• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@andrusinka Budeme mit rebela :slight_smile: 17.11.
29. bře 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anyza Ja jak kdy...nekdy jsem bleee rano,nekdy vecer :slight_smile: a brisko neni asi pro ty co nevi videt,ale napohmat znat...zvlast na mych 50 kilech a obvykle plochem brisku :slight_smile:))
29. bře 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice 17 listopad posledni nám lístek spad:slight_smile: to me napadlo-nějaká básnicka myslím,a bylo zadelano v Egyptě?
29. bře 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, tak jaké jsou novinky? Vy jste nějaké ukecané a nestíhám vás vůbec nějak dočítat...Jen jsem narazila na příspěvěk @andrusinka že se bude čůrat na pampelišky :grinning: to je sranda...snad to i až najdu // vyzkouším jestli je to pravda :slight_smile:
My jsme včera byli poprvé v příravce na školku a tak u nás se ted řeší školka a na nic není nic víc čas...od středy mám po šestinedělí, tak už můžeme skotačit :slight_smile:. Jen teda nepoužíváme žádnou ochranu,tak na to že jsem chtěla počkat ještě jeden cyklus,tak nevím zda to vyjde...nějak to neřešíme :grinning: ....bud se podaří a nebo ne a pak přijdou na řadu ovu testíky.
Tak užívejte krásně víkend!
29. bře 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka Jojo Egypt :wink:
29. bře 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin jsem na to narazila tak jsem to musela sdilet:slight_smile: :slight_smile: pampelišky budou ted v kurzu
29. bře 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tady chvíli nebýt a člověk se nedočte konce :D tak se dámy pochlubte jak Vám jde snažení ?? A kdo bude dělat testíky nejdřív ? :wink: U mě je to jak na houpačce, jeden den jsem šťastná a druhý den se neuvěřitelně bojím že na další KO nebude srdíčko ....
30. bře 2014 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jak to děláš? Já jsem 19 tt a není na mě nic vidět. Protože lidi co to neví nic neříkají. :grinning:no asi si zase bříško moc neuziju, ale prtava, zřejmě holka 10. 4 jdu na ultrazvuk do Benešova,tak snad se ukáže, pěkně kope. To už není žádné simrani, to byli od 16 tt teď to jsou pěkný kopance :grinning:zase budu mít dělohu samou modrinu :grinning:
30. bře 2014 v 09:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova nestrachuj se... To by jsi poznala, že by ti zmizeli veškeré těhotenské symptomy jako to měli holky. Ze dne na den jim vůbec nic nebylo a při zamlklem tehu se většinou špiní.... Tyto výkyvy nálad jsou dobré, takže mimi roste a srdíčko tluce :grinning: jen počkej, já od 16 tt cítila simrani. Os 19 tt to jsou už pěkný kopance. To už budeš vědět vše.Takže se nestrachuj. Mimco to taky odnáší, užívej si těhotenství a určitě tovdonosis. Jinak to ani nebude.
30. bře 2014 v 09:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No to me taky neni videt...jen ja ho citim.Normalne mam totiz brisko celkem vysportovane :wink:
30. bře 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 děkuji za uklidnění ;) snažím se myslet pozitivně a být v klidu ;) je mi jasné že to je teď to nej co pro mrňouse můžu udělat .... ale holt někdy to na mě padne. Každopádně děkuji ;) Zatím všechno vypadá dobře nešpiním, těhu příznaky mám pořad stejné :D tak budu doufat a těšit se ;)
30. bře 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,chci se zeptat...kazdý den me pobolívá podbrisek,vubec si nepamutuju ze bych toto u prvniho ze bych toto u prvniho tehu mela...ne cely den ale chvilema..a nekdy me tam jako pichne a nebo reze...ja nevim :unamused: jinak me je na bliti fest.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: manzel vcea kopil hermenkový jar na mytí nadobi a ja se malem u toho poblila takze mu musim rict aby koupil nejak jiny :confounded: porád zívám jsem jak po opici,spát chodim ve 20 hod s malym manzel ze me nemuze :confused:
30. bře 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli všem! Tak u mě to bohužel zase vypadá velmi divně s cyklem. Ve čtvrtek (16DC) byl sice ovu testík pozitivní - testovací čárka o něco silnější než kontrlní ( v pátek pak už byla o malinko slabší, včera už je "duch"), ale teplota je úplně nanic...:frowning2: Přitom v pátek večer mě bolel silně podbřišek na pravé straně. Zkusím vložit odkaz na graf, ale nevím, jestli půjde...
http://www.fertilityfriend.com/home/4dce9e
30. bře 2014 v 11:27  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak včera musel tatka narychlo odjet mimo Prahu,dnes dopo se vrátil takže včera žádný tuleni-tak doufám ze to stihneme ještě dnes večer jinak mám smolika :pensive: a pochybuju ze spermonici od patku čekaly:slight_smile: alekdo vi-stale doufám
30. bře 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka od patku to mas druhy den a vecer bude, tak to mas akorat neboj :wink:
30. bře 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova taky uz mas upraveny profil, 7 tt, to je pekne :slight_smile:
no ja nevim, na tehu test tu budu asi ted prvni na rade, MS cekam 5.4. tak uvidim zda na event. testovani vubec dojde, nebo budu zase predtim spinit a bude jasne, ze prijde.
30. bře 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to je hezký kéž by to tak bylo :frowning2: :slight_smile:
30. bře 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no super ;) a kdy budeš testovat až v termínu nebo před ?? tak držím palce at to tentokrát dopadne ;) !!!!
30. bře 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka aspoň dnešní spermoníci budou pěkně vyzrálí :slight_smile:
30. bře 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem dneska jukla do kalendáře a jsem 14DC a včera proběhlo tulení......ráno byl náznak jakoby plodného hlenu,tak si říkám, jestli náhodou ovu nebude dřív...mívám ji zhruba 19dc tak jsem si říkala, že se chránit nebudem, tak uvidíme jestli neuvidíme už tento cyklus....jen nevím co by na to řekla doktorka :sweat_smile:
Jinak se nám snaženíčko postupně blíží a už se mooooc těším.
30. bře 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin já myslím, že dr. tomu neřekne nic, jen do snaženíčka :slight_smile:... a nevíš náhodou jak je na tom Kamča? nejsi s ní v kontaktu?
30. bře 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 Tak teplotu máš fakt divnou, ale když byl pozitivní test, tak snad ovu byla... uvidíš další dny. Já měřím jen teplotu.
30. bře 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 já mám také divoký graf, věřím testům :slight_smile:, pokud byl pozotovní, tak ovu byla a basta :grinning:
30. bře 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987
@teok Kdoví... Ono k ovu dojít fakt nemuselo(ovu test jen detekuje vzestup LH), ale je mi divné, že jsem měla ty bolesti. Ale popravdě řečeno, ty mi taky nepřišly úplně normální - byly to takové křeče, bylo to hnusné, že jsem si i vzala prášek proti křečím.

Teď ale holky zase vidím, jak jsou tyto problémy ještě malicherné - u nás v ulici srazilo asi pětiletého chlapečka auto... Je to jednosměrka a stojí tu auta po obou stranách a řidič neměl šanci to dítě vidět - prý se rozeběhlo za kamarádem... Klučina měl prasklou lebku:frowning2: Byla jsem u něho, žil, ale bůhví, jak to dopadne, modlím se za něj... Odvezl ho před chvílí vrtulník. Člověk musí opravdu děkovat za každý den...
30. bře 2014 v 15:30  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak co, jak je? Sice jsi mela ovu 2 dny po me, ale hnizdeni muzes mi klidne drive jak ja. Je tam take rozpeti nekolika dnu. Ja nic, od pondeli budu cekat zda zacnu spinit zase drive. Cekaji me nervy z nastupu do prace, tak doufam, ze si to tim nepokazim :unamused:
30. bře 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova diky za drzeni palecku, budu potrebovat :slight_smile: Testovala bych rada v sobotu nebo v nedeli, ale kdo vi, jestli na to vubec dojde. Pokud zacnu zase predtim spinit, tak je to zbytecne. Kazdy mesic se mi jinak klasicka MS posouva o jeden del dele, tak uvidim jak to bude ted.
30. bře 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojda, no mě bolí prsa jako sviňa :(, jinak břicho tak nějak normal, nešpiním zatím, tak uvidíme co z toho bude :grinning:... Dnes jsme si s taťkou udělali hezký den, tak sem nabitá pozitivní energií :grinning:...
@baya66 tak sand bude v pořádku, tohle je hned :frowning2:
30. bře 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok A od kdy tě bolí prsa? Mně od toho dne, kdy byl ovu test pozitivní. Teda hlavně bradavky... Měla jsem to i první cyklus po vysazení, cca 10 - 12 dní před mrchou (teda okolo 30 DC - měla jsem dlouhý cyklus), a pak ten druhý (minulý) cyklus nic - a to jsem skončila na vyvolávačce. Tak uvidíme. Každopádně ta teplota mě dost znepokojuje, asi na to nejsem typ ji měřit, stresuje měto a to není dobře! Jenže mě to můj doktor přímo řekl, ať teď zkusím měřit... Nevím, jestli to bude k něčemu...
30. bře 2014 v 19:28  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 no, mě bolí také od ovu, je to první cyklus, co bolí :grinning: a bolí mě někdy bradavky a spíš z boku teda a včera na mě manžel nějak blbě lehl a to jsem zařvala bolestí :frowning2:
30. bře 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@teok kdy byla ovu ? testovat za týden? já taky :grinning:
30. bře 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek