• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@ivet1987 Joo? Ja se v tvym terminech nejak ztracim :grinning: mas to pokazde jinak nez se ceka :grinning:
Ja mela pozitivni ovu test minuly patek, takze ovu probehla v sobotu, ted se snad hnizdi :wink: a pristi tyden uz MS neprijde :slight_smile:
30. bře 2014 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jj já splnila asi 4x a mrnous se udržel. Důležité je aby nevymizeli ze dne na den příznaky. Postupem času se budou měnit. Teď už podle příznaků nevím, že jsem těhotná. Jen občas cítím pěkný kopanec. :grinning:takže v pohodě. Tyhle výkyvy nálad jsou sice normální. Ale nikdy jsem nemyslela na to,že by se něco pokazilo. To poslední mimi ví že je vymodleny, čekalo se na něj a tak se drží zuby nehty a teď se cítím.skvělé. Nic mě není, ani žaludek nezlobí. Jen furt curam. Jednej příznak těhotenství... Jo a nemenstuuju :grinning:divný, co?:grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2014 v 06:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak to jo. Já ne :frowning2: ze zdravotních důvodů jsem byla uvolnovana z hodit tv... Jen na plavání jsem chodila. A byla jsem 2 nejlepší plavkyne. Na 1 místě byla holka co plaval závodně :grinning: tak dobrý a bavilo mě to.... Ani lyžovat nemůžu.
31. bře 2014 v 06:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 bolesti břicha jsou v pořádku.jsem těhotná po 3 a měla jsem to na začátku každého těhotenství a teď kkvuli tomu myom to bolelo strašně. Takže já bych řekla, že je vše v pořádku
31. bře 2014 v 06:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 na to nekoukej. Mě teplota šla nahoru až 12 dní po ovulaci. :grinning: kdybych se na to spoléhal, tak jsem nikdy neotehotnela :grinning:
31. bře 2014 v 06:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 :grinning: no to teda divný je ..... mě dnes ráno přepadla nevolnost .... nejdřív doma a pak jsem málem musela neplanovaně vystoupit z autobusu :grinning: naštěstí jsem to rozdýchala ... jooo snažím se myslet pozitivně ;) škvrněti vykládáme jak se na něj moc těšíme tak snad se mu u mě těch "pár" měsíců bude líbit :wink: už se taky těším na kopance :grinning: musí to být krásný pocit citit mimi jak se hýbe ...
31. bře 2014 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdavíčko, holčiny, tak jsem v dobré víře začala pročítat diskuzi, protože se také snažíme od prosince, ale na 17. stránce jsem to vzdala :grinning: . Snad se i tak můžu přidat a zrovna poprosit o odborný názor :slight_smile:. Mám věřit fertilityfriendu, nebo byla ovulka až o 4dny pozdějc? Takhle zpožděnou ovu jsem v životě neměla, tak jsem z toho jelen...
31. bře 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 dnes jsem 8DPO :slight_smile:, MRSKA ma dorazit az za tyden :slight_smile:. Tak uvidime do kdy vydrzim :grinning:
31. bře 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno Vám přeji :slight_smile: tak minulý týden pro mě byl děsný... skončila mi MS a pak ještě dlooouho špinila, ale vše se dalo do pořádku a od soboty, jsme začali nový koloběh a snaženíčko, tak snad už to vyjde tento měsíc... když tady sleduju ty " duchy " a dálnice, tak bych si taky dala říct :slight_smile:
31. bře 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monikaklosova ze začátku jo, ten poslední měsíc už to občas až bolí.... Jen mě překvapuje, že mě moc nepálí zaha, vždy jsem na to v těhotenství trpěla, asi prcek dobře kope a tak se netrefuje do žaludku :grinning: no já a děti taky vkládáme. A já se teda těším hrozne až zase budu kojit. Kdybych nebyla těhotná, tak kojím dal.I klidně ve 3 letech :grinning:
31. bře 2014 v 09:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@modrypitrisek mas pěkně dlouhý cyklus :grinning: ale na teplotu bych nespolehala. Ukáže ovulaci pozdě.... Třeba u mě jsem byla těhotná a teplota stoupala až skoro 14 dni po tom....tady mas.můj graf
31. bře 2014 v 09:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak zakon schvalnosti funguje uplne na maximum. Zitra jsem mela nastoupit po pulrocni neschopence do prace a mala mi lehla. Byla jsem s ni rano u dr. na poslech a aby koukl do krku, tak na ATB to jeste neni, ale samozrejme klid doma. Tak mi zustala doma a do patku uvidim, zda uz bude ok, nebo tam pujdeme znovu.
Jinak me v noci tak silene bolelo bricho, ze me to v pul 3 vzbudilo a uz jsem premyslela o pohotovosti. To se mi snad nikdy nestalo, takova bolest. Takze bud to patri k zurivemu hnizdeni :grinning: nebo to je pred MS, ale takhle jsem to nikdy nemela. No uvidime za par dni.
31. bře 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak všem přeji úspěšné snaženíčko. Koukám, že se diskuze rozjela v plném proudu. Taky čekám co tenhle měsíc. Mrška mi má dorazit tento týden o víkendu. Ale přemýšlím, jestli si neudělám test už dneska. Bojím se, že bude negativní :unamused:
Teploty mám skorem furt 37, ale když se měřím v noci tak jsou nízké. Čert, aby se v tom vyznal.. :slight_smile:
31. bře 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia moc bych ti přála, aby ti to vyšlo.. :slight_smile: třeba je to opravdu to zuřivé hnízdění jak říkáš :D
31. bře 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 já ji měřila vždy ráno v 8 hodin. Musí se brát v přibližně stejnou dobu... Tudíž ta ranní a pokud se bude držet, tak je to dobry. Držím palce
31. bře 2014 v 11:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No uvidíme, už v to moc nevěřím. Snažíme se o druhé mimi, sice krátkou dobu, ale i přesto jsem z toho celkem nesvá a posmutnělá.
31. bře 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to je děs teda. Tak brzké uzdravení. A ať se vše daří. Todle je fakt na houby. Já to budu muset řešit časem. Nikoho na hlídání nemam. Na 3 děti budu jen já a můj budoucí manžel. Na nikoho jiného se nemůžu spolehnout. Do toho chlastam jak duha a zrovna nám rozkopali záchod, děláme novej a mě se chce furt curat... A včera jsem tak nelitala.... Je to des. Navíc zima nebyla žádná. Takže bavili jsou premnozeny a furt někdo marodi.... Já mám výhodu. My létáme ven,po kramech a nic. Takže čekám ze děti budou narodit ve školce. Do teď měli jen rýmu. 1 za rok ji mají 3 dny. Patrik mel asi 3x kašel a Tynka 6 nemoc.... Jo a jednou tu prolétla střevní chřipka, jen dcera nic.ochranila jsem ji kojením :wink:
31. bře 2014 v 11:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky maminky, těhulky, snažilky.. potřebuji radu. HA jsem vysadila před dvěma týdny, ihned po skončení MS jsme začali aktivně pracovat na mimi. Cože je tedy přesně 10 dní od prvního nechráněného styku. Poslední 4 dny každé ráno zvracím, a je mi opravdu nevolno. Na nic takového netrpím... Je vůbec možné, abych už tak brzy byla těhu a ještě k tomu už měla ranní nevolnosti? Test je negativní, ale myslím, že je na něj ještě brzy. Zkoušela jsem ovu testy jsou neustále negativní... Nějaká rada
31. bře 2014 v 11:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no snad to do patku vylecime a nebudeme tam muset znovu, to uz by ji dal ATB. Zatim jsme bez teplot, tak rikal i od zitra klidne v klidu na chvili ven. Lepsi nez doma, kde jsou naprskane bacily. No ale znas to, nekdo me uvidi na hriste a hned kecy, ze asi tak nemocna nebude. No lidi jsou zli.
To se mi jeste ted muze zadarit (zjistim nejpozdeji o vikendu) a bude vymalovano :grinning:
31. bře 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 test si nedelej, vydrz. Teoreticky by mohl byt slabe pozitivni, ale neudrzi se to a klasicky to odejde s MS a budes zbytecne zklamana a rozcarovana. Je lepsi vydrzet do terminu MS a pokud nedorazi, v klidu testovat. Ja vim, je to tezke a dlouhe, ale lepsi nez zklamani.
31. bře 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kecka28 Možné to určitě je, po vysazení HA jsou prý holky jako pohnojené :D :D . Ale zase hlava je také mocná čarodějka...
31. bře 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@modrypitrisek Já chci být pohnojená :grinning:
31. bře 2014 ve 12:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak super... Lucinka stresařka... zašla jsem si za na wc a zjistila jsem, že trošku krvácím, krev byla čistě červeňoučká.. do toho mě začalo bolet břicho a aby toho nebylo málo, udělalo se mi nevolno.. co to se mnou je sákra... :confounded: :unamused: nervičky??? :confounded:
31. bře 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 :astonished: tyy brďo! Ale tos musela být těhotná už z minulého měsíce, ne? Těhotenství potvrzené ultrazvukem hned po ms? To se mi nezdá... ?? No vždyť píšu, že takhle zpožděné jsem to nikdy neměla... Jinak u mě na testu sněhobílo, a teplota mi zatím vždycky ovu ukázala ukázkově až teď tohle. Tak si říkám, že kdyby ff neměl pravdu, tak ještě mám naději :wink:.
31. bře 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
Ano v tom máš pravdu. Ale to čekání je nekonečné.. Ale snad ještě horší by bylo případné zklamání.
Nic víc si nepřeju, než to, aby to konečně vyšlo.. :slight_smile:
31. bře 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kecka28 možný to je já otehotnela přes prášky a u 2 těhotenství ihned po vysazení... Ale nevolnosti jsem měla až od 6 tt
31. bře 2014 ve 12:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no to by bylo vymalováno :grinning: na pěknou dobu
31. bře 2014 ve 12:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@modrypitrisek ne fakt ne.já uvulyji bud při menzes a nebo hned po ní. Měla jsem to i s klukem. Skončila menstruace a 4 dny po ní jsem otěhotněla. U Tynky při menstruaci a teď hned po ní. Nikdy neovuluji v polovině cyklu. Proto nikdy nepozoruji plodný hlen.
31. bře 2014 ve 12:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 i kdyz to ja bych do prace jeste sla. U obou tehu jsem byla az do konce a vim, ze se mi domu ani nechtelo. To jen kdybych ted musela zustat, ale to snad ne, doufam, ze bude vse ok. Teda az se konecne zadari.
31. bře 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no my to tento mesic nechame plavat a az pristi se zacnem snazit se vsim vsudy...kdaz by to ted vyslo ok, kdyz ne tak se nic nedeje...
O Kamce zadne zpravy nemam :unamused:
31. bře 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek