• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@ivet1987 :grinning: holka to je něco. Jestli teď těhotná nebudeš, tak už z tebe nemůžu... A v tehu břicho jak při menzes bolí. Měla jsem to u vsech
4. dub 2014 ve 22:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 holka podle toho jsem poznala těhotenství, že nebyl jedinej náznak blížící se menstruace a to jsem věděla týden dopředu, že se připravují... Jen břicho bolelo, ale jinak než když jsem se připravovala........
4. dub 2014 ve 22:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987
@donia ženy, tak dnešní kontrola čípku dopadla tak, že je tvrdý jako kámen a vysoko, tak tajně doufám, že by mrška nemusela dorazit, ale do pondělí dlouhá doba :frowning2:, doufám, že zítra tu těch ////// bude :grinning:
5. dub 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no uvidíš, ale v tehu má byt měkký a ne tvrdý.Ale zase nevím po jaké době se ty změny na něm provedou. Ale chtělo by to zase nějaké pozitivní testy,tak se holky snažte
5. dub 2014 v 09:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No kdyby nám to vyšlo, tak bych byla šťastná jako blecha.. :slight_smile:
5. dub 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2
My se snažíme :D myslím, že mohu mluvit za všechny snažilky
5. dub 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2
My se snažíme :D myslím, že mohu mluvit za všechny snažilky
Jinak u mě furt nic, žádná ms, špinění ...
5. dub 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem snažilka-začátečník - poradíte jak kontrolujete čípek?
5. dub 2014 v 09:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no uvidime, ja se bojim jit i na zachod, abych tam neobjevila neco co nechci :grinning:
5. dub 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No vyfotit to nejde, možná nějaký pidiminiduch :grinning: Jako já vím že to zase nedostanu. Buď těhu nebo vyvolávačka.
5. dub 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to je predpokladam ten vcerejsi? Nebo jsi nevydrzela a udelala dnes dalsi?
5. dub 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Nevydržela :grinning: Nevím totiž jestli zítra bude čas, jedeme hned pryč. Vypadá to že u mě se silné čárky objeví tak za týden až, pokud jsem :grinning:
5. dub 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ja zatim v poho, ale vzdy jsem mela az odpo ruzovy na toaletaku :wink:... je faj e, ze zatim drzi :grinning:
5. dub 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Tak nakonec jsem "vyřadila" jednu z teplot, co se Fertility nelíbila, a hned byla označená ovu 18 DC. I když já osobně bych spíš tipovala 17 DC...
5. dub 2014 v 10:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no tak uvidis, ted zase az v pondeli jedine test. Ja jestli jsem, tak zase nemam vubec zadne priznaky. Teda boli me akorat v krku, ale to k tomu asi nepatri :grinning: :grinning:
5. dub 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@deni325 no to by byla šťastná každá snazilka... Holky já jsem dneska začala 20 tt to je hrozný jak to utíká. Zachvili budu rodit
5. dub 2014 ve 14:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no já měla dálnici z pididucha až po 14 dnech :grinning: a ten 1 vyfotit nesel.... Zkus ještě test ve středu. Do ty doby se hcg už znásobí,zda těhotná jsi. Ale lovis duchy jako já :grinning:
5. dub 2014 ve 14:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 no vidíš to,říkala jsem,že ovulka bejt musela :grinning: teď jde o to,zda se trefili :grinning:
5. dub 2014 ve 14:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Nic jiného než lovení duchů mi asi nezbývá :grinning:
5. dub 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ono je to asi moderní :grinning: každá je nedockava a pak civi na pudiduchy. :grinning::grinning: jen aby silil.
5. dub 2014 v 15:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak mě začalo bolet břicho jako při mrše tak asi smolík. Uvidíme. Najednou se cítím uplně normálně :grinning:
5. dub 2014 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 :frowning2: ja taky jen obcas boleni jako na ms, jinak vubec nic
5. dub 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já stále čekám na dálnici na ovu testu.... ach jo, tento měsíc to dedjedu a příští už to asi vzdám, nemám na to nervy. :frowning2: A objednáme se do CARu.. :cry:
5. dub 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to je normální, i těhotenské příznaky jsou stejně jak premenstruační. Tak uvidíš. Ještě jeden test ve středu a pak kdyztak gynda :slight_smile:tam se dozvíš víc
5. dub 2014 v 17:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přijela z celodenního výletu a hlásím mrška nikde.. :slight_smile: Tak zatím to vypadá nadějně..
5. dub 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 jen tak dál a pokud dorazí, tak ji dej dí huby :grinning:
5. dub 2014 v 18:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deni325 no dobry. Kdy se vrhnes na test?
5. dub 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2
Jen to neee :D
5. dub 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
Nevím no.. :slight_smile: Jestli počkat, nebo zítra ráno
5. dub 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak se hlásím,že už to mám za sebou :unamused:
Trochu jsem si to v nemocnici protáhla, protože jsem je ve střdu přemluvila, aby nám dlai ještě šanci, kdyby náhodou... tak jsem tam byla do pátku na pozorování, ale bohužel to stejně nedopadlo, takže v pátek jsem už musela na zákrok. Teď už ležím doma v posteli, musím říct, že už mi teda v životě bylo i líp, ale nechá se to přežít.
Děkuju všem za podporu a musím přiznat, že když jsem viděla ty ženské které tam se mnou na oddělení leželi, tka jsem si kolikrát říkala, že já jsem na tom vlastně dobře :frowning2:
Nějak nemám momentálně sílu vás dočítat, každopádně přeju všem těhulím hladký průběh těhotenství bez karambolů a všem snažilkám ať se brzo zadaří. Já si dávam teď na 3 měsíce pauzu.
5. dub 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek