• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla ms jsem měla naposledy na začátku února a stále nic test negativní a dr.mi ríká že mám ještě počkat myslíte že už se mohlo zadařit? :wink:
31. bře 2014 ve 14:24  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem přijela z města a koupila si testy :slight_smile: tak ho vyzkouším o víkendu.. ikdyž si myslím, že nic.. :frowning2: Taky jsem byla na vyšetření se štítnou žlázou, tak snad se to zlepší.. :slight_smile: a nebude mi to bránit v početí
31. bře 2014 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia tak co špinění? máme pondělí, tak jsem napnutá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2014 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok jako moje spineni te zajima? :grinning:
No tak klasika, neco se deje. Ted jen nevim k cemu to zatim pricist. 1-2 spineni muze byt hnizdeni, pokud to mam dele, je mi jasne, ze je to predzvest MS. Ted mam zatim pouze po utreni naznak cehosi, kdybych to necekala, tak si toho treba ani nevsimnu, ale ze jsem v ocekavani, tak hlidam :slight_smile:
No a asi jsi cetla jak jsem tu psala o nocni silene bolesti bricha, hned me napadlo, jestli takhle to boli pri porodu, fakt to byla desna bolest. Tak si rikam, ze je neco jinak, tak ze by.....
31. bře 2014 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia
tak třeba to opravdu vyšlo, pokud si takovéto bolesti nikdy před ms neměla.. tak by to mohla být nějaká předzvěst a navíc, nikde není psáno, že když dostaneš ms, tak být těhotná nemusíš :slight_smile: :wink:
31. bře 2014 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia tak budu drzet palcaky, aby to klaplo :slight_smile:
31. bře 2014 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok
@deni325 holky, dekuju. to by melo vyjit, kdyz mi tak drzite palce. ale vidim to spis pesimisticky, uz jsem si musela vzit intimku a bricho me boli :frowning2:
31. bře 2014 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia drzim palce kocko :slight_smile:
31. bře 2014 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok jee, ty jsi hodna :wink: no vzdyt ty taky za par dni budes vyhlizet..
31. bře 2014 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia mi ani nepripominej, uz ted mam hruzu :grinning: a zacalo me pobolivat bricho :frowning2:... ale prsa citim furt :grinning:
31. bře 2014 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 Tak to jsi první, koho "znám", zatím všecko jenom z doslechu...
31. bře 2014 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok
No tak holky, nějak to zvládnem.. Taky v sobotu očekávám.. :D A modlím se, aby nepřišla :D :D
31. bře 2014 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ranko ženy :slight_smile: kamarádka mi předpověděla, že prý "v dubnu to přijde".. :grinning: tak doufám, že bude mít pravdu a najdu pak // :frowning2: :grinning:
1. dub 2014 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia tak já byla jen u Patrika. Mateřskou vždycky navazu a tak do práce nemusím a měla bych problém. Do Prahy už nemůžu, tak po materskej budu muset dát bud prevodku na jinou postu a nebo spis výpověď. Pošta už není to co byla. Takže bych možná zkusila banku či úřad. Ještě uvidím, času mám dost. Ještě 3 a půl roku
1. dub 2014 v 08:49  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj dámy, tak konečně to vypadá hezčí :slight_smile: Týden mě bolí prsa, bolí podbřišek, tak uvidíme.
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
1. dub 2014 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@modrypitrisek někdo bejt 1 musel :grinning: ale ze zrovna moje maličkost :grinning:
1. dub 2014 v 08:52  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivet1987 že by ovulace fakt byla? Hm uvidíš... A ty prsa tě.normálně bolí či ne?držím pěsti
1. dub 2014 v 08:54  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 hm... to vypadá hezky zatím ;) držím palce !!!!
1. dub 2014 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2
@monikaklosova Většinou prsa neboli, teploty po ovu běžně mívám nižší tak snad :grinning:
1. dub 2014 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 Držím pěstičky :slight_smile:
1. dub 2014 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jsem vás konečně od pátku dočetla, vy jste ale "ukecané" :grinning: Já hlásím, že ovu stále nikde, i když podle testíků to už už vypadalo, ale bohužel, jednou je slabší, jednou silnější, ale dálnice stále v nedohlednu, teplota taky pořád dole, asi ani neovuluji :frowning2: Zítra jdu ale k doktroce, tak jsem docela v klidu, vše jí řeknu a nenechám se odbýt, prostě nějaké základní vyšetření, bez toho neodejdu :grinning:
1. dub 2014 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,holky já mám smulu můj chlap v době ovu musel odjet na dva dny!Ted jen doufám ze spermici čekaly ovu sobota nebo neděle a tuleni patek :grinning: ale nevadí já chtěla jarní miminko:slight_smile: :slight_smile: ,nechali jsme seřídit kola tak vyrazime na výlet-uz se tesim
@ivet1987 ze by další na radě?
Konečné se ta smůla prolomila :grinning: :slight_smile:
1. dub 2014 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf spravne, jen tak na ne, nenechat to byt :wink:
1. dub 2014 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teok tak dnes po utreni take spinim, tak pokud to bude i zitra, uz je to ztracene. Kdyby jen vcera a dnes, dalo by se event. mluvit o uhnizdeni.
1. dub 2014 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka jo to ja jarni / letni taky. Nevim proc, ale kdyz uz na zimu, je mi prosinec stejne nejak blizsi nez leden. Uvidim nejpozdeji o vikendu, pokud to nevyslo, tak mimi drive jak v lednu nebude.
1. dub 2014 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka Uvidíme, zatím to vypadá hezky.
1. dub 2014 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivet1987 a budes nejak testovat, nebo na co cekas ? :grinning:
1. dub 2014 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
1. dub 2014 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia hele, kdyby náhodou to špinění bylo a ne hnízdění, tak si zkus koupit pyridoxin, je to vitamín B6, měl by pomáhat, ale musíš dlabat aspoň 4denně :slight_smile:
1. dub 2014 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia jak čekám? musím čekat, jsem jen 8 dpo.
@senoritapetra nevím :grinning:
1. dub 2014 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek