• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@ivet1987 Jako vypadá to nadějně, možná, že duben bude šťastný měsíc tentokrát pro nás :sunglasses: Kéž by :grinning:
1. dub 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no ja ze ty cykly tak natahujes, ze nekdy nevim na co vlastne cekas (ovu - MS) :grinning:
1. dub 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok jak uzivam ten Nosifol, tak tam je take B6, tak to by melo take neco delat ne?
1. dub 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to asi jo, ale já mám jen ten pyrodixin, tak nevím :grinning:... hele, nevěš hlavu, nějak to dopadne :grinning:
1. dub 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no tak to jsme na tebe obě zvědavé, co se z tebe vyklube :grinning:jsi taková jedna velká záhada. A bylo by to dobry. Otěhotněla by jsi bez pomoci :wink:no snaž se
1. dub 2014 v 11:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No já za to nemůžu :grinning: ovu si přišla 27 den tak zase jen čekám :grinning:
@verik2 já to s doktory řešit zatím nechci právě
1. dub 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka spermie 2 dny vydrží. Já když otěhotněla s Tenkou tak jsme den před menzes tulili. Pak jsem dostala menzes a den na to otěhotněla a pak další den z ničeho nic konec. Takže to mám vyzkoušené. A navíc holky čekají, kluci musí oplodnit vajíčko hned.. A todle u mě sedí :grinning: teď bych zase měla mít holku tuleni byli 3 dny před otěhotněním. Možná i víc. Někde se udává ze vydrží 5 dní. Nevím. Jen vím, že den před a při ovulaci nic nebylo. Protože jsem nevěděla že ovuluji 3 dny po skončení menstruace :grinning:
1. dub 2014 v 11:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 já vím, proto píšu, že by bylo jediné dobře, že by to bylo i bez nich.... Kdy chceš testovat?
1. dub 2014 v 11:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 asi to vypadá na neděli, spíš se ale bojím že to zase skončí vyvolavackou.
1. dub 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no uvidíš. Já na nich taky byla furt a pak jsem po 1 otěhotněla... Ale zase ty prsa a ta teplota by jen tak nebyla. U mě ovulka byla při nízkých teplotách. Nemusí to ukázat přesně. Tak uvidíš v neděli co a jak bude vypadat
1. dub 2014 ve 12:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak to máme krásný a slunečný dnešek.. :slight_smile: Duben začal.. :slight_smile:
Tak snad příjemně vykročíme do nového měsíce.. :slight_smile:
1. dub 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 takže šance asi u me je co ty na to?:slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás to bohužel nedopadlo zítra nastupuju do nemocnice na vyčištění dělohy :frowning2:
1. dub 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza
Tak to mě moc mrzí, hlavu vzhůru a žádné trápení, taky jsem to zažila
1. dub 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, co naděláme... Můžu se zaptat jak to probíhá a za jak dlouho jde člověk domů, já jsem se v to šoku a nebyla schopná na nic zeptat :frowning2:

@deni325
1. dub 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza Nééééé, moc mě to mrzí! Drž se, myslíme na Tebe :(
1. dub 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anyza To mě mrzí, já jsem dnes 29 dnů od revize v 12tt. Domu jsem šla druhý den ráno. Zákrok trval asi 10 min, hezky jsem se u něj prospala, pak jsem chvíli krvacela a měla trochu bolesti, ale při ms trpím mnohem víc. Fyzicky to opravdu nic není, psychika je horší, hodně mi pomohl návrat do práce, je to náročné, ale nemám už čas na to myslet. Přeju ať to zvladnes!
1. dub 2014 v 17:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza to je mi lito,příště to už bude určitě ok - hlavu vzhůru držím palce
1. dub 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325
@andrusinka
@ester34
@maice
Děkuju holky!
1. dub 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka naděje umírá jako poslední. Vždycky šance je. Uvidíš co a jak bude vypadat
1. dub 2014 v 18:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza jejda,holky co to děláte. To je neco. Revize se neboj. Prospís se a pak po 6 to neděli můžeš pracovat nanovo.... He jasný, že po psychice je to horší, ale to se spraví dalším těhotenstvím... Držím palecky.
1. dub 2014 v 18:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza ach jo, to je mi lito. Taky me hned napadla slova @verik2 - co nam to tu delate.
Tohle je vec, ktere se taky bojim, ale urcite lepsi to zjistit takhle brzy, kdy je zakrok setrnejsi.
Na zitrek moc drzime palecky a budeme tu na tebe myslet :wink:
1. dub 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já vím, ale mrzí mě to s nima. Vím že je to lepší, pokud bylo něco špatně..... Radci do toho praštit dyl a mít zdraví dítě, než mít nemocný a postižený.....
1. dub 2014 v 19:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza To je škoda... :frowning2: Však bude zase líp!
1. dub 2014 v 19:25  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Jaký jsi DC?
1. dub 2014 v 19:26  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza
popravdě u mě to trvalo cca 20 min zákrok.. do půl hodiny je to hotové. V nemocnici jsi tak 2-3 dny.. záleží jak si byla pokročilé těhu, někdo jde i ten den domu
1. dub 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza ježiši jak to? co se pokazilo? uplně mám hruzu. :frowning2: moc me to mrzí a v kolikátým týdnu jsi byla?
1. dub 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova ahojky moni, tak jak je? kdy že jdeš na kontrolu na srdíčko? my jdeme 11.4, tak doufám, že už tam bude vidět. Dnes jsem si v práci musela sundat pásek a rozepnout kalhoty, jak mě bolelo bříško a bylo mě nevolno. takže musíme ještě 10dní vydržet a uvidíme co náš mrnousek.
1. dub 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle zamlklé těhotenství v 8TT
1. dub 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 Teprve 8tt, tak to snad bude rychlé .......
1. dub 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek