• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@anyza
Neboj se .. Bude to rychlé.. hlavně hlavu vzhuru, já vím je to velmi těžké. Ale nic jiného nezbývá.Budu držet palečky a myslet na tebe
1. dub 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza jako že nerostlo, nebo samo odeslo?promin za mou neznalost.
1. dub 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza a už jste to někomu říkali? jako rodině? a měli jste srdíčko? Hrozně moc mě mrzí, že vám to teď nevyšlo,ale snad se zase hned zadaří. My jsme teď v 7TT a mám strasný strach. :frowning2:
1. dub 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle
Hlavně se nestresuj, miminku tím určitě neprospěješ. Užívej si těhu bez komplikací, čím víc budeš myslet, na to co by se mohlo stát tím budeš víc vystresovaná
1. dub 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Neboj ze statistickýho hlediska to není moc pravděpodobný, tak já jsem si to teď vybryla a vy ostatní se vejdete do těch co dopadnou dobře :wink:
Nám se právě nevyvinulo srdíčko minulí týden jsem byla na utz 6+3 vypadalo to dobře jen ješte nebylo srdíčko dneska 7+4 srdíčko pořád není a mimi se zvětšilo jen necelý milimetr. Ráno jdu ještě na krev kvůli hcg a pak do nemocnice, už se s tím začínám smiřovat.
Jinak z rodiny to věděla jen moje mamaka, ale protože bydlíme u tchánovců tak jim to řekneme zítra, by se stajně divili kde jsem až budu v nemocnici a aby na mě koukli až budu doma, kdyby něco, přítel si nemůže vzít v práci volno a já tu nechci být sama, by mi asi hráblo :confounded:
1. dub 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 dnes 14 DC
2. dub 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anyza Ach jo :frowning2: holka mě je to tak líto ... drž se.... je to strašné podaří se, člověk už se těší na mimi a pak takové zprávy :frowning2: taky se toho bojím, před příští kontrolou se budu třepat jako ratlík. Tak ať je vše co nejdříve za tebou a hurá do dalšího snažení !!!
2. dub 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,tak malej ve školce tatka v prací a já v posteli:slight_smile: a koukam co nového u snazilek :grinning: chce se mi spát a chodim curat,,mám citlivej podbřišek jinak nic nového:slight_smile: :slight_smile:
2. dub 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle ahojka já jdu na kontrolu příští středu. Takže za týden 9.4 už bych měla být v 8 tt takže srdíčko by snad vidět jít mělo .... už e nemůžu dočkat, doufám a pevně věřím že bude vše v pořádku, v neděli pak jdeme na rodinnou oslavu manželův děda má 80. takže pokud nám potvrdí srdíčko chtěli bychom jim to oznámit... v koutku duše se ale obavám, přece jenom pokazit se může tolik věcí ... jinak špatně mi zatím moc není, sem tam hned ráno po probuzení, já spíš bojuju s unavou, jsem celé dny úplně vyřízená .... a kalhoty přes pupek už mi taky začínají vadit :grinning:
2. dub 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj dámy, stále se držím. tak vysoké teploty po ovu nemívám, tak začínat doufat :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
2. dub 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anyza ježíš, tak to mě moc mrzí :frowning2: :frowning2: já razím své heslo " všechno zlé je k něčemu dobré " tak snad to bude i ve tvém případě.. brzo se určitě zadaří a bude všechno v pořádku.. momentálně se drž... a já za nás držím pěstičky, aby všechno dobře dopadlo!!! :wink: :wink:
2. dub 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky tak já ztrácím svou naději, že se podařilo ... v sobotu mi má dorazit mrška a mě už po 10 dnech klesá vysoká bt.. mívala jsem 37,2 a ted mám 36,4.. 36,7 asi je to už ztracený, co ? :unamused: čert, aby to vzal
2. dub 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Luxusní !!! držím palce kdy zkusiš test ?
2. dub 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Holky, měla bych na Vás dotázek.. sice asi bude hloupej, tak se nezlobte, ale zajímá mě to :slight_smile: když si měříte BT, měříte vždy ve stejný čas? jedná se mi o to, že já chodím do práce někdy na 8.00, někdy 9.00, 9.45 apod... takže mám směny různě.. jeden týden tak, druhý tak... mám si tedy vždy nastavit budíka na stejnou dobu, změřit se jít zase zpět spát, nebo ten rozdíl té hodinky nevadí... je to vždy celý týden... :slight_smile: a někde jsem četla, že se dá měřit i v puse??? :astonished: takže teď jsem z toho zmatená, jak správně teda ji měřit? omlouvám se za hloupý dotaz... :slight_smile:
2. dub 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova asi v neděli podle teploty
2. dub 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 měla bys ve stejny čas, jako jsou výpočty když měříš o hodinu jinak, ale u mě to moc nefunguje. jasný,5já měřím v puse :slight_smile:
2. dub 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 děkuji za odpověď. no a má klasický dig. teploměŕ, nebo spešl na tu B teplotu? :slight_smile: pořád se rozhoduji, zda si měřit teplotu, nebo ne.. abych nebyla z toho ještě víc nervózní, že mimčo nikde atd. :slight_smile:
2. dub 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Jà se taky bojim...na kontrolu az 15.4. A Moni sedi ti delka tehu i podle ms...? Meli vymysleli fiktivni menses o 10 dni pozdeji...takze jsem 7+2 ale podle ms 8+5.
2. dub 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 já mám starý rtuťovy :grinning: já jsem ráda že měřím,jinak bych teď vyšilovala,že mám týden zpoždění a nic, ale takto vím, že ovu byla až 27db a ještě mám skoro týden než ms přijde :slight_smile:
2. dub 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice zlata fiktivní ms,co bych říkala já když ovu 27den? :grinning:
2. dub 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no podle MS bych měla být o týden víc.... ale já to počítala (i chytrá aplikace v mobilu) od ovulace ... páč na 99 % vím přesně kdy byla... U Dr. když jsem byla tak dle mě v 6 tt a ona říkala že to vypadá na 5-6tt takže teor. asi odpovídá.... ale uvidíme spiš teď ;) až půjde vidět víc ;) sama jsem zvědavá. U Dr. co jsem slyšela tak počítají se standartním cyklem 28 dní a ovu na 14 den .... jenže to tak větší polovině stejně nemůže nikdy sedět :grinning:
2. dub 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 tak já to teda zkusím taky, začnu tedy od zítra asi.. doufám, že si přítel nebudu ťukat na čelo až mě uvidí s teploměrem v puse.. :grinning: :grinning: :unamused:
2. dub 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 manžel to spíš chtěl vysvětlit jaká má být kdy teplota a všechno :grinning:
2. dub 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jsem zvědavá jestli se vůbec polovička zeptá, jak to funguje atd... uvidíme.. každopádně jsem se včera dozvěděla o druhé kamarádce, která se vdává, takže jdeme na dvě svatby v září a já polovičce sdělila, že bych si moc přála, abychom na ty svatby šli už s bříškem... :slight_smile: :slight_smile: tak uvidíme... máme ještě nějakej ten měsíc :slight_smile:
2. dub 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 teda 37 kde jsi to vzala? Jsi ten teploměr třela :grinning:
2. dub 2014 ve 12:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova mě vždy počítali ode dne poslední menstruace a rozdíl jsem neměla velký. Bud jsem při menzes otěhotněla a nebo hned po ní a když jsem ji měla jen 3 dny :grinning: jinak todle neřeš.pokud to bude velkej rozdíl berou termín podle ultrazvuku. Pokud tech 14 dni berou mesickovej. Mimi až bude chtít na svět,tak si řekne to se neboj a zaručeně to poznáš :grinning:
2. dub 2014 ve 13:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 jj dobrý. Já se budu vdávat s pěkným pupkem :grinning: budu mít 2 a půl měsíce do porodu :grinning:
2. dub 2014 ve 13:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova No me to prave nesedelo o hodne,takze podle utz vypocitala fiktivni menses a ten mam vsude uvadet :grinning:
2. dub 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice fiktivní.... to je vtipné ;) ale co už to je fuk :grinning: hlavně aby krásně rostlo jak má ;) co ty jinak jak se cítíš ?
2. dub 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 37 bude zítra, dnes jen 36.9 :grinning: na to že měřím v puse výborně :grinning:
2. dub 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek