• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@verik2 Tak jasně, zatím je brzy chodit po vyšetřeních, řekli jsme si, že tak po novém roce zkusíme, kdyby to do té doby nevyšlo no :slight_smile: Je mi to jasné, ale jak kolem mě každý těhotní, tak pak na to nejde tak nemyslet :grinning:, jinak já teď brala 5 dní atb, nemohli jsme spolu nic.. :grinning:, tak si to dneska ofafrně vynahradíme :sunglasses: :grinning: Jinak jasné, teď už můžu i urologický čaj, brusinky zobu po celou dobu, co jsem začla mít bolesti a budu i preventivně :slight_smile: není to první zánět močáku, takže vím no :slight_smile: Ale je fakt, že od té doby, co zařizujeme byt na prcka nemyslím tak moc jak předtím no. Třeba se zadaří v červenci na dovči :grinning: nebo až rezinguju úplně :sweat_smile: :rolling_eyes:
8. dub 2014 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra do konce roku? :grinning: to nezní moc pozitivně :grinning:
8. dub 2014 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 Tož já tomu dávám určité rozmezí, ono jak to nevyjde určitý měsíc, tak si vždycky říkám, že do prosince času dooost a jsem méně zklamaná, a je fakt, že se držím :grinning: a přestala jsem testovat :rolling_eyes:, bo člověk utratí spoustu peněz za těhu testy a pak nic, že.. tak vždycky čekám do mrchy no .-) :sweat_smile: .. možná, že jak přestaneš měřit teplotu, zkoumat délku cyklu apod, že to přijde :slight_smile:))
8. dub 2014 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra pořád nad tím přemýšlím že přestanu měřit, ale se mnou je to takové složitější tak chci aspoň vědět jestli funguju trošku :slight_smile:
8. dub 2014 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 No když jsem nad tím přemýšlela pořád já, tak jsem byla akorát ve stresu, furt jsem nevěděla, věděla, nevěděla, věděla.. a byla z toho nervní :slight_smile: Pak jsem si řekla, že takhle to dál nejde :slight_smile:, jediné co, tak jsem si v únoru vyzkoušela ovu testy, abych věděla, jestli třeba nemám anovulační cykly a přestala jsem zkoumat každý měsíc, jestli mě bolí či nebolí prsa apod. Cítím se mnohem líp :slight_smile:, teď jsme se vrhnuli na ten byt, tak snad se mi postupně nasměruje myšlení i jinam než na miminko :slight_smile: Až budeš psychicky úplně v poho, tak budeš fungovat i bez měření, věřím tomu :slight_smile: U mě byly cykly taky jeden velký bordel po vysazení HA, září - 35, říjen 29, listopad 45, prosinec 33 (stresy, měření teploty, hledání dušíků - v tom listopadu jsem měla dušíky celý týden od vynechání a dál.. a pak se spustila příšerně bolestivá mrcha jak nikdy, měla jsem tak 15 dnů zpozdění..) takže možnáá, že jsem těhu byla, ale z toho stresu se to neudrželo.. no a to jsem si řekla zrovna "stop"), až teď leden - březen, se mi srovnal na 28 - 31 dní sám :slight_smile: Teď už můžu jen doufat, že jsme oba zdraví a mimčo si najde cestu samo no :slight_smile:
8. dub 2014 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia tak to kazdopádně, pokud by bylo vše tak jak má a všichni jsme byli zdraví,tak ať to dvojčátka jsou,ale přece jen s tou naší cácorkou co už máme doma by to byl trošku fičák :slight_smile:. Manžel by bral dvojčátka všema deseti...ten byl uplně nadšenej...
8. dub 2014 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 jj, to by si asi odpustil rád každý,ale bohužel mě to podkalo. Ted jen douvám a věřím, že už mě to nepotká a bude mimi zdravé a udrží se krásných 40týdnů v pořádku.
8. dub 2014 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verik2 tak to řekni mejm vajíčkám a spermoníkům ať tam založí jen jedno... U Vaneky jsme měli takového druhého jen ducha, pak to zmizelo, teď tam byla doopravdy už dvě miminka a co to bude ted...uvidíme až se zadaří :grinning:
Máš pravdu, je to hrozné jak to letí...až za chvilku už budu 3roky doma a řekla bych, že mi to vůbec nevadí a vůbec mi to tak ani nepřipadá....
Mi řekni z čeho hubneš...na fotce vypadáš jako hubeňour....jen ten pupík...
8. dub 2014 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak jak to tak tady čtu...závidím vám vaši chuť na tulení....já jsem po celým dnu vždy tak vyšťavená, že jsem večer mrtvá. A manžel teda to samé a jsme rádi, že se potulíme tak 1 nebo 2x do týdne...už to není jak zamlada :grinning:
8. dub 2014 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin To bude tím jarem a nadcházejícím létem, a sluníčkem - :sunglasses: všem se zapalujou lejtka :grinning:
8. dub 2014 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@senoritapetra tak to já mám celoročně zimu :grinning:
8. dub 2014 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak mě zítra čeká další kontrola .... snad bude vše ok a bude nám tlouct srdíčko ;)
8. dub 2014 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@monikaklosova Drzim pesti....urco bude vse ok :slight_smile: ja az za tyden...ale coz foto se srdickem uz mam :slight_smile:
8. dub 2014 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@maice děkuji, věřím že bude, musí být.... žadnou jinou variantu si nepřipouštím !!!
8. dub 2014 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@monikaklosova
@maice holky už na sobě něco pocitujete?
8. dub 2014 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Já to mám za dva dny dostat:slight_smile: začali me trochu bolet prsa-jen když se třeba spatne opru a poboliva me podbrisek-takovej citlivej jinak nic jo vlastně mokro na kalhotkach trochu
8. dub 2014 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra jj, testila. bohuzel, test cistej :frowning2: testila jsem uz ve 4 v noci, jak jsem se vzbudila. spinim vic, ale poradna ms furt nikde, takze ani nevim od kdy bude 1DC. takhle me to neba.
8. dub 2014 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka jo dnes šel oběd ven :grinning: a celý den mi je fest blbě.... roste mi břicho, bolí mě prsa a neustále jsem unavená..... ale příšerně. Jo a v neděli jsem se rozbrečela když jsme jeli kolem bouračky ..... takže asi tak ;)
8. dub 2014 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova tak už se těším, až přihodíš foto a hlavně dobrou zprávu, my jdeme v pátek,ale teda už vím že srdíčko máme,ale doufám, že naše miminko roste tak jak má. zatím pořád ležím a odpočívám, abych mu neublížila a neskončila zase v nemocnici.
8. dub 2014 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andrusinka já jsem si do poslední chvilky myslela že to dostanu a ono ne. Já jsem měla přesně příznaky jako když má přijít MS. bolest břicha, bolení prsou - to jsem jeste nevedela co bolest prsou je - nemuzu se jim poradne ani dotknout v noci musím mit sportovní podprsenku a rano vstavam tak, že si je musím držet. :grinning: takže děs. Takže hlavu nevěš a třeba ty dvě čárky budou. :wink:
8. dub 2014 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maice tak když teď jsi v 9tt, pujdeš na ten screaning? nebo jsi tam už byla? vím že se dělá nějak v tomto týdnu a určitě tam chci jít taky.
8. dub 2014 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova moni chcií se přidat taky do skupiny listopadovky a vubec je nemuzu najít :unamused:
8. dub 2014 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@senoritapetra jj to pomůže hodně.znám dost lidi, co z dovoleny přijeli ve dvou :grinning: a ani o tom nevěděli...no o baráku mi povídej, taky rekonstruujeme. Teď děláme fasadu, bourame dveře, takže bordel a teď nám dodelali záchod. Tak pecka
8. dub 2014 v 18:26  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin hubenour? Jsi mě pobavila. Když jsem otěhotněla s Patou měla jsem 68 po ukončení kojení jsem měla 86!naštěstí jsem u Tynky zhubla a když jsem teď otěhotněla, tak z kojení jsem zase nabrala na 84 a teď mám 79.. Hubnu ze stresu. Rekonstrukce baráku běží, teď jsem tu měla 14 dni babi a už jsem nemohla. Místo aby pomohla, tak vše co udělala musím předělat. Ona umyje okna a tou špinavou vodou jde mýt nábytek! Tak jsem rostla a za 14 dni zhubla 2 kila. Tak uvidím, teď by se mi váha mohla držet :grinning:
8. dub 2014 v 18:33  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova jak to děláš?já jsem ve 20 tt a břicho nic moc zase....asi proto, že hubnu. Ještě jsem nenabrala ani gram
8. dub 2014 v 18:36  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky koukate na ulici?Ještě ze jsem sama doma:slight_smile: :slight_smile: brecim tu jak zelva :grinning: :grinning:
8. dub 2014 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle do skupinky mě to hodilo samo když jsem zadala že čekáme mimi a termín porodu.... jinak nevím jak se tam dostat ;)
@verik2 nevím :grinning: jako já zatím nepřibíram (naštěstí) klidně bych i něco zhubla .... přeci jen nějaké to kilčo navíc mám....
8. dub 2014 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem si při ulici zabrwcela.... A ordinace taky byde zajímavá @andrusinka
8. dub 2014 ve 20:14  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monikaklosova napřibírání je brzo :grinning: to si počkej.ale po už už to chtějí. Ideální přírůstek je od 7-12 kil u tech co mají něco navíc.u holky jsem nabrala 4 a to už od 17-38 tt...teď to bude asi min a to už mě asi nepochvali. I u těch 4 mě spadli.... Ach jo
8. dub 2014 ve 20:16  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 ale tak podstatne je ať je mimi ok... Počet kil navíc už je druha věc jasně mají tabulky a jak máš víc něco míň tak se jim to nelíbí
8. dub 2014 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek