• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
tak já si řekla, že abych neřešila pořád miminko a mysl měla jinde, odedneška začínám pořádně cvičit :slight_smile: když nebudeme těhotní, tak aspoň ať tá postava za to stojí, když bude za chvilec tá plavková sezóna :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@teok Určitě to bude lepší, já taky vytáhla brusle, zatím jen umyla kolo a hned jdou myšlenky jinam. Asi to tak opravdu je, takže hlavu vzhůru, bude lépe !! :slight_smile:
7. dub 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf brusle a kolo nemám, tak prd, ale začnu doma cvičit a snad bude už krásně, tak můžeme většinu dne trávit venku :slight_smile:
7. dub 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok tak to jsme na tom stejně :grinning:
7. dub 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 jdeme do dalšího kola spolu :-P, tak která :grinning:
7. dub 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 Děkuju, je mi mnohem líp, v ten čt jsem myslela, že umřu, močák nesnáším.. Tak snad se to spraví, ať se zase na to můžeme vrhnout .-D jinak já abych na to tak nemyslela, tak jsme si řekli, že se vrhneme do úprav bytu, tak uvidíme no :slight_smile:
7. dub 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra Tak to je dobře, že je Ti líp :slight_smile: brzo to přejde a můžete začít :slight_smile: no močák je hrozná věc, taky to nesnáším... :unamused: to já si od minulého týdne stěžuji pořád na záda a sem tam mě píchne v břiše, tak si říkám, že jsem si na to snad už zvykla.. :grinning: ale pokud to bude pokračovat dál, tak budu muset zajít k doktorce ať se na mě jukne, snad to nebude nějaké podchlazení, nebo cysta, či něco jiného.. to by mě fakt naštvalo.. a já abych na to nemyslela, tak dneska fakt začnu cvičit, abych byla se svou postavou pěkně spokojená a abychom toho neměli málo, tak my děláme kompletní reko baráku " bourání, navrhování atd. " a máme s tím hodně starostí, takže bych měla mít taky myšlenky úplně jinde.. :grinning: ale néééé, já bych nejraději od ráda do večera sexovala :grinning: škoda, že stejný apetit nemá i polovička :cry: :grinning: :sunglasses:
7. dub 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to je hnus velebnosti:slight_smile: já to mám dostat 10.4 u me by to byl tenhle mesic taky zázrak kdyby se povedlo:slight_smile: nějak na to nebyl cas
7. dub 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Taky mám nějaké bolení v podbřišku a močák to rozhodně nebude, tak snad to přejde, ať nemusím lítat ještě na gyndu :-/ , už bych chtěla mít od doktorů klid :confused: Haha, no ono asi záleží, za jakým účelem se sexuje :grinning:, jestli jen tak nebo spíše větší snažení :grinning: vidíš - to mi připomnělo, že říkal manželův kamarád na pohotovosti, ať méně souložíme .-DDD, že to může být i z toho .-/, páč fakt netuším, jak bych se jinak nachladla, oblékám se teple, na záda mi nefučí.. Ale dubnu jsem dával zrovna velkou naději, jsem si říkala, je jaro, všude se to množí, to by mohlo vyjít :grinning:.. no a prd :fearful: :grinning:
7. dub 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra kamarád mi o víkendu řekl, že si mám zajít k doktorovi, tak jsem ho odpálkovala s tím, že tam nepůjdu po třech dnech bolestech, že je to blbost :grinning: :grinning: takže tomu dávám volnost a uvidíme, pokud se nebude bolest zvětšovat, tak je mám třebas jen natažené i to břicho.. jinak fakt nevím.. haha, tak jestli to máš ze sexu, tak to je dobrý teda :grinning: aspoň si můžeš říct, že ho máš hodně :grinning: :grinning: co já bych za to dala.. nemusela bych se úplně snažit, ale jen ten pocit :grinning: :astonished: :astonished: :grinning: já to nevidím jinak, prostě Duben, květen se musí zadařit, dala bych si to jako malej dárek 11.6. k narozeninám :grinning: a v září jdeme na dvě svatby, takže chciiiii jit s bříškemmm :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to byste holky nevěřily... nikdy jsem si toho nevšimla, že mi to vadí, ale kolegyně minulý týden vyhodila slupku od banánu, hrozně mi to vadilo " smrdělo " až se mi zvedal žalůdek... a co se nestane, slupka od banánu je zase v koši a já hodím za chvilec asi snídu taky do koše... :unamused: a to mi vadí teď a ještě nejsem ani těhotná, nechci vidět co budu dělat až budu... :grinning: :grinning:
7. dub 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, jsem fakt ostuda a vůbec jsem vás tady nestíhala a moc mě to mrzí. Vůbec nevím jak na tom jste a kolik dalších těhulek a jak je těhulkám....
My si užíváme tuleníčko a nějak to neřešíme...jen jsem pak zkoukla kdy mi vycházejí plodné dny a bylo to tento týden,tak jsem zvědavá jestli se z toho náhodou něco nevyklube...ale už se těším až dorazí mrcha a příští cyklus se vrzhnu na testování a snažení a následné lovení //. Nějak to holky uteklo. Venku je krásně, pořád s malou lítáme venku, chodíme na zmrzky, když mám čas,tak jezdím na bruslích, do toho jsme začali chodit do předškolky...no prostě večer sednu a jsem mrtvá.
Taky mi psala Kamča (danielka) že se má dobře, že si našla nějakou práci a je od ÚT do SO pryč,tak doma celkem dobrý a o mimčo se přestali snažit.
7. dub 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to už psala dávno, že mimco vzdala.... Hlavně, že má práci
No hele aby jsi 2 čárky nelovila teď :grinning: stát se to může... Já už jsem 20 tt to je hrozný. Ve ČT na ultrazvuk, tak snad prcek ukáže pohlaví... Jen furt hubnu. Už mám dole 5 kilo a 20 tt a mam trosku bříško :grinning:
7. dub 2014 ve 13:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lefik02 Tak udělej svému chlapovi přepadovku, to by bylo divné, kdyby řekl, že nechce .-D taky se mi na jaře zapalujou lejtka, a pak končím s močákem :D :confounded: :grinning: Tak uvidíme, do konce roku času dost, pak bychom šli asi zkontrolovat, jestli jsme oba v pořádku :angry:
7. dub 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@senoritapetra já bych ráda přepadovku, ale pokud chlapec nemá zrovna náladu na to, tak do toho nejdu :grinning: :grinning: tvářit se u toho, jako že musí, tak na to není nikdo zvědavej.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo, tak to mě se zapalujou lejtka celoročně :grinning: :grinning: a někdo mé tempo stíhá a někdo hold ne.. :grinning: :grinning: :cry: :grinning: no jinak taky budeme čekat do konce roku, pokud se nezadaří, tak proběhne návštěva asi dr. a dle toho se dále uvidí, ale já tajně doufám, že s tím nebudeme mít problém a nějak se zadaří.. přece jen na jaře to jde pěkně " od ruky " :grinning: :grinning: tak držím pěstičky i Vám :grinning: :slight_smile: :wink:
7. dub 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lefik02 Tož řekni mu, ať Ti pořídí vibrouše, jak jemu se nechce :grinning: :grinning: :grinning: Taky doufám, že nebude problém, ono těhu je hold náhoda a nedá se vynutit no :slight_smile: Taky držím pěsti :grinning: :slight_smile: :sunglasses:
7. dub 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@senoritapetra vibrouše mi koupil ex, takže v tom problém nebude :grinning: ale aby to nedopadlo tak, že za chvilec budu mít místo přítele vedle sebe v posteli jen kámoša na baterky :grinning: a s tím si děti asi těžko udělám.. :grinning: :grinning:
7. dub 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak pracovni den mam za sebou. Hezky jsem vas docetla a mazu s malou ven, jak je takhle hezky, chce byt furt venku a to jsou odpoledne samozrejme ve skolce na zahrade.
Tak nejak nevim.... dnes jsem zase zacala spinit a to byl 3 dny uplne klid. Test z nedele jsem jeste znovu zkoukla a fakt tam ten naznak stale je, tak uvidim co zitra. Abych take dnes nezacinala 1 DC :angry:
Mate zkusenost jaka znacka testu je lepsi, i kdyz maji vsechny citlivost 10? Je to na nekterem lepe videt? Mela jsem Maxe a ted mam Mamatest.
7. dub 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ahooj :slight_smile: No uvidíš, jestli špinění ustane nebo se Ti to rozjede :slight_smile: zkus buď počkat, nebo nějaký digitální, ty bývají většinou přesnější :slight_smile:
7. dub 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky holky, dnes jsem zase smutnila. Sice mám radost že mrcha po 40 dnech přišla sama, lepší než minulý měsíc, ale stejně se mi to nelíbí. Doufám že zítra už teplota klesne uplně :grinning:
Ale aspoň to vypadá, že ovu fakt byla, 27DC + 13 luteální a vychází to. Ale jak zkrátit první fázi? Předtím bývala ovu 19 DC... to mě nebaví. Tak jsem si přála do narozenin otěhotnět a houby :grinning: A zase pokud by se povedlo tento měsíc, tak nevím jestli můžu v květnu letadlem.
7. dub 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jééé konečně máš vidět pupík :grinning:
týýý jo to to ale letí 20tt. Držím palce na UTZ a aby se mrňousek pěkně natočil a ukázal pohlaví když to chcete vědět.
No je možné, že budu lovit //,ale myslím si i že by to byla náhoda...nechám si to na příští cyklus :grinning:. To to uteklo co...nedavno jsem ležela v nemocnici a ted už se zas budeme snažit. Jsem to asni nečekala, že to tak rychle uteče.
7. dub 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jo, leti to desne. Je fajn, ze davas pozitivni nadeji a pristup tem, kterym se to take stane, protoze podivej na nas ostatni - my cekat nemusely, mohly se snazit celou dobu a nakonec do toho dalsi cyklus pujde vetsina s tebou. A treba jeste predhonis :grinning:
7. dub 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Ber to z te lepsi stranky, pokud neotehotnis do narozenin (jestli si dobre pamatuji tak kveten?) tak si uzijes let v klidu, ja treba bez Kinedrylu ani ranu a nemusis si nic vycitat. A treba priletite rozmnozeny :grinning: Kam se chystate?
7. dub 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia abych řekla pravdu, tak jsem to nečekala...myslela jsem, že budu jako poslední vlaštovka. A máš pravdu, je možné, že ještě někoho i přednohím....ale je to takové nespravedlivé...já bych byla už těhotná podruhé a někdo třeba ještě ne...je to zvláštní... Ale mě by to ani nevadilo. Už se těším až budu mít zase pupíka. Jen mám trošku obavy zase z dvojčátek :grinning:
7. dub 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin dvojcatek se neboj, kdyby se udrzely a bylo vse v pohode, tak by to bylo krasne. Ja bych je chtela hned, i kdyz ted uz by to asi bylo narocnejsi, ale vzdy jsem je chtela.
7. dub 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Jedeme zase do Londýna, mé milované město :grinning:

@lupinpupin No spravedlivé, nespravedlivé, já si ráda odpustím pocit, kdy o miminko přijdeš, myslím že psychicky na tom jsi hůř ty, my se sice snažíme, nevím jestli to jde, ale pořád lepší než být v tvé situaci. I když ty už dítko máš.
7. dub 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no právě a letí i to těhotenství... Nedávno jsi měla pozitivní test,pak nemocnice a teď už se budeš snažit. To je des.jj už trošičku leze,ale pomalu a navíc stále hubnu. Sem tam kopanec už cítím. A uvidíme na ultrazvuku. Mohli by říct i váhu a míry prcka :grinning: tobě závidím tovsnazeni. Ze mě bude asi jeptiška :grinning: na tuleni nemam téměř vůbec.chuť. Avto napětí... Bude pozitivní nebo ne.....to už nezaziju. A je to krásný. Užívej si snažení, teď byde vše v pořádku a prosím tě, jen jedno miminko :grinning:
7. dub 2014 ve 21:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej holky, ale mrcha je fakt mrcha, pořád nikde pořádně, celý den jedna intimka a houby, jen prstíkem zkouším a trošku krve, červená, hnědá, tak vím pořád prd a čípek se zase nějak zavírá a prodlužuje. Sorry za popis ale nevím co se děje :D
7. dub 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 přesně tak Ivet.... Její situaci bych zažít nechtěla... I když pokud bylo s miminkama něco špatně, tak je to lepší tak,než aby byli postižený a ještě k tomu 2.... Člověk si nevybere. Ale má výhodu, že otěhotní hned.....Ty čekáš. A nedaří se.Ale jednou až to nebudeš čekat, tak budeš koukat.
7. dub 2014 ve 22:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 teda a nemůže to být uhnizdovani? Já otehotnela 4 a splnila až 24 vím,že to je pozdě,ale jednodenní špinění a vždy jen na toaletaku. Na intimxe nic moc...pokud ti dorazí mrcha,tak se hned rozjede a ne takhle? Navíc teplotu mas vysoko i na hnízdění....a nebo to může být opožděně. Já u toho měla teplotu taky kolem 37
7. dub 2014 ve 22:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek