Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
marryjanew
28. bře 2014
@andrusinka a jak dlouho už?
andrusinka
28. bře 2014
@marryjanew od konce listopadu🙂 🙂
anyza
28. bře 2014
@eldoradoh tak držím pěsti, ať je vše v pořádku čárka krásně sílí 😉
anyza
28. bře 2014
@marryjanew No právě v tom je ta výhoda běhání oproti těm pralinkám a čokoládě 😃 😃
marryjanew
29. bře 2014
@andrusinka Prosim tě a můžu se zeptat, když jsi čekala první a zadařilo se, bylo to samo nebo jsi něco podstoupila? Já totiž taky nejsem nejhubenější a jdu teď teprve k doktorovi s tím že se snažíme, tak se bojim aby mi neřekl že to díky tomu že mám kila navíc nejde 😞 jinak krásnej kluk 🙂
andrusinka
29. bře 2014
@marryjanew první sel za dva mesice,normálně jen vitaminy a dovolena v Egypte 😃 😃
andrusinka
29. bře 2014
@marryjanew z bacule si nic nedelej-ikdyz to někdy nejde🙂 ale já v tehu nabrala 9 kilo a z porodnice jsem šla s -13!!!! Vše bylo OK a nikdo nic nerikal-jo a mimo se ,,vejde,, 😃 neboj
andrusinka
29. bře 2014
Holky ovu probihaaaa bolí me cele břicho:-) 🙂 večer se zadela ted mi kluci jedou na ryby-malej poprvé se svým prutem to bude kliiid co budu dělat?
marryjanew
29. bře 2014
@andrusinka já jsem na tom úplně stejně. myslela jsem že se probudím a bude tady ta mrcha a ono zatím nic 🙂
donia
29. bře 2014
@andrusinka No slava, tak uz je tady 😃 Ja ted cekam zda budou nejake znamky hnizdeni a pristi vikend se uvidi zda se zadarilo 🙂
teok
29. bře 2014
@donia a zkusíš test před MS nebo počkáš? Tento cyklus je úplně jiné než před tím, tak sem zvědavá co z toho bude :-p
donia
29. bře 2014
@teok ja vzdy chtela cekat do dne kdy mam dostat MS, jenze tim, jak vzdy ca. 5 dni predem spinim, tak jsem vzdy vedela, ze to nevyslo. Takze ted uvidime co pristi tyden. Jak zacne hned z kraje spineni, je to zase jasne ]-(
teok
29. bře 2014
@donia to špinění na hovíno, no 😞, já teď dlabu ten pyrodixin, tak mi snad pomůže 🙂
verik2
29. bře 2014
@lefik02 no my už jí řešíme, přece jen 3 dítě na :-N cestě a teď fakt jméno nevím, tak svatbu a já budu mít času až do porodu. Hlavně mám kamarádku co se vdávala s bříškem a moc moc jí to slušelo. Proto chci taky.Pozveme jen svědky a sestru a konečná. I tak nás.tu bude 15 z toho 5 děti, tak bude prča. Máme zahradu. Udělá se grilovacka a všichni mě můžou 😃 budu mít krásnou a malou svatbu a je fakt, že příjmení Paskova už nesnáším. To víš otcim mě z dětství udělal peklo. Proto teď si užívám a chci se zbavit toho příjmení. Hlavně Patrik jde v září dovskolky a jak bude vysvětlovat, že mám jiné příjmení než on dětem? Takže svatba je na místě a já se 1 v životě vdávat chci 😃
verik2
29. bře 2014
@donia jj přírodu člověk nwoblafne 😃 taky jsem otěhotněla 2x hned jako ty a děti mas. Takže problém nebude. Chce ti čas a mimi přijde až to nebudeš čekat jako to byli u mě 😃
andrusinka
29. bře 2014
andrusinka
29. bře 2014
Teda tady to dnes nějak vázne 🍀 to je pro štěstí ať nám to všem vyjde🙊
maice
29. bře 2014
@andrusinka No to víš, sobota...a tak kráááásně, všichni řádí někde venku 🙂
ivet1987
29. bře 2014
@andrusinka
@maice Jo makali jsme na zahradě celý den 😃
andrusinka
29. bře 2014
@maice já byla taky na mobilu🙂 🙂 nakonec jsem s klukama skončila na Berounce na rybach 😉.Koukam ze už mas pěkný status místo snaží se 7tt na to se tak krásné diva já už chci taky-snad se dockam už ted 😢 x-)
maice
29. bře 2014
@andrusinka No a představ si, že už mi roste i pupík 🙂))
teok
29. bře 2014
Holky, nemáte zprávy o @danielka1985???
andrusinka
29. bře 2014
Dnes,včera,atd...je to trochu rozmazane spatne svetlo
andrusinka
29. bře 2014
@teok 2dny na ni myslím,nevím nic
andrusinka
29. bře 2014
@maice kecas dej foto průběžně,na kdy ti spočítali termín?
teok
29. bře 2014
@andrusinka tak šupky na to a žádné flákání :-p... jj, také si na ní vzpomenu, ale vůbec netuším, zda je s někým v kontaktu 😞
andrusinka
29. bře 2014
@teok lupinpupin s ni myslím komunikovala
anyza
29. bře 2014
Ahoj holky!
@andrusinka Já a chytili jste něco?

@maice Jé tak zrovna dneska jsem si říkla, že mám asi halucinace, že mi příjde, že mi začíná růst břicho 😃
No a už mě asi taky dostihly nevolnosti, jenže né raní ale odpolední a večerní. Celé dopoledne lítám jak fredka a jem úplně v pohodě a padne třetí odpoledne a jsem vyřízená je mi zle od žaludku dělá se mi černo před očima a bolí mě hlava do večera se to stupňuje a ráno jsem zase jako rybička :-N
andrusinka
29. bře 2014
@anyza ani to netuklo!Pro me to tam bylo za trest,ale musím udělat ,,kompromis,, 😃 ,když bude večer prepadovka už je z toho chudák taky urvanej🙂
anyza
29. bře 2014
@andrusinka
Takže něco za něco, joo 😃 😃
Tak držím pěsti ať to ťukne aspoň večer 😉

Začni psát odpověď...

Odešli