• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@missuulle Tak se držte myslím na vás! Já už to mám za sebou dnes mě pustili z nemocnice :wink:
5. dub 2014 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@deni325 zalezi co je pro tebe lepsi, nevedomost a cekat, nebo temer jistota, i kdyz ne treba jakou bys chtela. ja urcite radsi vim na cem jsem, takze lepsi test a i kdyz negativni, tak cekat v klidu na ms, nez se furt pozorovat a hlidat kdy to prijde.
5. dub 2014 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@anyza tak vitej zase doma, dulezite, ze vse probehlo dobre a jsi zdravotne ok. ono to cekani utece, podivej na lupinpupin :wink:
5. dub 2014 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia
No to máš pravdu, jistota je lepší. Ale nemá cenu testovat teď večer.. Asi budu testovat až v pondělí, to na to budu mít klid
5. dub 2014 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@anyza no určitě, další už si užiješ až do konce....hlavně, že jsi v pořádku.čas všechny rány zahojí a budw dobře.uvidíš
5. dub 2014 ve 20:25  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky docela dost me ted začalo bolet bricho :angry: od pupiku dolu a doleva co to sakra zase je :pensive: mrcha ma přijít ve stredu
5. dub 2014 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka tak muze se to tam uz pripravovat, necekas ji zase za tak dlouho. Me se ted navecer zacala motat hlava a to na to normalne netrpim. Mam sice vysoky tlak a jakekoli zmeny tlaku mi vadi, ale pocasi vypadalo stale stejne, zadny skok z tepla zima a tak. No tak jsem zvedava co zitra rano, jestli v noci tedy neprijde MS...
5. dub 2014 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia jako fakt křeče :slight_smile: takovy stahy normalne já mám taky vysoký tlak :grinning: jo a furt hlad jinak mi nic není ani prsa prosté nic
5. dub 2014 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka a lecis se s tim tlakem? Ja ho mela vzdy hranicni, prvni porod mi kvuli nemu vyvolavali ve 38 tt a u druheho tehotenstvi me s prasky rvali uz od zacatku, tak to jsem pro zmenu prenasela. Jinak od te doby beru uz prasky furt.
5. dub 2014 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok tak co, rano jdes na to? :wink:
5. dub 2014 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia zatím nelecim já u prvního mela tehu cukrovku na inzulinu od 8 mesice a když mi v 38tt začali vyvolávat porod tak se mi zvýšil ze jsem musela na císaře od te doby občas vylitne jinak dobrý
5. dub 2014 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdo ze bude Rano testovat?
5. dub 2014 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka ja a chtela teok. Ivet uz testla dnes.
5. dub 2014 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@anyza jj my se ted drzime a moc ti dekujem. Skoda, ze tobe to nedopadlo. :frowning2: ale neboj hned jak ti skonci 3mesice tak se hned zadari a bude to ok! Ja byla taky od stredy v nemocnici a pustili me vcera. Byla semnou holcina, chudinka, ktera tam potracela nechtene pred nasim zrakem,, a jak jsem to videla jak trpela.... no to bylo neco na me na meho nerva a pak v patek musela na cisteni, ikdyz ji mimi odeslo smovolne. Taky taky doufam, ze se ji hned zadari po tech 3mesicich.a budete mit zdrava krasna miminka. :wink:
6. dub 2014 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holčiny, tak kdo už testoval? :slight_smile: Já budu testovat až zítra :slight_smile:
6. dub 2014 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky nenapinejte
6. dub 2014 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak víte že já pořád nic nevím :grinning: Ráno 37 teplota, tak dobré :grinning:
6. dub 2014 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
No já todle nechápu, co ten prcek v tím břiše dělá :grinning: jsem asi jen na pul těhotná
6. dub 2014 v 08:45  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 ty jsi divna:slight_smile: :slight_smile: me je taky dobře nic mi neni ,včera krece,stahy tak nevím to tělo se zblaznilo
6. dub 2014 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 já chci taky takovou bouli:slight_smile: :slight_smile:
6. dub 2014 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 ahoj,teda to mám větší břicho a to čekám první....zácina mi docházet běžné obleceni..už aby bylo léto amohla jsem nosit sukenky a saticky.jsem teď v16. Týdnu myslím,to to letí.blbě už mi není,ale chuť na normální jídlo nemám,spíš na ovoce a pozobavam.váha se drží na puvodn minus 1kilo.máš kočárek?
6. dub 2014 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia
@ivet1987
@andrusinka moje krasna jedna carka :grinning: teplota 37,1 a stejne prd, ale to sem tusila uz vecer, kdyz se mi zkratil cipek, tak snad zitra dorazi a bude klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2014 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok ach jo takže další kolo asi do toho půjdu taky myslím ze to taky nevyjde spermonici urco necekaly nějak jsme to s tatkou prokoucovali:slight_smile: :slight_smile:
6. dub 2014 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok tak treba je brzy a jeste se muze za dva dny neco objevit, ne? No uvidis zda dorazi ms ci ne.
6. dub 2014 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já taky nic, včerejší duch byl vadný test - dnes sněhobílo. Tak už nedoufám.. Pojedeme na novo :wink:
6. dub 2014 v 10:05  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka
@donia
@kecka28 holky, já jsem smířena, s tím, že nic, proč si dávat naději, u které vím, že se nevyplní :frowning2:... hold zase nic, no :frowning2:
6. dub 2014 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok to je spravny pristup, jestli to tam ma byt - je a jestli nema, tak to tam clovek nevycaruje.
No ja uz myslela, ze napisu, ze se mi tam neco rysuje, preci jen je asi brzy a trosku me zmatl prispevek ted
@kecka28 , ze mela vadny test s duchem. Toho tam ted mam taky, tak uvidim v utery, zbyl mi uz jen jeden a tam musim vyckat a neunahlit se.
6. dub 2014 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia já jsem 14DPO, takže mi zítra MS dojde v plné kráse, sice jsem měla OVU dřív, ale prý ta luterární fáze je furt stejná :slight_smile:, tak šupky dupky ať mám klid :grinning:
6. dub 2014 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok jj, to zase jo, kdyz ma prijit, at prijde na cas, to je jasny. Ja si take rikala, ze si to odbydu o vikendu a ono nic. Jestli neni vadny test, tak to tam je :wink:
6. dub 2014 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
holky, ja si zrovna nakoupila v te akci u Dr. Maxe ovulacni testy a ted to vypada, ze mi spis budou chybet tehu testy. No, to je jak na potvoru.
6. dub 2014 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek