Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
lefik02
2. dub 2014
@verik2 no, tak to budeš mít požehnaně velké bříško 😃 😃 já jsem razila, že bych se těhotná nechtěla vdávat, ale zatím nemám ani prstýnek, ani nečekám miminko a ani mě nečeká svatba, takže tohle řešit zatím nemusím.. asi bohužel. 😞
deni325
2. dub 2014
@verik2
Taky jsem se vdávala s bříškem v 6,5 měsíci.. 😃 a naplno jsem si to užívala, vdávala jsem se taky v létě, zvládly jsme to na jedničku...
missuulle
2. dub 2014
@anyza
@monikaklosova ahoj holky, tak dnes jsem skoncila v nemocnci a budu tu min.3 dny, vcera i dnes rano jsem trochu spinila a tak jsme radsi vyrazili a nechli si me tu 😞 jen pro jistotu abych nepotratila doma.uzmam za sebou vysetreni a mame i srdicko, krasne tlouklo, ale snad se udrzi a bude v pohode. Zitra me budou delat odbery a testy.
donia
2. dub 2014
@missuulle jeje, to nejsou radostne novinky, ale tak snad bude vse v poradku. Je dobre, ze si te tam hlidaji. Tak se drzte a dej vedet.
deni325
2. dub 2014
@missuulle
Hodně štěstí a dejte o sobě vědět.. 🙂
missuulle
2. dub 2014
@donia jj taky jsem ve finale rada.aspon je to pod kontrolou. Kdyby nahodou neco. Ale ne my budeme v poradku a zdravy. Dekuji za podporu. Jsou tu semnou dalsi dve holciny a jsou moc fajn
missuulle
2. dub 2014
@deni325 dekuji za podpotu a plne verime, ze vse bude v poradku.
maice
2. dub 2014
@monikaklosova No jak kdy, někdy líp, někdy hůř - prsa bolí, únava strašná (připadám si jak šípková Růženka) a sem tam se žaludek bouří, po jídle mi bývá těžko, ale všechno se to krásně snáší, když víš proč 🙂
Co ty? něco nového? Ta zamlklá těhu mě tu dost děsí 😞
maice
2. dub 2014
@missuulle Držte se, určo všechno dobře dopadne. Já ani nevím, kam bych v takovém případě špinění nebo problémů měla jít? 😞
missuulle
2. dub 2014
@maice ja taky nevedela, ale sla jsem do nemocnice na gynekologii. Shodou okolnosti tu byl i muj gynekolog. Hned me prijali a vysetril. Dostala jsem prasky na podporu a injekci, ktera stipala jak neco. Ale udelal mi zase dalsi fotecku nasi male tecky i se srdickem. 😃 a kdyz vse bude v patek ok tak me ji da i s dalsi, co udela v patek. 😉 tak se na ne uz moc tesim.
lefik02
2. dub 2014
@missuulle držím pěstičky ať VŠE dobře dopadne 🙂 🙂
missuulle
2. dub 2014
@lefik02 dekuju moc
ivet1987
2. dub 2014
Holky co to jsou za drby na začátku těhotenství s těma zorničkama, tmavnutí kůže, tvrdý podbřišek?, bolest prsou atd. 😃 Bože ať už je neděle.
andrusinka
2. dub 2014
@ivet1987 Haha drby 😃 na me to poznala kamarádka podle oci-leskly se mi-pry
donia
2. dub 2014
@ivet1987 to vsechno mas, nebo jak? 😃
ivet1987
2. dub 2014
@donia
@andrusinka Jo já na sobě vidím všechno 😃
donia
2. dub 2014
@ivet1987 no vidis, tak to mas x krat posichrovany 😃
verik2
2. dub 2014
@lefik02 já se právě s bříškem vdávat chtěla a teď mám poslední možnost. Víc dětí už nechci 3 stačí
verik2
2. dub 2014
@deni325 je tak to se na to taky těším 😃
verik2
2. dub 2014
@missuulle holka drž se. Já třeba splnila 4x a mimco je bojovník a udrželo se a nikdo neví proč k tomu došlo. Uvidíš, ale držím palečky a srdíčko je skvělá zpráva, nádhera vidět jak tluce....
verik2
2. dub 2014
@ivet1987 no to teda.uvidíš kam ax poleze. Hlavně ať tam zůstane. A neleze dolů... Proto měřit i při menzes. Já to nechápala. Měřila jsem ji v pochvě. Je přesnější a přes menzes nikdy. Tak jsem na tebe zvědavá co v neděli s tebou bude....jinak kolik těch těhotenských příznaků mas? 😃 😃 😃 na mě to taky poznala holčina podle oči. Mě připadali stejný a teď jsem už přej moc těhotná 😃 no 19 tt akorát na to si to užívat i s kopancema 😃
baya66
2. dub 2014
@missuulle Hodně štěstí!
ivet1987
2. dub 2014
@verik2 já měřím pořád 😃
@donia no uvidíme, bojím 🙂
baya66
2. dub 2014
@lenkasaf 14 DC - tak to máš ještě docela čas.... Já měla silnější testovací čárku 16 DC. Předtím to byl pořád jen duch. I když vlastně to stále nemám potvrzené teplotou - podle testu i bolesti by vycházela ovu na pátek, ale teplota stoupla (cca o 2 desetiny) až v pondělí (a modlím se, aby vydržela)... Každopádně ale ovu ti klidně ještě může dorazit - času dost - koukni třeba na @ivet1987...
verik2
2. dub 2014
@ivet1987 já vím.proto mě to překvapilo. Já při menzes fakt měřit nemohla no.no uvidíme jak to s tebou bude vypadat. Ale máš ji krásně vysokou.
missuulle
3. dub 2014
@verik2 jj nejdriv jsem vubec nic nevidela, vse me prislo stejne ale pqk me na to upozornil a byla jsem strasne dojata, bylo to skvele. Ale uz se tesime domu za tatinkem ale budem se muset setrit, aby k tomu uz nedoslo 😉 my jsme taky bojovnici, kdyz k nam mimco prislo necekane a samo tak to ma svuj duvod a mooooc jo chceme.a do jakeho tydne jsi spinila?
missuulle
3. dub 2014
@baya66 dekuji ti 😉 budeme davat zpravy dal. Dnes mi brali 4 ampule krve, ale to neni tak hrozny spis ty injekce do zadku pali to jako cert 😃
verik2
3. dub 2014
@missuulle jj klid to chce. Já jsem splnila od 4 do 10 tt.do 12 jsem měla narizeny klidový režim a ležela jsem od 12 tt pohoda.už mě ani nic nebolelo a mohla jsem se hýbat. Včera jsem běhala s dětmi na zahradě a pohoda 😃 takže je mi fajn. Kdybych občas necítila kopanec a menstruovala, tak ani nevím,ze jsem těhotná 😃 už mi není ani těžko nebo zle.takže pohoda.to tak od 15 tt se mi začal žaludek srovnávat. No u nás taky nečekaně. Chtěla jsem počkat a rodit na podzim a já si klidně otehotnim abych rodila v srpnu 😃
lenkasaf
3. dub 2014
@baya66 Jj, já vím, budu testovat dál, testů mám ještě dost a ivet je teda případ 😃
lefik02
3. dub 2014
@verik2 tak to pak chápu a pokud sis to přála, tak je to jedině dobře 🙂 já si totiž myslím, že mě se to taky nevyhne a bude to s bříškem, ale nebudeme předbíhat 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli