• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@senoritapetra ,ja jsem se hlidala,ale o Vanocich pritel udelal smutna ocka,tak jsem rekla,ze jo,tak jsem se nehlidala a pak v sobotu jsem mela mensi trapas pred navstevou a tlaky v podbrisku a navic Ms mam az 16teho,takze cekam:grinning:
8. led 2014 ve 20:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to znám, a ja mela aji regulerni příznaky těhu o Vanocích :slight_smile: byla jsem si 100% jista....a ted menstruju :slight_smile: no taky netajim zklamání (vzhledem k tomu že 1. dcera se nám povedla na poprve)........
8. led 2014 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra a jak dlou budes jeste cekat:grinning:,ono to je na palici,ted to sama prozivam:grinning:
8. led 2014 ve 20:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezacka , no navsteva si pak ze me utahovala:grinning:,a na PMS bylo a je moc brzy,taky chci holcicku,tak uvidim:slight_smile:
8. led 2014 ve 20:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Já jsem si právě vždycky říkala, víš, "proboha, co to ty ženské tak řeší..". No a už to samozřejmě chápu :slight_smile: a ještě já umíněnec :grinning: jinak MS teda máme mít stejně :grinning: a snažím se být klidu a říkám si, že uvidím, jestli mrcha dorazí nebo ne, jak ne, tak ještě počkám a pak zkusím testík .-))) ale moje intuice mi říká, že přijde :grinning: ale aspoň otestuju menstr kalíšek, jsem se odhodlala si ho objednat, tak aspoň vyzkouším, ženské si ho dost chválí :§)
8. led 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@senoritapetra presne,kamosce jsem rikala,ze je blba,ze kazdy mesic si kupuje nekolik testu:grinning:,tak i radsi ted mlcim pred ni at nema kecy,..tak budeme cekat stejne:slight_smile:,..jinak si myslim,ze asi budu,pac to,co se mi stalo v sobotu a od te doby takove tlaky jsem nikdy nemela a proc myslis,ze mrcha prijde?treba neprijde:slight_smile:
8. led 2014 ve 20:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Já teda testovala zatím jen jednou v listopadu, páč se mi prodloužil cyklus na 40 dní (a ještě přemýšlím, jestli za to nemůže kontryhel, protože jsem někde četla, že někomu to udělalo totéž - rozházený či prodloužený cyklus), tak jsem doufala, že budu těhu. Dušíka jsem tam měla, ale buď byl tt falešně pozitivní nebo se to prostě neudrželo a odešlo s ms :slight_smile: A ovu testy jsem doma měla, ale nemůžu je najít :grinning: a myslím si, že jsem ovu měla teď minulý pátek, páč mě tak nepříjemně pobolíval podbřišek a myslela jsem si, že mi snad vyskočí levý vaječník z těla, ostrá bolest, už jsem se bála, že mám snad cystu, a pak to přešlo na druhý den :slight_smile: a 14.1. jdu ještě na prohlídku k novému gyndaři, páč ten můj dosavadní kamarádce zanedbal prohlídky a nepřišel za 3-4 roky na to, že měla předstadium rakoviny děložního čípku, a prý nebyla jediná s takovými problémy, takže jsem okamžitě měnila.. a snad nedostanu mrchu dřív, ať se nemusím přeobjednávat .-)) a kdyby nepřišla, tak bychom byli nejšťastnější :slight_smile:
8. led 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978 no taky jsem to slyšela poprvé :fearful:
8. led 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Jinak já taky mívám každý měsíc divné bolesti, pak to přejde, pak takové tlaky :grinning:, ale spíš myslím, že si to vyvolávám v hlavě sama :slight_smile:
8. led 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě přidám fotečku. Zatím jen slabý duch.
8. led 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 nooo příznaky...jen mě druhý den bolí sem tam podbřišek....ale nevím jestli to není spíš vsugerované...člověk pak má příznaky které ani nemá :grinning:
ty máš příznaky?
8. led 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co se týče příznaků - týden před očekávanou MS mě začaly bolet prsa - na dotek. Pak únava či větší prožívání reklam, filmů,... ale to může být i počasím.
8. led 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra :treba to nebylo kontryhelem,ja mam bud jednou za 28 ci 31,zalezi jaky vajecnik zrovna je,..no,tak to gyndar pekne zaspal,ten muj je zlatej,..rekl mi,ze kyselina listova staci zatim,stejne ji beru kvuli keidenske mutaci a ze se mam objevit v breznu..zatim jsem si nekupovala ovu testy,jsem lina,ale gyndar rekl jak ji poznam..ja mela ovu presne o Silvestra:slight_smile:,takze cekam, cekam..jinak to by bylo tve prvni tehotenstvi?
8. led 2014 ve 20:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pear jsou tam dušíci...tak jen at pěkně sílí!
8. led 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Děkuji - budu se snažit testovat až v pátek, snad bude vidět pokrok - ale jak se znám, tak hned ráno zase budu testovat.
8. led 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin ja jsem nad tim nepremyslela,ale v sobotu ,kdyz prisla navsteva,tak se mi udelal soufl,polila me horkost,ze jsem mela pekne kruhy,zacla me bolet hlava ,tak jsem si vzala prasek,ale do pul hodky jsem letela na wc,pak jsem si lehla a do hodky vse preslo,a od te doby mam mensi tlaky v podbrisku , a PMS to asi neni kdyz to mam mit 16.teho,tak nevim,na test je brzy
8. led 2014 ve 20:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pear já se měrně snažím vzpomenout jaké jsem měla příznaky poprvé a vůbec nevím zda jsem takhle brzy nějaké měla...jediné co si pamatuji,tak že pak jsem byla živá jen na přesnídávkách a nenáviděla jsem ohřáté párky,to byl můj konec...tak ani neporovnávám a nechám se příští týden překvapit...
8. led 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin se to pak vleče viď, člověk si řekne, že to je pár dnů ale ono prd - já bych testovala nejraději od Silvestra, ale věděla jsem, že to je blbost. Tak na tebe budu myslet, ať se tam taky nějaký ten duch vloudí :slight_smile:
8. led 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra :slight_smile:aha,tak to si asi taky zrejme podvednome privolala ,..no,nehazej flintu do zita,treba to ted vyjde:slight_smile:
8. led 2014 ve 20:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pear gratuluji a kdypak sis delala test?
8. led 2014 ve 20:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 bylo to 25 DC - takže dva až tři dny před MS. Děkuji.
8. led 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám tady je uz tehulka takže gratuluju :slight_smile: já si musm pockat do přístího týdne na tt....jinak ty príznaky...taky mívám ale nevim jestli to neni z moji hlavy :slight_smile: treba dnes me pichalo v podbrišku ...no nevim no....
8. led 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 No a jak Ti řekl gyndař, že to teda poznáš? Klasika? Hlen, bolest atd? Nebo měříš teplotu? :slight_smile: a co je keidenská mutace, jestli se můžu zeptat? Jinak by to bylo mé první těhu no, ale já ten měsíc dost stresovala a byla na tom psychicky divně a navíc jsem byla nemocná, jestli jsem fakt byla těhu, to nevím, možná ne .-) ale tak uvidíme no :slight_smile: do 16. času dost .-D no nic, manžel přišel dom, jdu se mu věnovat, bo už si tam něco pindá, že si zas píšu a prdím na něj :grinning: tak dobrou noc a když tak zase zítra .-)))
8. led 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pear aha,u me to tedy bude asi jeste brzy:slight_smile:zkouset testik
8. led 2014 ve 21:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pear Je taaam! :slight_smile: Tak hlavně, ať hezky sílí! ,-)))
8. led 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ircas1978
@senoritapetra Děkuju holky, budu vás sledovat a budu se těšit, až budu moci gratulovat já vám :slight_smile: Hodně štěstí tfuj tfuj tfuj.

@danielka1985 Já jsem zkoušela i toho 6.1 a nebylo tam nic a 7. už duch na dvou testech různých značek - takže opravdu tak ty dva tři dny před MS - nejlépe počkat do MS - ale kdo to vydrží že.
8. led 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé nás bude příští týden na testování několik...jestli sptávně počítám,tak tři?
@ircas1978 a @danielka1985
8. led 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pear Díky Evi, jsi zlato :slight_smile: Ty tam budeš mít za chvíli krásnou dálnici určo ,-))) tak dobrooou (manžel začal pindat ještě víc, že se mu nevěnuju :grinning:) :slight_smile:
8. led 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin kterej den se chystáš? testovat? :grinning:
8. led 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Asi jo, a za týden budeme myslím 3 plodit :grinning:
8. led 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek