• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@andrusinka a jak dlouho už?
28. bře 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marryjanew od konce listopadu:slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eldoradoh tak držím pěsti, ať je vše v pořádku čárka krásně sílí :wink:
28. bře 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marryjanew No právě v tom je ta výhoda běhání oproti těm pralinkám a čokoládě :grinning: :grinning:
28. bře 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Prosim tě a můžu se zeptat, když jsi čekala první a zadařilo se, bylo to samo nebo jsi něco podstoupila? Já totiž taky nejsem nejhubenější a jdu teď teprve k doktorovi s tím že se snažíme, tak se bojim aby mi neřekl že to díky tomu že mám kila navíc nejde :frowning2: jinak krásnej kluk :slight_smile:
29. bře 2014 ve 03:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marryjanew první sel za dva mesice,normálně jen vitaminy a dovolena v Egypte :grinning: :grinning:
29. bře 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marryjanew z bacule si nic nedelej-ikdyz to někdy nejde:slight_smile: ale já v tehu nabrala 9 kilo a z porodnice jsem šla s -13!!!! Vše bylo OK a nikdo nic nerikal-jo a mimo se ,,vejde,, :grinning: neboj
29. bře 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ovu probihaaaa bolí me cele břicho:slight_smile: :slight_smile: večer se zadela ted mi kluci jedou na ryby-malej poprvé se svým prutem to bude kliiid co budu dělat?
29. bře 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka já jsem na tom úplně stejně. myslela jsem že se probudím a bude tady ta mrcha a ono zatím nic :slight_smile:
29. bře 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka No slava, tak uz je tady :grinning: Ja ted cekam zda budou nejake znamky hnizdeni a pristi vikend se uvidi zda se zadarilo :slight_smile:
29. bře 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia a zkusíš test před MS nebo počkáš? Tento cyklus je úplně jiné než před tím, tak sem zvědavá co z toho bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja vzdy chtela cekat do dne kdy mam dostat MS, jenze tim, jak vzdy ca. 5 dni predem spinim, tak jsem vzdy vedela, ze to nevyslo. Takze ted uvidime co pristi tyden. Jak zacne hned z kraje spineni, je to zase jasne :angry:
29. bře 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to špinění na hovíno, no :frowning2:, já teď dlabu ten pyrodixin, tak mi snad pomůže :slight_smile:
29. bře 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no my už jí řešíme, přece jen 3 dítě na :sweat_smile: cestě a teď fakt jméno nevím, tak svatbu a já budu mít času až do porodu. Hlavně mám kamarádku co se vdávala s bříškem a moc moc jí to slušelo. Proto chci taky.Pozveme jen svědky a sestru a konečná. I tak nás.tu bude 15 z toho 5 děti, tak bude prča. Máme zahradu. Udělá se grilovacka a všichni mě můžou :grinning: budu mít krásnou a malou svatbu a je fakt, že příjmení Paskova už nesnáším. To víš otcim mě z dětství udělal peklo. Proto teď si užívám a chci se zbavit toho příjmení. Hlavně Patrik jde v září dovskolky a jak bude vysvětlovat, že mám jiné příjmení než on dětem? Takže svatba je na místě a já se 1 v životě vdávat chci :grinning:
29. bře 2014 ve 14:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia jj přírodu člověk nwoblafne :grinning: taky jsem otěhotněla 2x hned jako ty a děti mas. Takže problém nebude. Chce ti čas a mimi přijde až to nebudeš čekat jako to byli u mě :grinning:
29. bře 2014 ve 14:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. bře 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady to dnes nějak vázne :four_leaf_clover: to je pro štěstí ať nám to všem vyjde:speak_no_evil:
29. bře 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka No to víš, sobota...a tak kráááásně, všichni řádí někde venku :slight_smile:
29. bře 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka
@maice Jo makali jsme na zahradě celý den :grinning:
29. bře 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice já byla taky na mobilu:slight_smile: :slight_smile: nakonec jsem s klukama skončila na Berounce na rybach :wink:.Koukam ze už mas pěkný status místo snaží se 7tt na to se tak krásné diva já už chci taky-snad se dockam už ted :cry: :dizzy_face:
29. bře 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka No a představ si, že už mi roste i pupík :slight_smile:))
29. bře 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte zprávy o @danielka1985???
29. bře 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes,včera,atd...je to trochu rozmazane spatne svetlo
29. bře 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok 2dny na ni myslím,nevím nic
29. bře 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice kecas dej foto průběžně,na kdy ti spočítali termín?
29. bře 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka tak šupky na to a žádné flákání :stuck_out_tongue_closed_eyes:... jj, také si na ní vzpomenu, ale vůbec netuším, zda je s někým v kontaktu :frowning2:
29. bře 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok lupinpupin s ni myslím komunikovala
29. bře 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
@andrusinka Já a chytili jste něco?

@maice Jé tak zrovna dneska jsem si říkla, že mám asi halucinace, že mi příjde, že mi začíná růst břicho :grinning:
No a už mě asi taky dostihly nevolnosti, jenže né raní ale odpolední a večerní. Celé dopoledne lítám jak fredka a jem úplně v pohodě a padne třetí odpoledne a jsem vyřízená je mi zle od žaludku dělá se mi černo před očima a bolí mě hlava do večera se to stupňuje a ráno jsem zase jako rybička :sweat_smile:
29. bře 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza ani to netuklo!Pro me to tam bylo za trest,ale musím udělat ,,kompromis,, :grinning: ,když bude večer prepadovka už je z toho chudák taky urvanej:slight_smile:
29. bře 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka
Takže něco za něco, joo :grinning: :grinning:
Tak držím pěsti ať to ťukne aspoň večer :wink:
29. bře 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek