• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@verik2 když pro mě je jiná metoda než v puse či podpaží nepředstavitelna :grinning:

Holky já si létám :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987
3. dub 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lenkasaf případ možná jsem ale kdyby se podařilo přirozeně, tak jsem nadšená :slight_smile:
3. dub 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak já dneska začala taky měřit, ale volila jsem taky variantu jinou, než tu poslední. takže měřím v puse :slight_smile: :slight_smile:
3. dub 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 Já to nemyslela špatně !! Však jo, pokud se ti podaří otěhotnět bez doktorů, tak to bude super ! Ty aspoň víš podle teplot, že ovuluješ, já mám pořád teplotu dole a ovu testy jen duchy. :frowning2:
3. dub 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf já neříkám že jsi to myslela špatně, mě to pobavilo :grinning:
3. dub 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Aha, tak to jo :slight_smile: :grinning:
3. dub 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, ani nevíte jak to na mě padá. :slight_smile:
zítra by měla mrška dorazit, tak jsem celkem nesvá... :frowning2: Bere tady někdo euthyrox ? po porodu se potýkám se zánětem štítné žlázy a ted co beru prášky, tak by to mělo být už ok.. Jen otěhotnět.. :D
3. dub 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to vypada dobre, kdy budes testovat?
3. dub 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 Ja beru Letrox, mam snizenou funkci stitne zlazy, predpokladam, ze to bude hodne obdobne ty prasky (tyhle podobne slozeniny maji stejnou koncovku v nazvu)
A neboj, bude lip. Ja jsem taky bez nalady, kdyz vim, ze to zase prijde. Spinim uz od pondeli, vcera skoro nic, ale dnes uz zase jo, tak ze o vikendu cekam MS. No, zase usetrim tehu test.
Jen tim spinenim vzdy ca. 5 dni pred nemuzeme davat prostor snaham, co kdyby nahodou ovu byla i dele, prestoze mi ji testy ukazuji v puli cyklu. Kdo vi, kdy to nakonec muze klapnout. Ale nemuzem tomu dat pruchod, jsem pak x dni "vyrazena" z provozu :grinning:
3. dub 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle v neděli asi :slight_smile:
3. dub 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 zkus v sobotu, at nejsme napnute cely vikend :grinning:
3. dub 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia
já jsem si ten test právě koupila, takže uvidíme jestli dojde na jeho použití.. Ale stejně nevěřím, že by to vyšlo.. :slight_smile:
jinak ty prášky by měli být stejný.. já jsem měla taky sníženou fci, pak zvýšenou a zánět :slight_smile: tak jsem si vybrala vše.
3. dub 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Nechci lovit duchy :grinning: Ale mám chuť testovat už zítra :grinning:
3. dub 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Tak tento měsíc jsi asi jen ty jediná adeptka na testování ne ?
3. dub 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Ne jediná, ale první !! :grinning:
3. dub 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no jako tajně doufám, ale bojím se že tam nic nebude :frowning2:
3. dub 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 To my všechny asi každý měsíc :frowning2:
3. dub 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 tak vezmi kompromis a testuj v sobotu :grinning:
3. dub 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf @ivet1987 Souhlas, děvčátka, taky bych tam už ráda viděla //, ale hold to chce asi více trpělivosti :confused: Jinak přeji krásný den .-)
3. dub 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky me porad bolí vevnitř jako mocak-nastydla nejsem-pripadam si tak jako syrové vevnitř,nervózní unavena-asi to pocasi ,včera byly moji kluci na kolech a já nejela-divny kolo miluju :grinning:.Ze by ty spermonici cekaly ?
3. dub 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 teda kam až poleze? Aby se ti z ty výšky neudělalo blivno :grinning: vypadá to nadějně.... Jak se jinak cítíš?
3. dub 2014 v 11:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla včera u dr.na preventivce. Řekla mi, že mám ještě půl roku vydržet,. že to není tak dlouho ( řekla jsem jí, že se snažíme od června :slight_smile: ) a kdyby to do té doby nevyšlo, mám přijít a nasadí mi nějaké hormony. :frowning2: Jen mi ještě řekla, že mám přijít příští cyklus na krev, udělá mi hormonální profil a partnerovi dala žádanku na spermiogram. Pak mě vyšetřila, řekla, že se jí z toho základního vyšetření jevím v pořádku, na levém vaječníku viděla i folikul, ale jestli v něm je uzrálé vajíčko, to mi neřekne, tak teď čekám, jestli praskne nebo co bude...zase jen čekat. :frowning2: Ach jo, je to k zbláznění. Musela jsem si postěžovat holky. :slight_smile:
3. dub 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf já si tu taky ulevuju,rada si o tom tady povidam,poslední dobou na sobě hledám tehu priznaky-jako kazda:slight_smile: -porad same čekání tak já teda cekam-ms ve stredu :grinning: :grinning: tentokrát by to byl zázrak a velká klika tatka skoro porad fuc hlavně při ovu aaaach jo
3. dub 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka No já stále čekám na dálnici na ovu testu :slight_smile: To by mi zatím asi udělalo největší radost, vědět, že ovuluji. Jinak to na sobě totiž nepoznám, teplota mi lítá nahoru dolů... :frowning2:
3. dub 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 bolí prsa, břicho, megalesklé oči, jinak je mi dobře :grinning:
3. dub 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no tak to moc drzime palce, nevypada to ale vubec spatne :wink:
3. dub 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka no a takhle to prave casto byva - nepocita se s tim, nechce se to (viz vanocni mimi vid :wink: ) a ono to zrovna vyjde :grinning: tak jsem na tebe zvedava
3. dub 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Taky tak, dělám ovu testy už týden od 11 DC a pořád nic! :frowning2: Aspoň vědět že to tělo funguje jak má... ach jo:-/ Jinak jak jsem tu psala na začátku týdne, že jsem od pátku zvracela, tak to nepřešlo, zvracím denně, i několikrát, zrovna teď je mi dost šoufl. V bříšku občas píchne, ale prsa nic, jako bych je neměla. Test negativní... vůbec nevím, co to se mnou je:frowning2:
3. dub 2014 v 11:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kecka28 Tak to je mi líto, že je ti tak špatně, asi to bude něco jiného, možná ty stresy ?? Já dělám ovu testy už asi 12 dnů, jednou je čárka silnější, pak zase jen dušík ... :frowning2: Ale testů mám ještě dost, tak snad se dočkám. :slight_smile:
3. dub 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 hm vše vypadá nadějně, že by se opravdu zadarilo? Tak v sobotu test. Nenapinej. Náš až do neděle. To nevydrzime, že holky :grinning:
3. dub 2014 ve 13:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek