• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@verik2 no, tak to budeš mít požehnaně velké bříško :grinning: :grinning: já jsem razila, že bych se těhotná nechtěla vdávat, ale zatím nemám ani prstýnek, ani nečekám miminko a ani mě nečeká svatba, takže tohle řešit zatím nemusím.. asi bohužel. :frowning2:
2. dub 2014 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2
Taky jsem se vdávala s bříškem v 6,5 měsíci.. :D a naplno jsem si to užívala, vdávala jsem se taky v létě, zvládly jsme to na jedničku...
2. dub 2014 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@anyza
@monikaklosova ahoj holky, tak dnes jsem skoncila v nemocnci a budu tu min.3 dny, vcera i dnes rano jsem trochu spinila a tak jsme radsi vyrazili a nechli si me tu :frowning2: jen pro jistotu abych nepotratila doma.uzmam za sebou vysetreni a mame i srdicko, krasne tlouklo, ale snad se udrzi a bude v pohode. Zitra me budou delat odbery a testy.
2. dub 2014 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle jeje, to nejsou radostne novinky, ale tak snad bude vse v poradku. Je dobre, ze si te tam hlidaji. Tak se drzte a dej vedet.
2. dub 2014 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle
Hodně štěstí a dejte o sobě vědět.. :slight_smile:
2. dub 2014 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia jj taky jsem ve finale rada.aspon je to pod kontrolou. Kdyby nahodou neco. Ale ne my budeme v poradku a zdravy. Dekuji za podporu. Jsou tu semnou dalsi dve holciny a jsou moc fajn
2. dub 2014 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@deni325 dekuji za podpotu a plne verime, ze vse bude v poradku.
2. dub 2014 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova No jak kdy, někdy líp, někdy hůř - prsa bolí, únava strašná (připadám si jak šípková Růženka) a sem tam se žaludek bouří, po jídle mi bývá těžko, ale všechno se to krásně snáší, když víš proč :slight_smile:
Co ty? něco nového? Ta zamlklá těhu mě tu dost děsí :(
2. dub 2014 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle Držte se, určo všechno dobře dopadne. Já ani nevím, kam bych v takovém případě špinění nebo problémů měla jít? :(
2. dub 2014 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice ja taky nevedela, ale sla jsem do nemocnice na gynekologii. Shodou okolnosti tu byl i muj gynekolog. Hned me prijali a vysetril. Dostala jsem prasky na podporu a injekci, ktera stipala jak neco. Ale udelal mi zase dalsi fotecku nasi male tecky i se srdickem. :grinning: a kdyz vse bude v patek ok tak me ji da i s dalsi, co udela v patek. :wink: tak se na ne uz moc tesim.
2. dub 2014 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle držím pěstičky ať VŠE dobře dopadne :slight_smile: :slight_smile:
2. dub 2014 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 dekuju moc
2. dub 2014 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky co to jsou za drby na začátku těhotenství s těma zorničkama, tmavnutí kůže, tvrdý podbřišek?, bolest prsou atd. :grinning: Bože ať už je neděle.
2. dub 2014 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 Haha drby :grinning: na me to poznala kamarádka podle oci-leskly se mi-pry
2. dub 2014 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 to vsechno mas, nebo jak? :grinning:
2. dub 2014 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@donia
@andrusinka Jo já na sobě vidím všechno :grinning:
2. dub 2014 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ivet1987 no vidis, tak to mas x krat posichrovany :grinning:
2. dub 2014 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lefik02 já se právě s bříškem vdávat chtěla a teď mám poslední možnost. Víc dětí už nechci 3 stačí
2. dub 2014 ve 21:45  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@deni325 je tak to se na to taky těším :grinning:
2. dub 2014 ve 21:46  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle holka drž se. Já třeba splnila 4x a mimco je bojovník a udrželo se a nikdo neví proč k tomu došlo. Uvidíš, ale držím palečky a srdíčko je skvělá zpráva, nádhera vidět jak tluce....
2. dub 2014 ve 21:48  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 no to teda.uvidíš kam ax poleze. Hlavně ať tam zůstane. A neleze dolů... Proto měřit i při menzes. Já to nechápala. Měřila jsem ji v pochvě. Je přesnější a přes menzes nikdy. Tak jsem na tebe zvědavá co v neděli s tebou bude....jinak kolik těch těhotenských příznaků mas? :grinning: :grinning: :grinning: na mě to taky poznala holčina podle oči. Mě připadali stejný a teď jsem už přej moc těhotná :grinning: no 19 tt akorát na to si to užívat i s kopancema :grinning:
2. dub 2014 ve 21:53  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle Hodně štěstí!
2. dub 2014 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 já měřím pořád :grinning:
@donia no uvidíme, bojím :slight_smile:
2. dub 2014 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf 14 DC - tak to máš ještě docela čas.... Já měla silnější testovací čárku 16 DC. Předtím to byl pořád jen duch. I když vlastně to stále nemám potvrzené teplotou - podle testu i bolesti by vycházela ovu na pátek, ale teplota stoupla (cca o 2 desetiny) až v pondělí (a modlím se, aby vydržela)... Každopádně ale ovu ti klidně ještě může dorazit - času dost - koukni třeba na @ivet1987...
2. dub 2014 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 já vím.proto mě to překvapilo. Já při menzes fakt měřit nemohla no.no uvidíme jak to s tebou bude vypadat. Ale máš ji krásně vysokou.
2. dub 2014 ve 22:13  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 jj nejdriv jsem vubec nic nevidela, vse me prislo stejne ale pqk me na to upozornil a byla jsem strasne dojata, bylo to skvele. Ale uz se tesime domu za tatinkem ale budem se muset setrit, aby k tomu uz nedoslo :wink: my jsme taky bojovnici, kdyz k nam mimco prislo necekane a samo tak to ma svuj duvod a mooooc jo chceme.a do jakeho tydne jsi spinila?
3. dub 2014 v 07:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@baya66 dekuji ti :wink: budeme davat zpravy dal. Dnes mi brali 4 ampule krve, ale to neni tak hrozny spis ty injekce do zadku pali to jako cert :grinning:
3. dub 2014 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle jj klid to chce. Já jsem splnila od 4 do 10 tt.do 12 jsem měla narizeny klidový režim a ležela jsem od 12 tt pohoda.už mě ani nic nebolelo a mohla jsem se hýbat. Včera jsem běhala s dětmi na zahradě a pohoda :grinning: takže je mi fajn. Kdybych občas necítila kopanec a menstruovala, tak ani nevím,ze jsem těhotná :grinning: už mi není ani těžko nebo zle.takže pohoda.to tak od 15 tt se mi začal žaludek srovnávat. No u nás taky nečekaně. Chtěla jsem počkat a rodit na podzim a já si klidně otehotnim abych rodila v srpnu :grinning:
3. dub 2014 v 07:46  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@baya66 Jj, já vím, budu testovat dál, testů mám ještě dost a ivet je teda případ :grinning:
3. dub 2014 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verik2 tak to pak chápu a pokud sis to přála, tak je to jedině dobře :slight_smile: já si totiž myslím, že mě se to taky nevyhne a bude to s bříškem, ale nebudeme předbíhat :slight_smile:
3. dub 2014 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek