Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
anyza
5. dub 2014
@missuulle Tak se držte myslím na vás! Já už to mám za sebou dnes mě pustili z nemocnice 😉
donia
5. dub 2014
@deni325 zalezi co je pro tebe lepsi, nevedomost a cekat, nebo temer jistota, i kdyz ne treba jakou bys chtela. ja urcite radsi vim na cem jsem, takze lepsi test a i kdyz negativni, tak cekat v klidu na ms, nez se furt pozorovat a hlidat kdy to prijde.
donia
5. dub 2014
@anyza tak vitej zase doma, dulezite, ze vse probehlo dobre a jsi zdravotne ok. ono to cekani utece, podivej na lupinpupin 😉
deni325
5. dub 2014
@donia
No to máš pravdu, jistota je lepší. Ale nemá cenu testovat teď večer.. Asi budu testovat až v pondělí, to na to budu mít klid
verik2
5. dub 2014
@anyza no určitě, další už si užiješ až do konce....hlavně, že jsi v pořádku.čas všechny rány zahojí a budw dobře.uvidíš
andrusinka
5. dub 2014
Holky docela dost me ted začalo bolet bricho ]-( od pupiku dolu a doleva co to sakra zase je |-| mrcha ma přijít ve stredu
donia
5. dub 2014
@andrusinka tak muze se to tam uz pripravovat, necekas ji zase za tak dlouho. Me se ted navecer zacala motat hlava a to na to normalne netrpim. Mam sice vysoky tlak a jakekoli zmeny tlaku mi vadi, ale pocasi vypadalo stale stejne, zadny skok z tepla zima a tak. No tak jsem zvedava co zitra rano, jestli v noci tedy neprijde MS...
andrusinka
5. dub 2014
@donia jako fakt křeče 🙂 takovy stahy normalne já mám taky vysoký tlak 😃 jo a furt hlad jinak mi nic není ani prsa prosté nic
donia
5. dub 2014
@andrusinka a lecis se s tim tlakem? Ja ho mela vzdy hranicni, prvni porod mi kvuli nemu vyvolavali ve 38 tt a u druheho tehotenstvi me s prasky rvali uz od zacatku, tak to jsem pro zmenu prenasela. Jinak od te doby beru uz prasky furt.
donia
5. dub 2014
@teok tak co, rano jdes na to? 😉
andrusinka
5. dub 2014
@donia zatím nelecim já u prvního mela tehu cukrovku na inzulinu od 8 mesice a když mi v 38tt začali vyvolávat porod tak se mi zvýšil ze jsem musela na císaře od te doby občas vylitne jinak dobrý
andrusinka
5. dub 2014
Kdo ze bude Rano testovat?
donia
5. dub 2014
@andrusinka ja a chtela teok. Ivet uz testla dnes.
missuulle
6. dub 2014
@anyza jj my se ted drzime a moc ti dekujem. Skoda, ze tobe to nedopadlo. 😞 ale neboj hned jak ti skonci 3mesice tak se hned zadari a bude to ok! Ja byla taky od stredy v nemocnici a pustili me vcera. Byla semnou holcina, chudinka, ktera tam potracela nechtene pred nasim zrakem,, a jak jsem to videla jak trpela.... no to bylo neco na me na meho nerva a pak v patek musela na cisteni, ikdyz ji mimi odeslo smovolne. Taky taky doufam, ze se ji hned zadari po tech 3mesicich.a budete mit zdrava krasna miminka. 😉
deni325
6. dub 2014
Dobré ránko holčiny, tak kdo už testoval? 🙂 Já budu testovat až zítra 🙂
andrusinka
6. dub 2014
Tak holky nenapinejte
ivet1987
6. dub 2014
Tak víte že já pořád nic nevím 😃 Ráno 37 teplota, tak dobré 😃
verik2
6. dub 2014
No já todle nechápu, co ten prcek v tím břiše dělá 😃 jsem asi jen na pul těhotná
andrusinka
6. dub 2014
@ivet1987 ty jsi divna🙂 🙂 me je taky dobře nic mi neni ,včera krece,stahy tak nevím to tělo se zblaznilo
andrusinka
6. dub 2014
@verik2 já chci taky takovou bouli🙂 🙂
vercik83
6. dub 2014
@verik2 ahoj,teda to mám větší břicho a to čekám první....zácina mi docházet běžné obleceni..už aby bylo léto amohla jsem nosit sukenky a saticky.jsem teď v16. Týdnu myslím,to to letí.blbě už mi není,ale chuť na normální jídlo nemám,spíš na ovoce a pozobavam.váha se drží na puvodn minus 1kilo.máš kočárek?
teok
6. dub 2014
@donia
@ivet1987
@andrusinka moje krasna jedna carka 😃 teplota 37,1 a stejne prd, ale to sem tusila uz vecer, kdyz se mi zkratil cipek, tak snad zitra dorazi a bude klid :-p
andrusinka
6. dub 2014
@teok ach jo takže další kolo asi do toho půjdu taky myslím ze to taky nevyjde spermonici urco necekaly nějak jsme to s tatkou prokoucovali🙂 🙂
donia
6. dub 2014
@teok tak treba je brzy a jeste se muze za dva dny neco objevit, ne? No uvidis zda dorazi ms ci ne.
kecka28
6. dub 2014
Holky já taky nic, včerejší duch byl vadný test - dnes sněhobílo. Tak už nedoufám.. Pojedeme na novo 😉
teok
6. dub 2014
@andrusinka
@donia
@kecka28 holky, já jsem smířena, s tím, že nic, proč si dávat naději, u které vím, že se nevyplní 😞... hold zase nic, no 😞
donia
6. dub 2014
@teok to je spravny pristup, jestli to tam ma byt - je a jestli nema, tak to tam clovek nevycaruje.
No ja uz myslela, ze napisu, ze se mi tam neco rysuje, preci jen je asi brzy a trosku me zmatl prispevek ted
@kecka28 , ze mela vadny test s duchem. Toho tam ted mam taky, tak uvidim v utery, zbyl mi uz jen jeden a tam musim vyckat a neunahlit se.
teok
6. dub 2014
@donia já jsem 14DPO, takže mi zítra MS dojde v plné kráse, sice jsem měla OVU dřív, ale prý ta luterární fáze je furt stejná 🙂, tak šupky dupky ať mám klid 😃
donia
6. dub 2014
@teok jj, to zase jo, kdyz ma prijit, at prijde na cas, to je jasny. Ja si take rikala, ze si to odbydu o vikendu a ono nic. Jestli neni vadny test, tak to tam je 😉
donia
6. dub 2014
holky, ja si zrovna nakoupila v te akci u Dr. Maxe ovulacni testy a ted to vypada, ze mi spis budou chybet tehu testy. No, to je jak na potvoru.