. Ono jak tělo různě zásobuješ hormonama a pak je zas vynecháš, tak asi potřebuje čas :slight_smile: každý organismus je jiný :slight_smile: A můj gyndař říká, že cyklus 28-35 dní není nic neobvyklého :slight_smile:, někdo je mívá kratší, někdo delší, někdo je hold nemá přesně na den, to se srovná :slight_smile:
28. bře 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra ahojky, no já to nějak neřeším, přece jen si říkám, že od začátku spolu bydlíme a všechno je jak má být, takže jsem spokojená a já tvrdím, že konečně je to on, " mého srdce šampión " :grinning: :grinning: každopádně já tu nepravidelnost mám už od počátku... HA jsem brala pouze půl roku a potom dva měsíce, ale to už je spoustaaaa let a od té doby jsem nic takové nebrala, jen si prostě dávala řádnej pozor :slight_smile: :slight_smile: no a s cyklem to prostě mám pořád takto na prd, ale paní doktorka mi řekla, že jsem zdravá atd... jen mě trošku zarazilo minulý měsíc před potvorou, že mi řekla, že nic nevidí, ale MS přijde a že se mám začít chovat jako těhotná... no dobrá chápu, asi kdyby náhodou se zadařilo, tak ať miminko není úplně v alkoholovém opojení asi... :slight_smile: no a ona tá potvroa došla i tento měsíc :frowning2: jen prostě skončila v pondělí a do včerejšího dne jsem docela ještě hodně " špinila " bez krve... no a pobolívá mě v podbříšku, střídavě... tak jen doufám, že to nebude nachlazení, nebo tak něco... :cry: :cry: co by nám zabránilo v dalšímu snažení :confounded:
28. bře 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Ahoj a vitej :slight_smile: kyselina listova je vlastne vitamin B6,takze teoreticky by vahu nemel ovlivnit :wink: zkus treba jesre gynex...kapky z bylinek,tim urco nicemu neublizis :wink: a hodne lidi si ho chvali - hlavne na urovnani cyklu.
28. bře 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 ja se lecim se stitnou zlazou, mam snizenou funkci a beru ca. 5 let prasky. Jinak ja u obou tehotenstvi nebrala predem vubec nic, proste kdyz mi dr. potvrdil tehu, tak jsem zacala brat ty kombinovane vitaminy pro tehule. Takze ani to az tak extra nevadi. To jen ted, ze uz je clovek chytrejsi :grinning: a taky bych vzhledem k veku mohla mit vetsi riziko postizeni, tak to radsi beru uz takhle dopredu.
28. bře 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra tak já už od puberty beru prášky na štítnou žlázu, ale pak doktor mi řekl, že to není ovlivněno tím, ale že si mám na gynek. vyžádat nějaké prášky " vitamíny " a paní doktorka mi zas řekla, že to nepotřebuji, že jsem v pořádku, tak já Vám holky nevím.. :grinning: přehazují si mě jako horký brambor..
28. bře 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ty kapky gynex " to jsou ty kapičky " na urovnání? :slight_smile:
28. bře 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek