• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
Holky držte mi zítra pěsti, dozvím se jestli mi prodlouží smlouvu, jestli na rok nebo na neurčito. Mám z toho nervy. Kvůli mimču potřebuju na neurčito :grinning:
7. led 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Holky, prave jsem dozeblila hromadu pradla a jsem k.o.
vitam nove snazilky a drzim palce at se brzy zadari.
jinak s tou imunitou vim, ze nektera vajicka muzou byt alergicky na spermie a telo zeny spermie pozabiji spermije nez cokoliv stihnou...
Dneska me holky poboliva podbrisek, ale to muze byt jen vsugerovany....uvidime co bude dal. Dneska byla kamaradka na gynde a doktor ji potvrdil tehotenstvi...tak cekaji druhatko...zacali jsme se snazit stejne a jim vysel hned prvni pokus...meli stesti a tak se ted tesim z jejiho tehulkovani.
7. led 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@michaela_n je tak to bude jen o chvilku predemnou :slight_smile:. Jinak je super, ze se to v tobe takhle pekne zlomilo a beres to s nadhledem...myslim, ze tak jak clo ek premysli, tak to bude...
ja treba sla do porodnice s tim, ze pri vstavani po cisari vstanu a bude to dobre a bylo to tak...do kojeni jsem sla s tim, ze kojit budeme a bylo to tak...v momente kdy jsem si srovnala v hlave jak odnaucit kojeni tak to slo jedna basen a to same s odnaucenim dudliku a spani ve velke posteli a ve svem pokojicku...ty deti to moc dobre vyciti a telo taky a dela to co mas proste v hlave...si myslim ja...
7. led 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Je ja take koukam po trojkombinaci- kocar,golfky a vajicko :slight_smile: Ale jeste by to chtelo to mimi do nej :slight_smile:
8. led 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee porizovaniprvni vybavicky to byla parada. Tes mam vsechno schovane a tesim se jen na prebirani a pripadne dokupovani.
jinak holky jestli muzu poradit, tak jelikoz pravdepodobne budete mit deti na zimu, tak doporucuju aby mel velky hluboky kocarek a pak u sportaku, aby se dal dat uplne do roviny...napriklad x lander je v tomhle na prd, ze je sedak cely sikmy a prcek je tam takovy utopeny...no kocarku je spousty a spousty krasnych, drahych a neucelovych...nas neni zadna designova hitovka, ale musim rict, ze funkcnoste jsem byla maximalne spokojena amala mi v hlubokem vydrzela do 9.mesicu...
8. led 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky mám to!!! Smlouva na dobu neurčitou :grinning:
8. led 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@ivet1987 no super!
8. led 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Gratec :slight_smile:))
8. led 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, dělala jsem si testy a zatím jsou pozitivní, dělala jsem si i digitální (nevydržela jsem) a taky pozitivní - ve čtvrtek/pátek by měla normálně proběhnout MS, tak mi prosím držte pěsti, aby nepřišla. Pokud nepřijde, budu volat k doktorce (léčím se se štítnou žlázou, takže ikdyž nebude nic na ultrazvuku vidět, tak kvůli krvi tam půjdu).
A všem ostatním držím pěsti co to jen jde.
8. led 2014 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pear No paráda, tady je na místě gratulace :slight_smile:
8. led 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 No ještě potichoučku :slight_smile: snad vše bude sílit a doktorka ohlásí jen dobré zprávy :slight_smile: ale jinak potichoučku děkuju :slight_smile:
8. led 2014 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pear no super! Drzim palce! Pokud se nemilim jsi prvni posel dobrych zprav ? :slight_smile:
8. led 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem zvědavá, jestli se to napoprvé podaří i nám :grinning:
8. led 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Děkuju za držení :slight_smile: jinak netuším, nečetla jsem celou diskuzi - ale věřím, že se ke mně za chvilku někdo přidá :slight_smile:. Teď jen aby bylo vše tam kde má být :slight_smile:.
8. led 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pear urcite vse bude ok! Uvidis.
8. led 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Děkuju, budu pak informovat :slight_smile: jste hodné holky :slight_smile:
8. led 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pear Moc gratuluju :slight_smile:)
8. led 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. led 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pear No není zač :slight_smile: Já doufám, že nám se taky brzy podaří, ha jsem vysadila v září, ale pak se mi rozhodil cyklus a ustálilo se to až v prosinci, tak snad by to tento rok mohlo vyjít a taky se budu moct pyšnit // na testíku :slight_smile:
8. led 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Já neměla HA už tři roky - takže to taky udělala svoje. Budu držet pěstičky :slight_smile:
8. led 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem hledala neco takoveho a nasla,tez jsme si rekli s pritelem o Vanocich,ze jsme pripraveni na mimi,jak se Vy snazite,jake mate rady?
8. led 2014 v 19:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pear Děkujeme, já fakt doufám :slight_smile: No já ji, čoveče, brala jen půl roku, abych do svatby neotěhotněla, páč jsme se brali mimo ČR a nechtěla jsem do letadla těhu, kdyby náhodou, a takový bordel mi to udělalo :slight_smile: A to třeba i koukám, že kolikrát ženské vysadí i po 10 letech a otěhotní hned. Tak snad nezačnu být za chvíli skeptická, jak všichni kolem rodí :grinning:
8. led 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra To je pravda, já jí brala asi 5 let a čistila jsem se dobré 4 měsíce - než se mi srovnala MS a teď už přes 3 roky jsem úplně bez.
No je to jak lavina - když jsem se vdávala tak mi přišlo, že se kolem mě všichni taky najednou vdávají, žení a nebo se alespoň zasnubují a už jsem si nepřišla tak výjimečná :D - teď kolem zase všichni přicházejí do jiného stavu.
8. led 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra
@pear Já brala antiko 5 let a po vysazení vypadá, že všechno naštěstí v pohodě. Teď se ještě uvidí, jestli půjde mimčo :grinning:
8. led 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pear No já byla úplně zaskočená, že se mi najednou rozhodil cyklus, páč se mi to nikdy nestalo, až po dobrání HA právě :slight_smile: Jo jo, to je pravda :slight_smile: No to já jsem si teda připadala výjimečně, jak jsem se najednou měla vdávat :grinning:, ale zase je fakt, že jsem tolik nevnímala, že se vdávají kamarádky nebo celkově ostatní, možná to bude tím, že jsem nad svatbou nikdy tolik nepřemýšlela, takže jsem si to tak nebrala :slight_smile: Možná, že jak už se jedná o miminko, tak to člověk víc vnímá (a kor jak už by ho opravdu chtěl a nejde to, a ostatním jo že :slight_smile:). Tohle se hold nedá vynutit, tak si vždycky říkám, že prcek přijde v pravý čas asi :slight_smile:
8. led 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tez jsem brala antiko,ale 10 let,vysadil mi je gyndar pred pul rokem,tak jsem taky zvedava
8. led 2014 v 19:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Přesně to si říkej - příroda ví jak to zařídit a když to zrovna teď nepůjde, tak to má nějaký důvod, a odkdy se snažíte?
8. led 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem brala anti 10 let a na druhy pokus se podarilo...pak jsem brala jen kojici a rok nic a jak se zadari, to se uvidi. Skoda, ze je jeste brzy na testovani...jeste pres tyden vydrzet....to asi nevydrzim :slight_smile:
8. led 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin u me je taky brzy na testovani,tak uvidim:slight_smile:a mas nejake priznaky?
8. led 2014 ve 20:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pear No od září, ale to je takové snažení se opravdu v uvozovkách :slight_smile: Spíme spolu, jak chceme, většinou obden :slight_smile: @danielka1985 @lupinpupin A já si třeba říkám, nebudu to řešit (snažím se :grinning:), po ms jsem v klidu, ale ke konci měsíce stejně vždycky čekám, jestli mrcha dorazí či ne :grinning:
8. led 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek