• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@donia jj mě to jednou test ukázal v,7 tt...ségra šla z gyndy, potvrzen 7 tt a test negativní a teď u posledního tehu mě prsa začali bolet až v 6 tt,ale to mohlo byt i tím,že jsem prestavala kojit a prsa byly nality....
3. dub 2014 ve 21:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 zda to nemáš vsugerovane, což vysokou teplotu asi nevsugerujes:grinning: tak by to vyjít mohlo.... Budu ti držet palce ať tu smůlu zlimis...
3. dub 2014 ve 22:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 15 den teplota vylitla. Ovulka byla u tebe 100% :grinning: :grinning: stačí když stoupne o 0,3 stupně a drží se nahoře a to tam mas
3. dub 2014 ve 22:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 test se musí dělat z ranní moci ze začátku :grinning: a pididuch se mi posledně objevoval až dyl :grinning: počkej na sobotu a 1 ranní moc
3. dub 2014 ve 22:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Hele neříkala si že budeš testovat až v neděli ?? :grinning: ještě jsi brzo po ovu ne ??? tak vydrž a uvidíš že dušík bude už sílit ;)
4. dub 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak co, nejake priznaky blizici se MS?
4. dub 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf já to taky zvládla bez prášku, ale dneska to pokračuje, takže paráda... jéé brusle, vidíš, taky bych dneska mohla zajít :slight_smile: :slight_smile:
4. dub 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak mi dali kolo jen tak lehce-co kdyby:slight_smile: -zacina se tu zatahovat-vcera 2 bouřky a trochu prselo-porad mám takový citlivý podbrisek spis od pupiku dolu k mocaku a trochu me poboliva na pravé straně
@donia jak jsi na tom?
4. dub 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojda, no boli me bricho jako kdyby mela mrcha dorazit a mam dnes ruzove na papire, tak uvidime. MS by mala dojit asi v pondeli tim, ze ovu byla driv :slight_smile:... a jak u tebe???
4. dub 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 K té mojí teplotě - právě ono je divné, že ovu test jsem měla pozitivní až 16 DC... Tedy v době, kdy už teplota mírně stoupala... Den předtím to byl jen duch jako vždycky jindy. Navíc 17 DC jsem měla večer dost nepříjemnou bolest v podbřišku napravo... Tak jsem zmatená.
4. dub 2014 v 18:10  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zitra holky pujdu domu, pokud bude vse ok na zitrejsim ultrazvuku. :slight_smile: uz se tesime domu za tatinkem, ktery nas byl dnes navstivit a bylo to moc pekne.
4. dub 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nervy moje!!! Se zblázním!
4. dub 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 neboj se vzdyt jsem ti to psala.... ja mela taky pidi ducha a ted uz mame srdicko
4. dub 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Já víííím :grinning: Ale znáš to :grinning:
4. dub 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok
@andrusinka
u me pondeli, utery slabe spineni, streda a ctvrtek tak jako jo a ne a dnes ale vubec nic, tak vam holky nevim. Ale vzhledem k tomu, ze me mezitim pobolivalo bricho jako na menzes, tak to tak asi bude. Normalne je zitra 28 DC, ted se mi to kazdy cyklus o jeden den prodluzuje, posledne to bylo az 30DC, tak uvidime jak ted. Jinak mi neni vubec nic.
4. dub 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 a tak co, zitra rano test? Nebo az v nedeli?
4. dub 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Až v neděli, zítra tam 100% nic nebude.
4. dub 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no ja kdybych naaahodou to zitra nedostala, ani nespinila, tak bych take v nedeli zkusila, v pondeli na to nebude cas. Ale cekam ji :angry: takze asi z testovani v nedeli nic nebude. No, zitrek ukaze.
4. dub 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Mě dnes začalo bolet hodně břicho, dřív tak nebolelo, tak jsem taky zvědavá. Ale prsa bolí taky víc, čípek změknul a je vysoko :D
4. dub 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 ja mela neskutecnou bolest z nedele na pondeli v noci, ze me to vzbudilo a uz jsem premyslela jak dlouho to necham, nez bych nekoho navolala. Tak si rikam, ze neco bylo jinak, tak by to treba mohlo vyjit. Ale pak me pres den v pondeli az do ted dohnalo to opakujici se spineni, tak jsem tu nadeji zase vzdala. Jinak mi totiz neni ale vubec nic.
4. dub 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No mě hlavně přesvědčuje ta teplota :grinning:
4. dub 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987
@donia holky, a jak me boli bricho :grinning: cipek mam take mekky a docela vysoko asi :grinning:, prsa take boli, vecer pali zaha v pelechu a dnes to ruzove spineni na wc, tak sem napnuta jako ksandy!
4. dub 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak me boli akorat tak v krku :grinning: a spustila se mi ryma. jen jeste nevim zda to je alergie ci zacinajici nemoc. no v pondeli jdu do prace, tak klasika, preci tam nepujdu v pohode a zdrava. tak doufam, ze se mi ms o vikendu rozjede, nebo prave v ne zkusim ten test, at vim na cem jsem.
4. dub 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia take chci v ne testovat :grinning: takto tu bude rano plny testu :grinning:
4. dub 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ms zatim nikde ani náznaky
4. dub 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 to se nekdo ma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok
no zatím čekám.. :slight_smile: ale furt nic..
ani jediný náznak na to, že by měla přijít..
4. dub 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok

@donia Holky ok,v neděli ráno celkem šest čáreček :slight_smile:
4. dub 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivet1987 joo, tak to by bylo luxusni :grinning: . Ja uvidim uz zitra zda budu mit nadeji do nedele rano na test, nebo uz to bude predem ztracene.
4. dub 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 spis věř ovu testům. Teplotě nevěřím, mě ovulaci ukázala jinak asi o 14 dni.....
4. dub 2014 ve 22:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek