• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@donia jojo, tak to já bych mohla násobit několikrát tu dobu co beru prášky na štítnou žlázu :slight_smile: ale tak nevadí, nejsem jediná a všichni to zvládli, tak i my :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2014 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 Vítej mezi námi. Jen Ti chci říct, že mám kamarádku, která se od dětství léčí se štítnou žlázou, v loni jí byla dokonce nechat vyoperovat, brala spostu prášků a byla smířená s tím, že přirozenou cestou neotěhotní, proto už byla s přítelem v CARU, byla objednaná na první inseminaci a ejhle, zjistila, že je těhotná. Úplně přirozeně, nečekaně a v červu se jí narodí holčička. Takže je to případ od případu a štítná žláza nemusí být problém. To jen pro povzbuzení, každá to potřebujeme. Jinak, Gynex jsem od pondělí začala brát taky,jsou to jen bylinky, chuťově to není špatné, tak uvidím, co mi to udělá.
28. bře 2014 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenkasaf děkují za povzbuzení, určitě to každému aspoň trošku pomůže :slight_smile: :slight_smile: já taky myslím, že štítná žláza nebude až tak velký problém, teda spíš se tím uklidňuji... :slight_smile: já se snad na ty kapičky taky juknu a přikoupím je.. a to se nebude nějak motat s tou listovkou? aby mi to nezpůsobilo ještě nějakej borčus, ale asi ne.. všechno to jsou jen vitamínky, tak uvidíme :slight_smile:
28. bře 2014 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 Já myslím, že ne, taky beru listovku a ten Gynex. Jak píšeš, jsou to jen vítamíny, takže asi ne.
28. bře 2014 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra no to se ti nedivím. Uvidíš co to s tebou udělá a když se to dá pít, tak proč to nezkusit? Psychika je potvora no. S tím se musí počítat.... Držím palecky
28. bře 2014 v 11:30  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
četla jsem i o nějakém čaji, začínal nějak na " k " ale nevím přesnej název, nemáte i s tím zkušenosti? :slight_smile:
28. bře 2014 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia no teda to je síla, přeji brzké uzdravení. Snad bude dobře a zákon schválnosti.... Hele byla by sranda kdyby jsi par dni po nástupu do práce zjistila, že jsi těhotná. :grinning:
28. bře 2014 v 11:33  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 ahoj vítám tě a chápu tě. Já se taky přidala až dyl a nečetla to. To se nedá.... Nejšťastnější člověk jsem i já. Příteli je 30 mě 29 teď máme 2 měsíce do svatby bude 6.6 v 11 hodin :grinning: chtěla jsem se vdávat s bříškem tak budu. Máme spolu kluka 4 roky, dceru 2 roky a teď jako zázrakem jsem v 18 tt. Dlouhodobě kojení mě rozhodilo hormony, já každý měsíc skončila na vyvovalacce, navíc mě našli myom, údajně taky způsobuje neplodnost a kojení.... No des taky jsem to hodila.za hlavu, řekla ze v lednu půjdu zase na vyvovalacky a prášky na zastavení laktace.,nechám si srovnat hormony a skočím na to v květnu.... A ejhle 28. 12 jsem udělala test. Pozitivní,další 4 taky, šla jsem na gyndu a nechápal jak je možný že jsem těhotná, když můj cyklus byl silenej.... Takže jde otěhotnět i tak. Držím ti palečky ať se zadarit, těhotenství, porod,a materstvi je ta nejkrásnější věc co jsem kdy zažila. Já si užívám poslední těhotenství, 4 děti fakt už nechci :grinning:
28. bře 2014 v 11:41  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 ahojky, tak to gratuluji, to je moc hezké, že Vám to takto vyšlo.. juu :slight_smile: tak my svatbu zatím neřešíme, ale zajímalo by mě, jak to má přítel naplánováno.. jelikož chtěl, že pokud budeme čekat prcka, tak abychom všichni tři měli stejné příjmení.. a já se moc těhotná vdávat asi nechci, ale asi bych změnila názor a byla za to vůbec vděčná :slight_smile: těším se až budu nosit přítelovo příjemní :sunglasses: sákryš, já jen doufám, že nebudu jedna z těch co se snaží dlouho a nepůjde jim to, vím, že bych to nesla hodně špatně, jako asi vždy ty dotyčné páry... já teda ani nezačala měřit teplotu, nic, tak nevím, zda nejsem trošku lajdák a abych se pak nedivila, že nám to nejde, když se netrefíme do správného období.. :confounded: :slight_smile:
každopádně si bříško moc užívej, věřím, že nejsem jediná, když řeknu, že trošku závidím :sunglasses: :slight_smile:
28. bře 2014 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 tak jsem zvedava jak to bude dal. Ted jsem privedla Nicolku ze skolky a s placem, ze ji neni dobre, boli ji brisko. Ted zkousi usnout. Ach jo :frowning2:
Jinak s tim tehu hned po navratu, to rikal manzel taky. Ze budu tak vydesena z prace, ze strachy hned otehotnim :grinning:
No bylo by to fajn, to jsem chtela uz davno, abych si ten zacatek odbylo doma v klidu, hlavne gen. vysetreni, ktera nas urcite cekaji. Abych mela jistotu, ze je vse ok. No, priroda holt mini jinak.
28. bře 2014 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 Co má se mnou co udělat? A co mám pít? Asi jsem mimooo :grinning: :sunglasses:
28. bře 2014 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 Čaj na k bude asi kontryhelový? :grinning: :slight_smile:
28. bře 2014 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@senoritapetra jo to bude asi ono, děkují :grinning: :slight_smile:

a zkušenosti s tím někdo máte? pijete? :slight_smile:
28. bře 2014 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 Já jsem pila minulý cyklus a MS přišla přesně na den. Teď už ho nepiju, je obsažený v tem Gynexu, tak to nebudu do sebe cpát 2x. :slight_smile:
28. bře 2014 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenkasaf ahaa, tak to je dobrý, tak to já uvidím co ještě k tomu pořídím... :slight_smile:
28. bře 2014 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 Ano , ano :slight_smile:
28. bře 2014 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@serenna30 já mám zkušenost s krátkými cykly poslední dobou mám 13 nebo 14 dní a příjde krvácení i když nevím jestli menstruační... je to dost vyčerpávající. doktor mi předepsal Proveru od 12 Dc. jnak se snažíme od října a stále nic, toť mé zkušenosti
28. bře 2014 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak mě osobně kontryhel bohužel nezabral... nejdříve dlouhé cykly teď zase strašně krátké.. první cyklus mi nezabrala ani Provera.... no tak uvidíme, přemýšlím že bych experimentovala dál s přípravky spíš na přírodní bázi ty hormony mě děsí... teď prožívám jednu z nejhorších ms za dlouhou dobu... trpííím
28. bře 2014 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky a co je dobrý na stres? Já mám poslední dobou hrozný výkyvy nálad, furt mě něco štve a jsem mrzutá... Nevím jestli s tím souvisí i MS protože to mám poslední 4 měsíce každej měsíc min o týden zpožděný. Teď už to trvá zase 10 dní ke dnešku. Stresu mám teda nad hlavu a nevím jak se ho zbavit, a když tak čtu že stres otěhotnění taky brání tak nevim jestli se nám to někdy fakt povede. Navíc nejsem zrovna hubená :frowning2:
28. bře 2014 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@marryjanew Tak mě pomohlo běhání, těsně předtím než jsem otěhotněla jsem dala skoro 6km den, ale vážně mi to psychické stránce pomohlo hodně :slight_smile: stačí si najít půl hodky deně a dokopat se k tomu, teda pokud nemáš nějaké zdravotní problémy.
28. bře 2014 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@anyza Tak běhání pro mě moc není... moc toho neudejchám a mám po autonehodě bolesti zad :frowning2:
28. bře 2014 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@marryjanew Hmm, tak třeba nějaký jiný relaxační cvičená třeba jogu, nebo něco v bazénu???? Jinak vážně nevim mě tada ještě pomáhaj belgický pralinky, ale to není moc dlouhodobě udržitelný :grinning:
28. bře 2014 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@anyza Tak pralinky by mě teda nenapadli... Mě čokoláda, ale to nevim jestli bych navíc ještě nepřibrala :D
28. bře 2014 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@marryjanew ja uzivam Nosifol a jak jsem tu jiz psala - kopiruji:
ma to vitaminy B, kyselinu listovou a ten horcik. No a hlavne inositol - krome podpory na otehotneni ma pozitivni vliv na mozkovou cinnost emoticon , pouziva se v kosmetice na ekzem a podporuje rust vlasu (coz mohu osobne potvrdit - 6 let resim alopecii) a pozitivni pri stresovych situacich
tak to muzes zkusit, treba ti to pomuze. Vis jak to je - ver a vira tva te uzdravi :wink:
28. bře 2014 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky výlet v Německu super,pořídila jsem si vestu svetr a džíny:slight_smile: :slight_smile: jo a pocurala jsem ovu testik a dálnice jak jsem rikala :grinning: takže zítra večer tuleni a pak konečné už i dálnice na tehu testu
28. bře 2014 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahoj holky, nestíhám vás sledovat, jen to tu vždycky zběžně "prolétnu". Musím se vám pochlubit prvním duchem, který se mi objevil na testu minulý týden :slight_smile:
Manželovo šťastné číslo je 4 a nám se to povedlo ve čtvrtém kole :slight_smile:. Teď už jen čekat na návštěvu dr.
28. bře 2014 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Mám si tedy radši koupit ten nosifol nebo samostatně kys. listovou a fem+ ? Nevím jestli můžu něco kombinovat, tak jestli s tím máte někdo zkušenosti, poraďte.... :slight_smile:
28. bře 2014 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@marryjanew já piju kontryhelovy čaj bastim kyselinu listovou a Calibrum baby plan :grinning:
28. bře 2014 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky kdo se hlásí na pokus? Tohle jsem našla u jiných snazilek:slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2014 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek